Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Raczej średni nie kwiatowy ale też nie bardzo intensywny intensywny to jest Angel też go używam ale na wyjątkowe okazje  a na lato to Mascuerade to taki lekki kwiatowy ,zwiewny jak go lubię od lat i nie zmieniam na sezon poza letni mam kilka ulubionych .

Ja uwielbiam takie ciężkie piżmowe , wręcz męskie :d Może lubię czuć ciągle faceta na sobie :love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ja uwielbiam takie ciężkie piżmowe , wręcz męskie :d Może lubię czuć ciągle faceta na sobie :love::hahaha:

O.o To Angel  można polecić  :p podobna przyciąga facetów ze 100 m i  nawet jak się wykąpiesz to jeszcze pachnie na drugi dzień no i na ubraniu tez się utrzymuje nie mówiąc już o pościeli :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam,,Dzisiaj tutaj był spektakl teatralny,,ja grałam główną rolę,,Blondi" w calej okazalości ,,ale bez zdjęcia:rozpacz: była nagana,,, a vice Szefowa forum @jolantapl. podążyła z pomocą i  zatrudniła pana jednego do wyczyszczenia mi lakiereczków,,na pocieszenie:hahaha:  widownia była przepełniona i wszyscy byli zachwyceni ,tą sztuką nad sztukami,,,:święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

To do kompletu @jolantapl. jako motylek, ja jak konik polny, szukamy jeszcze pszczółki, ważki, bąka, osy, szerszenia, cykady, szarańczy, robaczka świętojańskiego itp I wtedy to mamy owadzi raj ;):d

Trochę kłopot mam i to wielki, bo ja na załączonym zdjęciu profilowym owady połykam :( jako przysmak. a ja nie chcę was skrzywdzić nawet przez przypadek:|. Co robić, co robić...... ? Jak tu wpaść do owadziego grona i nie robić spustoszenia? Help.... help...help....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Trochę kłopot mam i to wielki, bo ja na załączonym zdjęciu profilowym owady połykam :( jako przysmak. a ja nie chcę was skrzywdzić nawet przez przypadek:|. Co robić, co robić...... ? Jak tu wpaść do owadziego grona i nie robić spustoszenia? Help.... help...help....

Tu się tak łatwo nie można wkręcić trzeba przejść przez gęste sito O.o no i ładnie pachnieć,żeby zapach papierosów pokonać :$:pNo i te ku czy jak mu tam trzeba mieć co najmniej 80 :hahaha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mam dzisiaj cudowny dzień,,,mój słodziak tak mi pięknie pisze ,,zresztą cały czas pięknie pisze ale dzisiaj zdradził mi jeszcze więcej swoich uczuć,,,kochany jest:serce: oj coś myslę,że pożegnam sie z opiekunkowem,,,ale może na jakis krótki czas,,ale nie ucieknę stąd,,Wy musicie być w moim życiu,,dzięki Wam wszystkim przetrwałam w tej pracy,,taka prawda,,,a ja też lubie ludzi ,,wesołych z humorem ,a tutaj tacy właśnie są,,buziaczki dla Was kochane opiekunkowo:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A Pani Walewska to był szyk! :d

Teraz jest też w białym i czarnym opakowaniu oczywiście oprócz granatowego biały jak dla mnie odpada a czarny zestaw dostałam w tamtym roku pod choinkę od syna i jest chyba najładniejszy z tych 3 wersji przynajmniej dla mnie .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Heidi napisał:

Trochę kłopot mam i to wielki, bo ja na załączonym zdjęciu profilowym owady połykam :( jako przysmak. a ja nie chcę was skrzywdzić nawet przez przypadek:|. Co robić, co robić...... ? Jak tu wpaść do owadziego grona i nie robić spustoszenia? Help.... help...help....

To może weź się za insekty :d Nimi się najedz,  a my sobie pofruwamy i poskaczemy dalej ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

Tu się tak łatwo nie można wkręcić trzeba przejść przez gęste sito O.o no i ładnie pachnieć,żeby zapach papierosów pokonać :$:pNo i te ku czy jak mu tam trzeba mieć co najmniej 80 :hahaha:

O... ho, ho.... to ja mam spokojną noc przed sobą.  Sito już chyba za mną , bo mnie nikt nie skasował i pachnę zawsze, i wszędzie :) Perfumy u mnie w każdym kącie. Mam fioła na tym tle. Jestem energiczna, brunetka z natury( obecnie siwa i farbowana ) , więc perfumy stosuję zazwyczaj tożsame. Muszą być wyraźne jak cała ja. Oczywiście na każdą porę roku używam inne, bo sezony zobowiązują. Mam fioła na tle Versce Nuit, Lancom La vie e'bell, czasem sięgam po Gabrielę Sabatini , Ostatnio mam napad na Carolinę Herrera.  Można pomyśleć, że fortunę wydaję na perfumy. Tak nie jest. Mam zdrowy rozsądek jak i namiar na firmę , ktora jest nr 1 na rynku w odpowiednikach oryginałów. Dla zainteresowanych priv aktywny :) . 100 ml koszt 35 pln. Dzwonię do dziewczyny i wysyła mi paczkę do miejsca gdzie tylko chcę :) 

Mój mąż też chodzi jak pachnidło, ba nawet jego łopaty i szpadle są atrakcyjne, tylko trudno się do tych drugich przytulić  xd

Nie jest sztuką dobrze się ubrać i dobrze pachnieć za duże pieniądze, ale  tanio i ładnie to dopiero wyzwanie:)

schopping.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Teraz jest też w białym i czarnym opakowaniu oczywiście oprócz granatowego biały jak dla mnie odpada a czarny zestaw dostałam w tamtym roku pod choinkę od syna i jest chyba najładniejszy z tych 3 wersji przynajmniej dla mnie .:)

Teraz sobie przypomniałam , jak przez ponad 5 lat używałam tylko Celebr z Avonu :love: na bazie piżma i cedru :d Byłam od niego uzależniona :$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nikt z panów się nie wypowiedział jakiej wody toaletowej używa :(

To ja jeszcze coś naklepię mój brat używał kosmetyków z serii Cedar niestety już od wielu lat tego nie produkują a zapach był naprawdę piękny taki trochę tytoniowo- tabaczkowy  O.o jak tak to określam ;)Na opakowaniach była narysowana taka choineczka .

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Ja uwielbiam takie ciężkie piżmowe , wręcz męskie :d Może lubię czuć ciągle faceta na sobie :love::hahaha:

to po co biegać za perfumami ? Faceta wymagluj, pelisę sobie z niego zrób i masz wszystko pod ręką i nosem :) :d. A już nie wspomnę , że byłabyś bardzo oryginalna wśród naszego grona. Mam tu jednego chętnego. Nawet kapelusz jako bonus dostaniesz :d

kowboy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GośćOpiekunGość
Godzinę temu, Blondi napisał:

Oj tam,,Dzisiaj tutaj był spektakl teatralny,,ja grałam główną rolę,,Blondi" w calej okazalości ,,ale bez zdjęcia:rozpacz: była nagana,,, a vice Szefowa forum @jolantapl. podążyła z pomocą i  zatrudniła pana jednego do wyczyszczenia mi lakiereczków,,na pocieszenie:hahaha:  widownia była przepełniona i wszyscy byli zachwyceni ,tą sztuką nad sztukami,,,:święty::hahaha:

wszyscy się Tobą wręcz zachłysnęli,pusta kobieto.Dalej drążysz?Chcesz z grubej rury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

to po co biegać za perfumami ? Faceta wymagluj, pelisę sobie z niego zrób i masz wszystko pod ręką i nosem :) :d. A już nie wspomnę , że byłabyś bardzo oryginalna wśród naszego grona. Mam tu jednego chętnego. Nawet kapelusz jako bonus dostaniesz :d

kowboy.jpg

A fee O.o gdyby nie ten zarost ,  i brak cycków , to pomyślałabym , że to baba O.o nie masz tam dla mnie jakiegoś z jajami :$:hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Szkoda ,że nikt z panów się nie wypowiedział jakiej wody toaletowej używa :(

To ja jeszcze coś naklepię mój brat używał kosmetyków z serii Cedar niestety już od wielu lat tego nie produkują a zapach był naprawdę piękny taki trochę tytoniowo- tabaczkowy  O.o jak tak to określam ;)Na opakowaniach była narysowana taka choineczka .

no coż... moje szpadle pachną  Armanim, Hugo Bossem; Joop-em, dlatego nie mamy problemu z najmem pracowników. Nawet psy na ochotnika do nas wpadają do pracy w polu :)  . @jolantapl. dla twojego brata byłby pewnie  dobry zapach Taback 

szpadel pies.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

Teraz jest też w białym i czarnym opakowaniu oczywiście oprócz granatowego biały jak dla mnie odpada a czarny zestaw dostałam w tamtym roku pod choinkę od syna i jest chyba najładniejszy z tych 3 wersji przynajmniej dla mnie .:)

Tej nowej Walewskiej nie próbowałam. Ja to w ogóle taka zacofana jestem :$ Pazurów nie maluję, oblicze bez śladu makijażu, włosów nie farbuję :$ Przy was to jak sierotka Marysia jestem :( Jedyną ekstrawagancją jest makijaż permanentny na dolnej kresce oka. A jak patrzę w lustro, to sama się dziwię, że tych moich latek nie widać :d Cera jak brzoskwinia (łącznie z owłosieniem), zmarszczek, poza mimicznymi, brak, skóra jak u pań młodszych o dwie dekady, celulitu się nie dorobiłam, perfumuję się tylko przed imprezą,  bo zawsze zapomnę, na usta pomadka ochronna. Ale czy to znaczy, że jestem zaniedbana? Nie. Pachnę świeżością, jak ryb nie smażę, używam dobrych szamponów i kosmetyków do pielęgnacji ciała. Dbam o zdrowie fizyczne. A jak będzie na koncie moc przerobowa, to zafunduję sobie pewien zabieg ;) I nie będą to cycki silikonowe :d.  No i kolejna głęboko skrywana tajemnica wyszła na jaw :$:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość GośćOpiekunGość napisał:

wszyscy się Tobą wręcz zachłysnęli,pusta kobieto.Dalej drążysz?Chcesz z grubej rury?

Z całym szacunkiem dla ciebie, ale @Blondi jasno określiła się odnośnie twoich  uwag. Uszanuj to proszę chociaż  w niedzielę . Akceptujmy siebie wzajemnie takimi jakim jesteśmy. 

zdanie w dupie.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...