Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Kto przyjedzie po mnie na super miejsce ale bez internetu???? Córunia rozłożyła ręce ,,że telekom jest winny,,,,jeszcze coś ,,tutaj nawet siec telekomu nie łapie ,telekom wie ,ze tutaj na tym zadupiu nie będzie internetu,,takze ja mogę już krzyżyk postawic na internecie,,:rozpacz: teraz może czekają,,kiedy księżniczka wyjedzie i się odczepi od internetu,,bo czepiła się jak rzep psiego ogona>:( ja się przemęczę na swoim,,o ile mi starczy ale mi nie starczy,wiem już o tym,,chyba,z e te 10 Gb jeszcze przejdzie też,,zobaczymy,,agencja obiecała że będzie internet ,,a rodzina ma w dupie,załatwiać takie luksusy opiekunce,, także kto chętny? na taką stelle trafić? zadupie i zero kontaktu ze światem,,:rozpacz:

Ja niestety nie mogę :(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lekka masakra ,,nie lubię takich ludzi ,,olewników:rozpacz: ja nie chcę,,porsche" ,ja nie chcę kasy ,ja tylko okno ,,okno na świat,,czy to jest tak dużo???  dobrze ,ze przelewy porobilam ,,:hahaha: że mi nie zwiał w las do koscioła  internet   i z tego trzeba się cieszyć:hahaha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucyna121 napisał:

@Blondi ja kocham internet i czytanie co tu piszecie , umarłabym jakbym nie przeczytala. Bez internetu nie da się zyc....:d

Ty tak z ukrycia !! czytasz!! po cichutku,aby nikt Ciebie nie popędził? czytaj czytaj i nie umieraj mi tu,,dosc mam zimnych po drugiej stronie płotu:płacz:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi zalozenie internetu jak maja stacjonarny telefon jest proste bo bylam przy tym. To trwa 5 minut dosłownie.Przynosza gotowe wszystko podlaczaja i jest. Corka po prostu nie chce i tyle.Odrobina empatii i swiat bylby piękny , ale to trzeba najpierw być człowiekiem żeby to zrozumieć...:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kulałam się prawie ze śmiechu bo ogrzewanie basenu się zepsuło dziadek mnie przepraszał i wezwany fachowiec też powiedział,że musi jechać kupić jakąś część i przyjedzie o 5 ,żeby to naprawić i żebym mogła z basenu korzystać:d takie to mają problemy bogaci ludzie na szczęście ,że ja takich nie mam :hahaha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Łukasz napisał:

Ale...coś powiem...oczywiście to się nie spodaba nikomu...zwłaszcza wysoko zarabiającym....  nie myślmy usilnie, ILE Geldu dam mam rodzina.... Czy nie wystarczy Wam Wasze wynagrodzenie ? Odpowiedźcie sobie na to sami...Jeśli da rodzina jakiś geszenk...to ok... ale takie gdybanie , że nastawiam się NA GESZENK, to dla mnie ....I tu skończę swoje dywagacje na ten temat, żeby Wam się nie narazić. Życzę Wam miłego popołudnia :):)

Zgadzam się z Tobą. Jak podpisuję umowę to wiem na co się decyduję i jakie będzie wynagrodzenie. Trochę niepoważne jest dla mnie liczyć na dodatkowe pieniądze i naszekać. Jeśli ktoś uważa że zarabia za mało to niech po prostu poszuka lepszej oferty.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałam z podopieczną jednak jechać do lekarza ale na szczęście nie ja prowadziłam. :)

Za to zeszło nam na miejscu prawie 4 godziny, razem z dojazdem wyszło 4,5 godziny. Z prania nici. :(

Prezent to prezent i niespodzianka. Tyle w temacie geszenków.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jolantapl. napisał:

Przed chwilą kulałam się prawie ze śmiechu bo ogrzewanie basenu się zepsuło dziadek mnie przepraszał i wezwany fachowiec też powiedział,że musi jechać kupić jakąś część i przyjedzie o 5 ,żeby to naprawić i żebym mogła z basenu korzystać:d takie to mają problemy bogaci ludzie na szczęście ,że ja takich nie mam :hahaha:

Dziadzio naprawi,,dziadzio czeka na bikini:hahaha: ja bardzo chętnie skorzystam z jego basenu jak będzie woda czysta oczywoscie,,,a dziadzio się też moczy? oczywiscie w basenie a nie w gacie,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Dziadzio naprawi,,dziadzio czeka na bikini:hahaha: ja bardzo chętnie skorzystam z jego basenu jak będzie woda czysta oczywoscie,,,a dziadzio się też moczy? oczywiscie w basenie a nie w gacie,,:hahaha:

Dziadzio się do tej pory nie moczył ale nie wiem co mu po głowie chodzi i dlaczego tak się przejął tym ogrzewaniem na basenie O.o korzysta podobno rodzina raz w tygodniu a woda jest czyściutka i do pielęgnacji tego basenu też ktoś jest tu zatrudniony:płacz::hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Dziadzio się do tej pory nie moczył ale nie wiem co mu po głowie chodzi i dlaczego tak się przejął tym ogrzewaniem na basenie O.o korzysta podobno rodzina raz w tygodniu a woda jest czyściutka i do pielęgnacji tego basenu też ktoś jest tu zatrudniony:płacz::hahaha:

:hahaha:Jolanta wpadłaś w oko dziadzi i dobrze ,,będzie o Ciebie dbał,,już to robi,,wszystko dla opiekunki,,i tak powinno być,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Blondi napisał:

:hahaha:Jolanta wpadłaś w oko dziadzi i dobrze ,,będzie o Ciebie dbał,,już to robi,,wszystko dla opiekunki,,i tak powinno być,,:love:

:płacz::hahaha: byś widziała jego minę jak po 2 godzina wylegiwania się na rozkładanym ,sterowanym na pilota fotelu oznajmiłam mu ,że ja teraz mam przerwę O.o nic nie powiedział ale nie chce wiedzieć co sobie pomyślał :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

:płacz::hahaha: byś widziała jego minę jak po 2 godzina wylegiwania się na rozkładanym ,sterowanym na pilota fotelu oznajmiłam mu ,że ja teraz mam przerwę O.o nic nie powiedział ale nie chce wiedzieć co sobie pomyślał :hahaha:

A Twoja zmienniczka miała przerwę? może była non stop na usługach dziadka,,,:płacz: non stop!!!

Tak szalałam strasznie ,że laptop się wypalił,,wysiadł,,i nic ,,wszystko kaput,,jeszcze internet sobie poszedł w czortu,,no myślałam ,że się :rozpacz: poszłam na kolację to się laptop sam wyłączył ,,sam się naprawił:hahaha:

a poliki mnie pieką -przeokrutnie,,codziennie mnie pieką,,co jest:$:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wywołuj wilka z lasu >:( Dziadek jest zachwycony, dojrzała kobieta w domu to co innego niż młódka :love::d

Mirelka a co nie jest tak? początki nieraz sliczne ,piciu picu,,,a potem po tygodniu pokazuje swoje ja,,miałam jednego takiego,,ale ustawiłam go do pionu i potem do rany przyłóż,,nikogo nie chcial innego tylko mnie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi nie masz wrażenia że my tu znowu same dwie jesteśmy?  Same damy do towarzystwa ;):d I znowu przyjdzie nam przywdziać się w stroje wieczorowe i czekać, aż towarzystwo ciężko harujące się pokaże? :rozpacz:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Mirelka a co nie jest tak? początki nieraz sliczne ,piciu picu,,,a potem po tygodniu pokazuje swoje ja,,miałam jednego takiego,,ale ustawiłam go do pionu i potem do rany przyłóż,,nikogo nie chcial innego tylko mnie:hahaha:

Na razie nie oceniajmy dziadzia...Mają dzionek lub dwa zapoznawczo-rozpoznawcze ;):d Na razie @jolantapl. oszczędna w słowach jest, ale może dzisiaj coś farby puści O.o:love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te drinki od  @jolantapl. ,,przecież to ona dzisiaj oznajmiła ,że jest szczęsliwa ,,ja Ty czy kto tam jeszcze to jesteśmy w tyle za nią ,,też bardzo szczęsliwe,,:serce: nie będziemy się tak nachalnie pchały do przodu,,jesteśmy skromne ,,a czorciki tylko siedzą w nas:serce::hahaha: zaczekamy na te drinki,,ja dzisiaj przewlewy zrobiłam to jestem goła i wesoła ,,jeszcze musze trochę pokanapkowac  się aby doczekać następnej wypłaty:płacz: nie będę dzisiaj rozrzutna,,:love: jeszcze chytruską się stanę,,pożyczę a postawię,,,:drink::drink::drink::drink::drink: proszę ,,kto szczęsliwy może się częstować  :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Na razie nie oceniajmy dziadzia...Mają dzionek lub dwa zapoznawczo-rozpoznawcze ;):d Na razie @jolantapl. oszczędna w słowach jest, ale może dzisiaj coś farby puści O.o:love::d

Nie !!!!! Nigdy !!!! Już więcej nic Wam nie powiem >:(:hahaha: Jutro będę miała wolne popołudnie bo dziadek z kolegami do restauracji jedzie :) hm podobno do restauracji O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...