Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze mam full do odsiadki  tutaj :płacz:a mój słodziak już planuje powrót ,,gdzie to mnie zawiezie,,zmienił trasę powrotną aby zachaczyć o miasta inne :święty:,,aby zrobić tam przerwę ,,abym zobaczyla itd itd,,kombinuje jak koń pod górę,,aby zrobić już mi atrakcje,,a mi tak prawdę powiedziawszy to by pole wystarczyło na przerwę ,,jak już będe z nim:serce: to już mam ogromną atrakcję:hahaha::serce: to jest facet przy którym nie ma czasu na nudy,,na takich samych prędkosciach nadaje jak ja,,bo za mną nadążyć to sztuka ,,ale za nim to nieraz ja nie mogę nadążyć,,:hahaha: już mi się lepiej pracuje na kanapie ,,jak sobie pomyslę co mnie czeka potem-hahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. pamiętam:love: Blondi, dostałem 200 euro kaski, czekolady itp :) i tradycyjne vielen dank...więc nie mam co narzekać :)

A miałeś czekolady do domu nie wozić :p;) Trzeba było biednym na dworcu oddać ;) Ale pięknie z ich strony :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

jolantapl. pamiętam:love: Blondi, dostałem 200 euro kaski, czekolady itp :) i tradycyjne vielen dank...więc nie mam co narzekać :)

szybko impreza ,,,schnella ,,,bo >:( :hahaha:  mamy dzisiaj co świętować,,,nasza ,,  @jolantapl. jest szczęsliwa-hurra  hurra  ,,, :serce: a ja razem z nią ,,,bo też jestem szczęsliwa :serce: kto jeszcze jest w motylkowie i szczęsliwy to dołączy ,,,zapraszam,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

szybko impreza ,,,schnella ,,,bo >:( :hahaha:  mamy dzisiaj co świętować,,,nasza ,,  @jolantapl. jest szczęsliwa-hurra  hurra  ,,, :serce: a ja razem z nią ,,,bo też jestem szczęsliwa :serce: kto jeszcze jest w motylkowie i szczęsliwy to dołączy ,,,zapraszam,,,:love:

Ja jestem z reguły szczęśliwa więc się wciskam tutaj :d:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, ze mną też nudy:pbyś nie znalazła :p:$:hahaha:

Ale ja jestem bardzo skromna ,ale niesamowicie wymagająca,,facet musi być aniołem dla mnie,,a i jeszcze mieć głowę na karku ,,rozum,,hahahah wiem ,że masz to wszystko,,ale za mało:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale...coś powiem...oczywiście to się nie spodaba nikomu...zwłaszcza wysoko zarabiającym....  nie myślmy usilnie, ILE Geldu dam mam rodzina.... Czy nie wystarczy Wam Wasze wynagrodzenie ? Odpowiedźcie sobie na to sami...Jeśli da rodzina jakiś geszenk...to ok... ale takie gdybanie , że nastawiam się NA GESZENK, to dla mnie ....I tu skończę swoje dywagacje na ten temat, żeby Wam się nie narazić. Życzę Wam miłego popołudnia :):)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Ale...coś powiem...oczywiście to się nie spodaba nikomu...zwłaszcza wysoko zarabiającym....  nie myślmy usilnie, ILE Geldu dam mam rodzina.... Czy nie wystarczy Wam Wasze wynagrodzenie ? Odpowiedźcie sobie na to sami...Jeśli da rodzina jakiś geszenk...to ok... ale takie gdybanie , że nastawiam się NA GESZENK, to dla mnie ....I tu skończę swoje dywagacje na ten temat, żeby Wam się nie narazić. Życzę Wam miłego popołudnia :):)

Ależ nikt tego nie neguje, a nawet jakby spróbował, to ze mną będzie miał do czynienia >:(:love::d Wzajemnie z tym miłym popołudniem :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz to mogę o  sobie powiedzieć ,,że nigdy nie liczę na kasę,,miło jest dostać -oczywiscie,,ale w dużo miejscach nic nie dostałam i nie mam do nikogo pretensji,, nie oczekuje i nie dostaję i jest ok! ale o co Ci chodzi ,,że ktoś czeka na kasę? a niech czeka jak chce czekać,,mi to nie przeszkadza ile zarabia i na co czeka,,ale masz problem,,jest np, 1000 opiekunek i z tego 800 czeka a 200 olewa to ,,czy dostanie czy nie,,zarobki mają przerózne od 800 do 2000 euro,,misz masz,,myślę ,że nie ma co szukać dziury w całym,,jak rodzina da coś w kopercie to fajnie,,jak nie da to też fajnie,,ja nikomu nie zazdroszczę  ,,jak ktos dostanie tak jak Ty 200 euro to ja się cieszę razem z Toba ,,że dostaleś i koniec ,,,:hahaha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

Ale...coś powiem...oczywiście to się nie spodaba nikomu...zwłaszcza wysoko zarabiającym....  nie myślmy usilnie, ILE Geldu dam mam rodzina.... Czy nie wystarczy Wam Wasze wynagrodzenie ? Odpowiedźcie sobie na to sami...Jeśli da rodzina jakiś geszenk...to ok... ale takie gdybanie , że nastawiam się NA GESZENK, to dla mnie ....I tu skończę swoje dywagacje na ten temat, żeby Wam się nie narazić. Życzę Wam miłego popołudnia :):)

Ja się nigdy tak nie nastawiam da to dobrze a jak nie da to też dobrze bo nie musi :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto przyjedzie po mnie na super miejsce ale bez internetu???? Córunia rozłożyła ręce ,,że telekom jest winny,,,,jeszcze coś ,,tutaj nawet siec telekomu nie łapie ,telekom wie ,ze tutaj na tym zadupiu nie będzie internetu,,takze ja mogę już krzyżyk postawic na internecie,,:rozpacz: teraz może czekają,,kiedy księżniczka wyjedzie i się odczepi od internetu,,bo czepiła się jak rzep psiego ogona>:( ja się przemęczę na swoim,,o ile mi starczy ale mi nie starczy,wiem już o tym,,chyba,z e te 10 Gb jeszcze przejdzie też,,zobaczymy,,agencja obiecała że będzie internet ,,a rodzina ma w dupie,załatwiać takie luksusy opiekunce,, także kto chętny? na taką stelle trafić? zadupie i zero kontaktu ze światem,,:rozpacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...