Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@violka mam też sejf w domu,,ale nic z tego abym tam coś trzymała ,,za dużo jest włascieli tego sejfu:hahaha: w ogóle bym nigdy nic nie miała ,,jakbym tylko spróbowala tam cos wsadzic:rozpacz: niewidoczna ręka by tam wkroczyła:hahaha:

no i mam słoneczko,,przyszło do mnie:hahaha: także zaraz spacer,,no może dziadek trochę przetrzyma dłużej,, mam przerwę i nieraz w trakcie przerwy na spacer,,to chętnie pójdę ,bo wiem ,że potem i tak mam dalej przerwę do kolacji,,więc kiedy mi zakłócą trochę,,to nie ma problemu,,tak to jest  na zadupiu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

oj aga1 aga.1 co się tak obruszasz. ...nie było to adresowane personalnie do nikogo, a ogólnie..a wynika to z mojej wiedzy i obserwacji. Jeśli my zarabiamy naprawde przyzwoite pieniądze, to różnicę w cenie zakupu między takim samym produktem zakupionym w niemieckim i polskim Aldi czy Lidlu jestem w stanie bez problemu przełknąć, bo różnice są naprawdę  nieduże. Też raz przywiozłem duży proszek , a w PL zapłaciłbym za taki sam oryginalny Persil , w sklepie ,mającym chemię niemiecką, 12 złotych drożej. I proszek na 2-3 miesiące prania,więc różnica mała. I już nie wożę ani proszku,ani kawy,czekolady itp. Każdy ma swój pogląd w tej kwestii, a jestem ostatnim, który by zaglądał do cudzego portfela Każdy ma prawo robić z kaską, to co uważa. Ok, mykam na obiad

Przestań już :( uparciuchu i smacznego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w styczniu w DE są ogromne obniżki. O mało nie kupiłam porządnego płaszcza za bezcen ale był ciutkę za duży  a zabrakło czasu by szukać kolejnego sklepu z tej sieciówki.

Jestem w mieście, obok dwa wielkie miasta więc chyba w grudniu poszaleję. :d:d:d

W kraju będę tylko na same święta więc z garnków nie wyjdę i nic nie kupię. A potem na wiochę....

Jakbyście wiedziały o jakichś fajnych promo to dajcie cynk. Każdy sklep tutaj mam w zasięgu pół godziny jazdy.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ruszyłam na wiochę na spacer z dziadkami,,km przeszliśmy drogą gdzie tylko zapachy mieliśmy rózowych blondynek,,,bo tutaj jest produkcja świnek,,,naturalny zapaszek:hahaha:jak zadupie to zadupie ,,ale poszliśmy jeszcze w inną drogę i co? jest ogrodnik ,znajomy i pomocny dziadkom,,ale gębucha uśmiechnięta i wpatrzona we mnie ,,aż babcia się kapła -hahha babcia o swoich problemach na ogrodzie a ogrodnik na mnie z uśmiechem,,,zmierzył mnie od góry do dołu,,dobrze ,że nie mam krzywych nóg:rozpacz: i tyle atrakcji miałam,,spowrotem na kanape i laptop,,:hahaha:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

No i ruszyłam na wiochę na spacer z dziadkami,,km przeszliśmy drogą gdzie tylko zapachy mieliśmy rózowych blondynek,,,bo tutaj jest produkcja świnek,,,naturalny zapaszek:hahaha:jak zadupie to zadupie ,,ale poszliśmy jeszcze w inną drogę i co? jest ogrodnik ,znajomy i pomocny dziadkom,,ale gębucha uśmiechnięta i wpatrzona we mnie ,,aż babcia się kapła -hahha babcia o swoich problemach na ogrodzie a ogrodnik na mnie z uśmiechem,,,zmierzył mnie od góry do dołu,,dobrze ,że nie mam krzywych nóg:rozpacz: i tyle atrakcji miałam,,spowrotem na kanape i laptop,,:hahaha:  

No Ty to masz powodzenie u tych chłopów :hahaha: A ja mam teraz przerwę trochę nie standardowo bo od 15-17 30 co dom to obyczaj ale tak jest tylko dlatego,że podopieczny zaraz po obiedzie je podwieczorek albo deser a potem  trochę spacerujemy a potem to on sobie śpi w fotelu a ja mam przerwę i też mi to odpowiada.Muszę z przykrością stwierdzić,że przez przypadek dołączyłam do tych dwóch obiboków @Blondi i @Mirelka1965 bo na tym zleceniu jestem bardziej do towarzystwa no ale to też czasami bywa męczące przynajmniej dla niektórych mnie akurat to nie męczy O.o:święty::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 internet Ciebie wciągnął czy Ty internet,,,czy w końcu praca Ciebie dorwała :hahaha: pauzy nie ma?:rozpacz:

@jolantapl   mam magnezy ,,takie przyciągacze ,,faceci chyba lubią taki typ urody,:hahaha:,Także nie ma co się dziwić ,że mó slodziak od pierwszego ujrzenia przepadł w butach,na moim punkcie:hahaha::serce:praca obiboka jest męcząca po jakimś czasie,,ja chcę pracować,,ja chcę,ale nie mam co robić:rozpacz: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, terenia99 napisał:

Człowiek ciężko pracuje przy podopiecznym, za to nam w końcu płacą :))

Ja jestem przykładem tej ciężkiej pracy,:hahaha:,,w swojej karierze miałam tylko jedną babcię przy której naprawdę musiałam bardzo dużo zrobić ,,i to można nazwać ,ciężką pracą,,ale tylko miesiac ,,a reszta toż to urlop ,wczasy a nie praca,,relaks,,a teraz to już w ogóle gosc ,,,z Pl:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za jakiś dzień ,gdzie wszystkie pospały?  ja tylko obudzona i pobudzona do życia?:hahaha: najgorsze dla mnie jest to ,że nie mogę pobuszować po internecie i nie mogę zakupów zrobić,,wogople jestem tak ograniczona jak nigdy dotąd,,nie!! mialam już tak u mądrali,,ślimaka niesamowitego też,,,:rozpacz: co za życie ,,,człowiek na takim zadupiu cofa się do ery kamienia łupanego:rozpacz: ale powtarzam sobie ,,jeszcze trochę ,,jeszcze trochę,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Blondi napisał:

Ja jestem przykładem tej ciężkiej pracy,:hahaha:,,w swojej karierze miałam tylko jedną babcię przy której naprawdę musiałam bardzo dużo zrobić ,,i to można nazwać ,ciężką pracą,,ale tylko miesiac ,,a reszta toż to urlop ,wczasy a nie praca,,relaks,,a teraz to już w ogóle gosc ,,,z Pl:hahaha:

:hahaha: To witaj w klubie . Ja też tylko miesiądz miałam taką babcie . Może byłyśmy u tej samej , bo tam się bardzo dużo opiekunek przewinęło O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Co to za jakiś dzień ,gdzie wszystkie pospały?  ja tylko obudzona i pobudzona do życia?:hahaha: najgorsze dla mnie jest to ,że nie mogę pobuszować po internecie i nie mogę zakupów zrobić,,wogople jestem tak ograniczona jak nigdy dotąd,,nie!! mialam już tak u mądrali,,ślimaka niesamowitego też,,,:rozpacz: co za życie ,,,człowiek na takim zadupiu cofa się do ery kamienia łupanego:rozpacz: ale powtarzam sobie ,,jeszcze trochę ,,jeszcze trochę,,,

Dzisiaj bratanica mojej PoP miała jechać w sprawie internetu , ale jakoś się nie pokazała >:( Mam już to w d.... , też mówię , ze skoro tyle wytrzymałam to wytrzymam jeszcze , ale jak się wnerwie , to baba zobaczy co to znaczy upierdliwa opiekunka . >:(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, violka napisał:

Dzisiaj bratanica mojej PoP miała jechać w sprawie internetu , ale jakoś się nie pokazała >:( Mam już to w d.... , też mówię , ze skoro tyle wytrzymałam to wytrzymam jeszcze , ale jak się wnerwie , to baba zobaczy co to znaczy upierdliwa opiekunka . >:(:hahaha:

@violka

tez tak miałam...mial byc internet i czekałam czekałam czekałam...podłączyli..pol godziny przed moim odjazdem ze zlecenia...ani przepraszam ani pocaluj mnie w d..no coz..

teraz ma wypas internet i caly batalio ludzi do mycia pdp lekow i masy innych zabiegow...

czyli luzik..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

A ja mam dobrą duszyczkę , która jezdzi do De samochodem i jak wraca do domu , to składam zamówienie na proszki , płyny , kawę i jeszcze parę takich :d Sama do domu targam tylko moją walizeczkę plus jakieś ciuszki , które sobie kupuję w większości w De :d Takich skarbów nie powierzyłabym nikomu :hahaha:

Ta dobra duszyczka nie ma za daleko od granicy do ciebie :cool: Też bym taką duszyczkę chciała mieć, ale 400 kilosków na zakupy to ciut daleko i nikt się nie kwapi :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ta dobra duszyczka nie ma za daleko od granicy do ciebie :cool: Też bym taką duszyczkę chciała mieć, ale 400 kilosków na zakupy to ciut daleko i nikt się nie kwapi :d

Moja duszyczka jezdzi 1200 km na zakupy :hahaha: bo tak daleko ma do pracy . Ale za to Pl do mnie ma bliziutko :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

No Ty to masz powodzenie u tych chłopów :hahaha: A ja mam teraz przerwę trochę nie standardowo bo od 15-17 30 co dom to obyczaj ale tak jest tylko dlatego,że podopieczny zaraz po obiedzie je podwieczorek albo deser a potem  trochę spacerujemy a potem to on sobie śpi w fotelu a ja mam przerwę i też mi to odpowiada.Muszę z przykrością stwierdzić,że przez przypadek dołączyłam do tych dwóch obiboków @Blondi i @Mirelka1965 bo na tym zleceniu jestem bardziej do towarzystwa no ale to też czasami bywa męczące przynajmniej dla niektórych mnie akurat to nie męczy O.o:święty::hahaha:

Hopla, moja pani >:(:d Jakich obiboków?! O.o>:( Popracujesz tak długo jak my, to przekonasz się jaka to ciężka i odpowiedzialna robota :d:cool:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 internet Ciebie wciągnął czy Ty internet,,,czy w końcu praca Ciebie dorwała :hahaha: pauzy nie ma?:rozpacz:

@jolantapl   mam magnezy ,,takie przyciągacze ,,faceci chyba lubią taki typ urody,:hahaha:,Także nie ma co się dziwić ,że mó slodziak od pierwszego ujrzenia przepadł w butach,na moim punkcie:hahaha::serce:praca obiboka jest męcząca po jakimś czasie,,ja chcę pracować,,ja chcę,ale nie mam co robić:rozpacz: 

Internet mi się buntuje >:( Jemu też ten koniec świata się nie podoba :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

:hahaha: To witaj w klubie . Ja też tylko miesiądz miałam taką babcie . Może byłyśmy u tej samej , bo tam się bardzo dużo opiekunek przewinęło O.o:hahaha:

A ja nie witam w klubie ;):d Każdemu według zasług :cool::d Cztery lata za damę robię i jest mi z tym zajebiaszczo  (ach jak mi się to słowo okrutnie podoba :d). I za tę ciężką robotę jeszcze super płacą :d Do emerytury tak mogę "zapierniczać" :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Hopla, moja pani >:(:d Jakich obiboków?! O.o>:( Popracujesz tak długo jak my, to przekonasz się jaka to ciężka i odpowiedzialna robota :d:cool:;)

I jaka niebezpieczna dla zdrowia O.o z tego nieróbstwa można plum plum dostać :rozpacz::hahaha: Juto idę po szydełka i biorę się za robotę :d skoro muzyki w internecie nie mogę sobie posłuchać i niemieckiego pouczyć , to zrobię sobie chociaż ładną firankę hmmm.....albo stringi z koniakowskiej koronki :d:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lucyna.beata napisał:

@violka

tez tak miałam...mial byc internet i czekałam czekałam czekałam...podłączyli..pol godziny przed moim odjazdem ze zlecenia...ani przepraszam ani pocaluj mnie w d..no coz..

teraz ma wypas internet i caly batalio ludzi do mycia pdp lekow i masy innych zabiegow...

czyli luzik..

 

Tę,  obserwatorka, za dobrze nie masz? >:(:cool::d Dawaj dla @Blondi , @violka i dla mnie trochę tego internetu, i to sofort!!! :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja nie witam w klubie ;):d Każdemu według zasług :cool::d Cztery lata za damę robię i jest mi z tym zajebiaszczo  (ach jak mi się to słowo okrutnie podoba :d). I za tę ciężką robotę jeszcze super płacą :d Do emerytury tak mogę "zapierniczać" :d

No i gdzie to Twoje doświadczenie zawodowe , no gdzie ? ;) Myśmy chociaz lizneły kawałek prawdziwej pracy :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

I jaka niebezpieczna dla zdrowia O.o z tego nieróbstwa można plum plum dostać :rozpacz::hahaha: Juto idę po szydełka i biorę się za robotę :d skoro muzyki w internecie nie mogę sobie posłuchać i niemieckiego pouczyć , to zrobię sobie chociaż ładną firankę hmmm.....albo stringi z koniakowskiej koronki :d:love:

To kup nitki więcej, podam rozmiary moich okien i będziesz mogła sprezentować mi firanki koniakowskie na BN ;):d Za stringi, na wszelki wypadek, dziękuję ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

No i gdzie to Twoje doświadczenie zawodowe , no gdzie ? ;) Myśmy chociaz lizneły kawałek prawdziwej pracy :hahaha:

Ja tam wolę lody lizać niż robotę ;):d Ale za to teraz to ja jestem wysokokwalifikowana i niedostatecznie opłacana dama do towarzystwa przez duże D :d:p

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...