Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ma w ogóle klonów,,nie mam nawet co porównywać:rozpacz: boże gdzie ja jestem:płacz: ja jestem jedyna na tym zadupiu z włosami,,bo kobiety imigrantki w chustach,,faceci się nie liczą,,babcia ma jeden malutki koczek z tyłu,,nie widać włosów i tylko ja Blondi świecę swoimi pięknymi lśniącymi wlosami,,zdrowymi chodz farbuje często,,ale są wytrzymałe jak ja, nie chwale ,,nie chwale bo wiecie ,że potrafię wykrakać nie jedno,,a biorę się niedługo za farbowanie,,także chcę jeszcze mieć te swoje włoski,,:hahaha:  @Maria Jolanta no zrobiłaś chrapkę na synka,, dla Ciebie za młody ? to ja nawet nie mam co podchodzić i jakies podpalantusy nie pomogą nawet,, zresztą ja nie jestem pazerna ,,:hahaha: na facetów ,,wychowana jestem dzielić się ,,więc się podzielę ,oddam nawet za darmo,,,:hahaha: Ty nie czaruj nam ,,tylko bierz się sama za ciasto i synkowi raz a potem drugi raz pod nosek i tak będzie ,że przez żołądek do serca,,zaczynaj od jutra:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma w ogóle klonów,,nie mam nawet co porównywać:rozpacz: boże gdzie ja jestem:płacz: ja jestem jedyna na tym zadupiu z włosami,,bo kobiety imigrantki w chustach,,faceci się nie liczą,,babcia ma jeden malutki koczek z tyłu,,nie widać włosów i tylko ja Blondi świecę swoimi pięknymi lśniącymi wlosami,,zdrowymi chodz farbuje często,,ale są wytrzymałe jak ja, nie chwale ,,nie chwale bo wiecie ,że potrafię wykrakać nie jedno,,a biorę się niedługo za farbowanie,,także chcę jeszcze mieć te swoje włoski,,:hahaha:  @Maria Jolanta no zrobiłaś chrapkę na synka,, dla Ciebie za młody ? to ja nawet nie mam co podchodzić i jakies podpalantusy nie pomogą nawet,, zresztą ja nie jestem pazerna ,,:hahaha: na facetów ,,wychowana jestem dzielić się ,,więc się podzielę ,oddam nawet za darmo,,,:hahaha: Ty nie czaruj nam ,,tylko bierz się sama za ciasto i synkowi raz a potem drugi raz pod nosek i tak będzie ,że przez żołądek do serca,,zaczynaj od jutra:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

U mnie nie ma w ogóle klonów,,nie mam nawet co porównywać:rozpacz: boże gdzie ja jestem:płacz: ja jestem jedyna na tym zadupiu z włosami,,bo kobiety imigrantki w chustach,,faceci się nie liczą,,babcia ma jeden malutki koczek z tyłu,,nie widać włosów i tylko ja Blondi świecę swoimi pięknymi lśniącymi wlosami,,zdrowymi chodz farbuje często,,ale są wytrzymałe jak ja, nie chwale ,,nie chwale bo wiecie ,że potrafię wykrakać nie jedno,,a biorę się niedługo za farbowanie,,także chcę jeszcze mieć te swoje włoski,,:hahaha:  @Maria Jolanta no zrobiłaś chrapkę na synka,, dla Ciebie za młody ? to ja nawet nie mam co podchodzić i jakies podpalantusy nie pomogą nawet,, zresztą ja nie jestem pazerna ,,:hahaha: na facetów ,,wychowana jestem dzielić się ,,więc się podzielę ,oddam nawet za darmo,,,:hahaha: Ty nie czaruj nam ,,tylko bierz się sama za ciasto i synkowi raz a potem drugi raz pod nosek i tak będzie ,że przez żołądek do serca,,zaczynaj od jutra:serce:

A ja jestem jedyną blondynką na osiedlu , bo tutaj mieszkają same Turczynki i Japonki , a dzisiaj słyszałam jeszcze  Węgierki O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No, mówię Wam, takie ciacho że żałuję że się za wcześnie urodziłam. :hahaha:

Ma dziewczynę 37 lat, widziałam zdjęcia, dość ładna.

Ale Niemka. :d

 

No to rywalka ma dwie rzeczy , które są dla mnie nie do przebicia :rozpacz: nie dość , że młodsza , to jeszcze mówi perfekt po niemiecku :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

No to rywalka ma dwie rzeczy , które są dla mnie nie do przebicia :rozpacz: nie dość , że młodsza , to jeszcze mówi perfekt po niemiecku :rozpacz::hahaha:

Co ty za głupoty gadasz?  O.o Polki jak wino i antyki, z wiekiem nabierają wartości :cool: A do "tego" niemiecki nie jest potrzebny :cool::hahaha: Każda potrafi tyle powiedzieć perfect  "oh, ah, ja, ja, ja....." :cool::d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Że niby wieczna jak ruska tuszonka będę ? ;) błaha,  ha, ha....:d

Sorki, to miało być do cytatu @violka poniżej :$

Godzinę temu, violka napisał:

Ty . Koneserka :cool: Uwazaj tylko , żebyś w konserwę się nie zamieniła :rozpacz::hahaha:

Taki Blamage. ....:$:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Co ty za głupoty gadasz?  O.o Polki jak wino i antyki, z wiekiem nabierają wartości :cool: A do "tego" niemiecki nie jest potrzebny :cool::hahaha: Każda potrafi tyle powiedzieć perfect  "oh, ah, ja, ja, ja....." :cool::d;)

A w razie  czego , można się Francuskim posiłkować :$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No, mówię Wam, takie ciacho że żałuję że się za wcześnie urodziłam. :hahaha:

Ma dziewczynę 37 lat, widziałam zdjęcia, dość ładna.

Ale Niemka. :d

 

Ja pasuję ,mam 39 lat i jestem nawet trochę ładna,,i przebiję tą Niemkę swoim ślicznym uśmiechem,,,języka mi nie potrzeba ,,chyba ,że do,,,,hahahha :hahaha:  a ja już mam trochę trening z Niemcem to sobie leciutko poradzę z tym ciachem,,no to zaczynamy,,:święty: od czego? od fotki? :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

A ja jestem jedyną blondynką na osiedlu , bo tutaj mieszkają same Turczynki i Japonki , a dzisiaj słyszałam jeszcze  Węgierki O.o:hahaha:

O mnie nie zapominaj hallooo !!!  a ja to co czarna??? :rozpacz: mój blond z daleka widac ,,taki blond Loreal:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ja pasuję ,mam 39 lat i jestem nawet trochę ładna,,i przebiję tą Niemkę swoim ślicznym uśmiechem,,,języka mi nie potrzeba ,,chyba ,że do,,,,hahahha :hahaha:  a ja już mam trochę trening z Niemcem to sobie leciutko poradzę z tym ciachem,,no to zaczynamy,,:święty: od czego? od fotki? :hahaha: 

Nie łap dwóch srok, tfu.....facetów za...no wiadomo co:cool: Skup się na jednym, a porządnie...:d A to niemieckie Gäback zostaw dla innych :p:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A jesteś na tym samym osiedlu co @violkaO.o Ja myślałam że ty na zadupiu jesteś, a nie w D. :p:d

a co to za różnica :d,,osiedle mamy forumowe:hahaha: a zadupie to zadupie ,,trochę się mogę poosiedlować przecież,,:o

Przecież ja tego synka nie złapię:rozpacz: bo i tak  moj slodziak jest bardziej przystojniejszy od niego i bardziej inteligentniejszy i bardziej grzeczny i nie chytrowaty,,i kochający całym sercem,,:serce:  gdzie ja takiego drugiego znajdę ,,,nigdzie ,nigdzie:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To ja z innej beczki ;) Moje noworoczne postanowienie działa ;):d Żadnych delicji,  żadnych galaretek,  żadnej czekolady....ale twardzielka jestem! :cool::d

 Chodz :d poczęstuje Cię żelkami , zanim je wciągnę :d ile się będziesz katować ? chłopa..nie , słodkie ..nie . :rozpacz: Zostało Ci tylko zadupie :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

a co to za różnica :d,,osiedle mamy forumowe:hahaha: a zadupie to zadupie ,,trochę się mogę poosiedlować przecież,,:o

Przecież ja tego synka nie złapię:rozpacz: bo i tak  moj slodziak jest bardziej przystojniejszy od niego i bardziej inteligentniejszy i bardziej grzeczny i nie chytrowaty,,i kochający całym sercem,,:serce:  gdzie ja takiego drugiego znajdę ,,,nigdzie ,nigdzie:serce::love:

Powiedz , że ma chociaż jedną wadę O.o bo wszystkie pomyślimy , że on w ogóle nie istnieje :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Powiedz , że ma chociaż jedną wadę O.o bo wszystkie pomyślimy , że on w ogóle nie istnieje :hahaha: 

Myślę,,myślę :święty: co można zaliczyć do wad u mojego słodziaka,,  jak mnie nie ma to śpi do 10 godz,:płacz: ale chce abym szybko wróciła i była jego budzikiem 6 rano,,,:hahaha: no jeszcze mi wad nie okazał,,:płacz: a ja jestem dobrym obserwatorem,, @violka istnieje ,,istnieje ,,gdzie tylko on sie taki uchował -też na zadupiu,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...