Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Blondi napisał:

Ja dośc często mam wycieczki osobiste  i co? mam z tym fantem zrobić? przecież tu jest luz blus,,mam isc z tymi wycieczkami na szczaw? to pójdę:rozpacz: przykro mi,,przepraszam,,:rozpacz: a ja tak chciałam Wam opowiedzieć,jak może być jeszcze fajnie i cudownie w życiu,,, :święty::serce:

I co to znaczy,  że nie wolno tu wycieczek osobistych robić? O.o Jak ktoś nie chce tego czytać, to niech tu nie wchodzi >:( Z tego co mi wiadomo to jest na tym forum swoboda wypowiedzi i każdy ma prawo mówić co chce >:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I co to znaczy,  że nie wolno tu wycieczek osobistych robić? O.o Jak ktoś nie chce tego czytać, to niech tu nie wchodzi >:( Z tego co mi wiadomo to jest na tym forum swoboda wypowiedzi i każdy ma prawo mówić co chce >:( 

Też jestem tego samego zdania,,wolnośc i swoboda,,niech będzie tutaj,,bo tego w naszej pracy nie mamy:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz siedze i zajadam swoje miętusy,,są pudrowe i smaczne ,,zero cukru,,wykupiłam wszystkie ze sklepu-taki dobry ze mnie klient:hahaha: uważam na to,,czym gryzę  uważam,,,:płacz:  mam przerwę jeszcze ,,a dziadzio ma nudy,,już krąży za mną,,a jak zobaczy ,że wychodze na fajkę,,to mało nóg nie połamie aby też wyjsc ze mną:hahaha: palił też ,,kiedyś,, ale przestał a ja nie usłuchana będę palić dalej,,;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Też jestem tego samego zdania,,wolnośc i swoboda,,niech będzie tutaj,,bo tego w naszej pracy nie mamy:płacz::hahaha:

A może o to trollom chodzi, że za wesoło jest, za fajnie, za miło? Może za dużo świadomości mamy, nie chcemy robić tego co zakazane. Może mamy harować rund um die Uhr? Może wtedy będzie dobrze? O.o Eeee,  nieeeee. Też znajdzie się ktoś komu zawsze coś będzie przeszkazać :(>:( Zatem niech zostanie tu jak jest....zajebiaszczo :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Teraz siedze i zajadam swoje miętusy,,są pudrowe i smaczne ,,zero cukru,,wykupiłam wszystkie ze sklepu-taki dobry ze mnie klient:hahaha: uważam na to,,czym gryzę  uważam,,,:płacz:  mam przerwę jeszcze ,,a dziadzio ma nudy,,już krąży za mną,,a jak zobaczy ,że wychodze na fajkę,,to mało nóg nie połamie aby też wyjsc ze mną:hahaha: palił też ,,kiedyś,, ale przestał a ja nie usłuchana będę palić dalej,,;)

Nie wkurzaj mnie tymi cukierkami >:( Mam od wczoraj noworoczne postanowienie :cool: a ty mnie szczujesz :(:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wkurzaj mnie tymi cukierkami >:( Mam od wczoraj noworoczne postanowienie :cool: a ty mnie szczujesz :(:płacz:

Ja specjalnie kupiłam je na odchudzanie:rozpacz: bo jak je mam ,to nie ciągnie mnie do niczego słodkiego,,nie musze ciasta miec ani czekolady,,ale będąc w sklepie,,spojrzalam na półkę z czekoladami i ????  rączka nie poszła  dalej,,oczkami przeleciałam i zwinęłam się stamtąd,,nie było mi wcale przykro i to mi się podoba,,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się wystroiłam!!!! bo myślalam ,że też z dziadkiem pójdę do szpitala ,,do lekarza:hahaha: ecri to i tamto,,elegancja  a tu tylko sklep:płacz: ale jeszcze mialam ulicę z ludzmi-hahaha jaja równe,,ale córunia za to mnie obejrzała ,,a córunia jak łach,, czyli paradowanko dzisiaj miałam:love: nabralam tych ciuchów a tu zadupie,,że tylko łachy się nadają,,których nie mam ,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi:love:, a może o moje wycieczki chodzi? :$No,ale ja tylko, do cholery, na dupie siedzę teraz...za zimno kunia zaprzęgać:hahaha:zu kalt, zu kalt, zu ....

Hallo @Łukasz z Tobą chyba się nie umawiałam nigdzie,,cholera może już mam demencję?  szykują mi się wycieczki ,,i to nie jedna,,juz slodziak obmyśla przeloty,,dałam mu do myślenia,,nie ma to czy tamto..ktoś musi i moje plany sfinansować:hahaha:  sied dalej na dupie bo i ja teraz siedzę,,:hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Ja specjalnie kupiłam je na odchudzanie:rozpacz: bo jak je mam ,to nie ciągnie mnie do niczego słodkiego,,nie musze ciasta miec ani czekolady,,ale będąc w sklepie,,spojrzalam na półkę z czekoladami i ????  rączka nie poszła  dalej,,oczkami przeleciałam i zwinęłam się stamtąd,,nie było mi wcale przykro i to mi się podoba,,,:hahaha:

Poszczułaś mnie o nie strzymałam :rozpacz: "Na mieście" byłam z babka na pazurkach, polazłam do Edek i szlag trafił noworoczne postanowienie :( Paczkę galaretki owocowej kupiłam i wciągnęłam,  znaczy się mocno zestresowany jestem ;):cool: I polskie ogórki kiszone :d Ale będzie rewolucja! ;) Dziadki nie jedli jeszcze.....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Poszczułaś mnie o nie strzymałam :rozpacz: "Na mieście" byłam z babka na pazurkach, polazłam do Edek i szlag trafił noworoczne postanowienie :( Paczkę galaretki owocowej kupiłam i wciągnęłam,  znaczy się mocno zestresowany jestem ;):cool: I polskie ogórki kiszone :hahaha: Ale będzie rewolucja! ;) Dziadki nie jedli jeszcze.....:)

:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja donoszę ,,że była kontrola w moich śmieciach:hahaha::hahaha::hahaha: nie wytrzymiem,,tylko nie to,,co te babki mają do grzebania w śmieciach,,a tam same puste paczki po papierosach:rozpacz: papierki po żelkach,, 

A wyjezdzając do miasta ,,pomyślalam ,,a wezmę te śmieci wyniosę z kosza,,bo będzie grzebać na 100%,,i co? mój pokój na 100% przeleciała ale poszla jeszcze do garażu i tam w kuble ,,cała moja reklamówka rozbebrana-no musiałam sprawdzic,,bym nie wytrzymała napięcia:hahaha: hahahha kontrola była łącznie ze śmiecmi moimi-dzień bardzo udany ma babcia  i ja też,,bo mi legal

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jolantapl. napisał:

@Blondi odgrzeb kochana dla mady temat co zabrać na pierwszy wyjazd :)

Wiesz jaki mam dzisiaj problem z internetem,,ale nie popuszczam,,jak nie młotkiem to tluczkiem go masuję i wskakuje:hahaha: ja jestem do odgrzebania dobra,,ale czegoś innego,,:love::święty:  Byłam w tym czasie na posterunku i załapałam szybko,,o co biega,,normalnie kontroler postów jestem-hahaha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...