Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera.....psy się uśpiły.....A ten idiota Filon stoi pod jaworem i czeka....Znaczy się wieczór nadszedł...I teraz mam dylemat: Filon, Morfeusz czy Kompania Braci? :rozpacz: Co ja pocznę,  że takie wzięcie mam....:hahaha::święty: Zatem kochani....życzę Wam dobrej nocy i słodkich snów :całus: Dobranoc Opiekunkowo :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha,ha,ha.....A co? Na puszkach czy psich dobrościach ostatnio leciałaś :d

Ugotować wreszcie obiad dla babci to plany @violka na jutrzejszy dzień są czyli ta ciężka robota ,która ją rzekomo jutro  czeka ;)A od puszek i żarcia dla psów to @Heidi jest specjalistą @Mirelka1965 to ostatni Twój drink :drink: był przykro mi :p:hahaha: mylisz fakty to znaczy wpisy :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, to fajnie:love: Też mam sztelę marzeń...chociaż łącznie 24 dni jestem sam, a pdp...wiadomo, gdzie. Wiecie, może gdyby rodzina nie była gut, to nie nazwałbym tego tak..w tym sensie, że i pozytywne relacje z rodziną wpływają na nasze samopoczucie i ocenę danej szteli, czy jest to marzenie, czy nie.Poza tym biorę wiele czynników pod uwagę...warunki...pokój i łazienka ,internet itp. Wszak za uczciwość ich cenię odnośnie internetu....podali termin, Telecom wywiązał się planowo z zadania i ok :)

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ugotować wreszcie obiad dla babci to plany @violka na jutrzejszy dzień są czyli ta ciężka robota ,która ją rzekomo jutro  czeka ;)A od puszek i żarcia dla psów to @Heidi jest specjalistą @Mirelka1965 to ostatni Twój drink :drink: był przykro mi :p:hahaha: mylisz fakty to znaczy wpisy :rozpacz::hahaha:

Zabieram zabawki i idę do łóżeczka :święty::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ugotować wreszcie obiad dla babci to plany @violka na jutrzejszy dzień są czyli ta ciężka robota ,która ją rzekomo jutro  czeka ;)A od puszek i żarcia dla psów to @Heidi jest specjalistą @Mirelka1965 to ostatni Twój drink :drink: był przykro mi :p:hahaha: mylisz fakty to znaczy wpisy :rozpacz::hahaha:

Nie wiem , czy ten obiad zmieszczę w grafiku :d Na jutro mamy zaplanowaną wizytę w salonie piękności , wypad na miasto i jeszcze odwiedziny u rodziny :hahaha: Znowu się urobię jak ten koń w polu :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

jolantapl. obiecuję, nie będę ssał nikomu...sobie też,bo nie dosięgnę:(:hahaha:

Wiem ,że masz dość dużo wolnego czasu na tym zleceniu dlatego chciałabym Cię zachęcić do intensywnego uprawiania różnych dziedzin sportu najlepiej jak zaczniesz już od jutro a wtedy nabędziesz takich umiejętności o których do tej pory nawet w najczarniejszych snach Ci się nie śniło a  niedawno dowiedziałam się,że jednak można  je posiąść wystarczy tylko być wysportowanym :płacz::hahaha::całus:

1 godzinę temu, Marianek napisał:

Jak jesteś wysportowany, to dasz radę!:hahaha: Miłej i spokojnej nocy życzę!:d

A o jakich umiejętnościach piszę dowiesz się z postu pana Marianka ,który pozwoliłam sobie zacytować :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani,,jestem już dawno na nogach,,bo nie dały poleżeć dłużej,,więc w kuchni zrobiłam mały raban i jest :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:,,  Spac nie mogę,,bo dzisiaj jadę do miasta:hahaha: to dopiero radocha,,do sklepu po moje miętuski ,,jak to mało potrzeba do bycia heppi,,żadnych czekoladowych i temu podobnych,,jestem i tak już utuczona lekko:święty:  Dzisiaj jest 13 ,,ostatnio moja bardzo szczęsliwa liczba ,,dużo się wydarzyło właśnie 13 i niech tak zostanie,, Nowy tydzień czas zacząc,,,:hahaha: Miłego i fajnego dnia:serce: Wszystkim:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Moja podopieczna dzisiaj wstała wyjątkowo wcześnie i goni mnie do łóżka. :hahaha: Bo jest za wcześnie na wstawanie. :)

:kawa: zrobiona, a to dla Was :kawa::tort::jabłko:

A co to za święto? :hahaha: Witaj , popij i marsz spowrotem w bety,,biorę:jabłko: ,,a fajek nie masz? wiesz jak fajnie dostać :kawa: i fajeczkę..komplet jak ta lala:całus: dzięki Maria Jolanta,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Dorwałam się już do :kawa: i siorbię :d Dziękują obu dyżurnym koleżankom za napój stawiający na nogi :d I od razu pytanie mam: dlaczego święto się skończyło? O.o My świętujemy cały tydzień, okazja się zawsze znajdzie ;):d Możemy obchodzić dzisiaj święto wypadu do miasta :cool: Mnie też dzisiaj takie święto czeka i @violka też taki robi wypad, czyli jest co i komu świętować :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...