Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a Blondi się spytam, czy babcia też sama zmienia pościel sobie i dziadkowi ?

No i mam "zadanie" na jutro, jak to przy poniedziałku, haha.Zrobić chłopakom Pfannkuchen (u nich pod tą nazwą kryją się i naleśniki, i racuchy). To zrobię kilka naleśników i kilka racuchów dla nich

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

a Blondi się spytam, czy babcia też sama zmienia pościel sobie i dziadkowi ?

No i mam "zadanie" na jutro, jak to przy poniedziałku, haha.Zrobić chłopakom Pfannkuchen (u nich pod tą nazwą kryją się i naleśniki, i racuchy). To zrobię kilka naleśników i kilka racuchów dla nich

 Ja bym nie pytała  @Blondi o takie rzeczy bo może jeszcze się okazać,że babcia nie tylko sobie i dziadkowi ale i  opiekunce  zmienia pościel i na dodatek pierze i pasuje :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

 @Mirelka1965 coś się tak zawiesiła ? znowu protezy szukasz ? :hahaha:

Nie zawiesiłam się, nie zbiesiłam się, nie uchlałam się...z mężusiem rozmawiałam :d Proteza w szklaneczce się odświeża, uśmiecham się do was bezzębnie acz szerooooooko :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz a żebyś wiedział,że babcia sama zmienia posciel w swojej sypialni i sobie i dziadkowi,,sama pierze ,,suszy ,,:płacz: a co to takiego dziwnego? normalka,,:hahaha: niedługo naprawdę będe się czuła jak nierób,,żadna Arbeitlandia mi nie potrzebna,,  ot mam babcię powera,,ja za nią nie nadążam ,,co mam sobie kupić siedmiomilowe buciki? mam stele marzeń ,,bez internetu i na zadupiu,,to są te wady,wadątka,,:płacz:  @jolantapl.  mój pokój i moje zabawki,:płacz:,ale wystarczy ,że babcia mi podaje żarło,,dogadza tak abym wróciła jak armata do mojego słodziaka:rozpacz: tutaj głodnym się nie jest,,tutaj trzeba wziasc drugi zapasowy żołądek,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...