Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 tylko dbam,,tylko dbam,,o te porcelany,,:rozpacz: bo tutaj ciągle słyszę ,,ile tysięcy kosztowała dziadka ,,,to już o niczym nie myślę ,,tylko aby wszystkim te tysiące się dobrze trzymały kupy,,:hahaha:

 O dziadka nie martw się :) jak nie czyta tego forum , to jego proteza jest bezpieczna :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Przecież ciągle ta Twoja szczeka sprawdza wytrzymałość ścian :hahaha: więc kiedy ? :hahaha:

WIECZORAMI, najczęściej wieczorami :d W ciągu dnia jest taki zapiernicz, że nie ma czasu taczki drewnem załadować, a wieczorkiem mięśnie się rozluźniają,  klej traci przyczepność, ktoś jakiś dowcip pierdyknie i......Brawo :serce: Wygrała pani godzinny pobyt w wannie pełnej piany :całus::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

WIECZORAMI, najczęściej wieczorami :d W ciągu dnia jest taki zapiernicz, że nie ma czasu taczki drewnem załadować, a wieczorkiem mięśnie się rozluźniają,  klej traci przyczepność, ktoś jakiś dowcip pierdyknie i......Brawo :serce: Wygrała pani godzinny pobyt w wannie pełnej piany :całus::d

Tą nagrodą , to mnie teraz zdołowałaś :rozpacz: mnie tylko dwie rzeczy mogą porządnie zrelaksować , a tu nawet tej kąpieli w piance nie mam :rozpacz::rozpacz::rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

>:( kto mi zajumał bułkę ?  ...zaczytałem się o tych artykułach o seksie i....jednej bułki mi brakuje:( albo to już początki ? zapominanie, zapominanie ...:|

Zapytaj lepiej tej myszy co została na gospodarstwie w Wielkopolskim :d Jak się rozmnożyła.....to i ta jedna bułka to za mało :cool: Istnieje też druga możliwość, że to @Heidi spragniona, na drogę tę bułkę zajumała :cool::d I zobacz przy okazji czy mleka nie ubyło...Bo to może też jej sprawka ;):d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

>:( kto mi zajumał bułkę ?  ...zaczytałem się o tych artykułach o seksie i....jednej bułki mi brakuje:( albo to już początki ? zapominanie, zapominanie ...:|

Jak mnie wciągnie jakieś interesujące czytanie , to pożeram wszystko co mam pod ręką :hahaha: a może tak się wczytałeś w ten tego , ze Twój organizm odczytał to jako chwila po ten tego :$ i włączył ci się wilczy apetyt :hahaha: Poszukaj tej bułki u siebie w brzuszku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Jak mnie wciągnie jakieś interesujące czytanie , to pożeram wszystko co mam pod ręką :hahaha: a może tak się wczytałeś w ten tego , ze Twój organizm odczytał to jako chwila po ten tego :$ i włączył ci się wilczy apetyt :hahaha: Poszukaj tej bułki u siebie w brzuszku 

Ja tam nie muszę mieć nawet nic do poczytania, żeby pożreć wszystko co mam pod ręką :d Bułki @Łukaszowi nie zajumałam,  ale paczkę niemieckich delicji wrąbałam :$ To chyba że stresu :$:cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja tam nie muszę mieć nawet nic do poczytania, żeby pożreć wszystko co mam pod ręką :d Bułki @Łukaszowi nie zajumałam,  ale paczkę niemieckich delicji wrąbałam :$ To chyba że stresu :$:cool::d

Ja od tygodnia ciagle coś mielę :$ a stresa nie mam O.o chyba taka zaczytana jestem :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...