Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

A może to są dwulicowcy? kto wie?:święty:  nie podsłucham bo sama jestem głucha:rozpacz:

Pluskwę trzeba zorganizować a potem na słuchawkach odsłuchać :cool: Pogadaj ze słodziakiem,  kontakty pewnie ma, będzie na przyszłość jak znalazł :cool::d A dwulicowców się nie bój :cool: 30 dni i wypad :d Tylko to coś w kopertę niech wsadzą ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Gratulujemy ci ogromnie @Łukasz i życzymy wielu sukcesów ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łukasz napisał:

https://facet.wp.pl/seks-po-dlugiej-pauzie-6002911000822401a

ale,ale...najpierw muszę sobie coś niecoś...powtórzyć:|

 

Czytałeś , to nic się nie stresuj :cool: Piszą , że to jak z jazdą na rowerze , której się nie zapomina :d A jak się przydarzy za szybko , to mądra kobieta odczyta to jako komplement :cool: Więc do roboty chłopaku ,a pózniej nam napisz jak było :$:święty::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ,jestem i czytam a Wy jak zwykle o tym samym po przeczytaniu postu @Łukasza doszłam do wniosku ,że jeszcze na nic nie jesteśmy za starzy :$:) a temat sexu po jakiejś tam przerwie Wszystkich wyjeżdżających do pracy za granicę dotyczy .Byle te przerwy nie były zbyt długie;) no i po powrocie do Polski trzeba szybciutko nadrobić zaległości:$ a jak komuś się zapomniało jak się to robi to niech tylko zerknie do internetu a tam ma wszystko czarno na białym i jeszcze z dołączoną instrukcją obsługi O.o:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Łukasz napisał:

jesteś zarażony też seksiskiem:hahaha::hahaha::hahaha: tutaj każdy na forum po przeczytaniu parę moich postów to już ma gorąco,dusznosci,omdlenia,,hahahha a co ja przeżywam??? lepiej nie mówić,,bo juz mi się chce i jakos niczego nie zapominam,,demencja może jest już albo nadchodzi ale ode mnie,,weg ,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Chciałam wejść i poczytać ale mnie nie wpuścił administrator O.o>:(:rozpacz: Dlaczego? O.o :o

Bo jesteś za bardzo rozgarnięta:hahaha:,,a tam trochę jest ludzi z problemami,,nie poradziliby sobie  z Tobą,,takie cwaniaki,,sami się chcą nauczyć a potem dopiero wpuscic,,:święty: ważne ,że wiesz o co chodzi,,a reszta sama się wybuduje ,rozbuduje,i rozładuje i wybuchnie,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, violka napisał:

O.o A ja myślałam , że jak byłaś na urlopie , to Ciebie ciągle DO łóżka wciągano :$

:hahaha: @violka uważaj ,uważaj,,aby Ciebie to wciąganie nie spotkało,,:hahaha: tak było z łóżka i do łóżka,,teraz będzie dopiero maraton łóżkowy:serce:  ale ja się całować lubię,,uwielbiam,,kocham,przytulać,tak się cudownie obejmować,,nieraz takie drobnostki są lepsze od łóżka,,ale ja dużo rzeczy robię in die Dusche:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Blondi napisał:

Bo jesteś za bardzo rozgarnięta:hahaha:,,a tam trochę jest ludzi z problemami,,nie poradziliby sobie  z Tobą,,takie cwaniaki,,sami się chcą nauczyć a potem dopiero wpuscic,,:święty: ważne ,że wiesz o co chodzi,,a reszta sama się wybuduje ,rozbuduje,i rozładuje i wybuchnie,,,:serce:

A ja myślałam że za młoda jestem, bo tam od 18-go roku życia wpuszczają :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Może dywagują ile włożyć kasy do koperty z referencjami ;):d Idź podsłuchaj :love: Szklankę do podłogi przyłóż, albo ucho do dziurki od klucza, ewentualnie słuchawki lekarskie wykorzystaj :cool::d A następnym razem pluskwę szpiegowską zaistaluj :d Trzeba dopisać pluskwę w wątku dla wyjeżdżających jako stałe wyposażenie każdego opiekuna ;):d

kasa i kasa i kasa,,, @Mirelka1965 zejdz na ziemię,:płacz:, dedektywko,:cool:,nam po tych 30 dniach na tym zadupiu to ładnie odbije:święty: wolę nie myślec,,

ale po cichej rozmowie,,wszyscy bardzo mili dla mnie ,,zresztą jak zawsze,:serce:,gosc musi się dobrze czuć w obcym domu:hahaha: najlepszy dziadek,,ud ucha zadowolony jak ze mną rozmawia,,i wszystkie ploty mi opowiada,,zadowolony że coś doniósł-hahahha oj widzę ,że będzie za mną tęsknił,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja myślałam że za młoda jestem, bo tam od 18-go roku życia wpuszczają :cool::d

toż teraz powiedziałas,,ja Ci pożyczę książeczkę emeryta,,a ja wygladam jak dziecko ale dorosłe,,:hahaha: wepcham Cię tam na siłę,,przejdziesz przez dziurkę od klucza? przejdziesz  ,,bez butów i tej bogatej szczęki,,aby się nie ugniotła:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

kasa i kasa i kasa,,, @Mirelka1965 zejdz na ziemię,:płacz:, dedektywko,:cool:,nam po tych 30 dniach na tym zadupiu to ładnie odbije:święty: wolę nie myślec,,

ale po cichej rozmowie,,wszyscy bardzo mili dla mnie ,,zresztą jak zawsze,:serce:,gosc musi się dobrze czuć w obcym domu:hahaha: najlepszy dziadek,,ud ucha zadowolony jak ze mną rozmawia,,i wszystkie ploty mi opowiada,,zadowolony że coś doniósł-hahahha oj widzę ,że będzie za mną tęsknił,,,

Czyli załącznik będzie :d A ja stoję na ziemi, stoję mocno, obiema nogami...I nawet ten koniec świata nie spowoduje, że zacznę lewitować :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

toż teraz powiedziałas,,ja Ci pożyczę książeczkę emeryta,,a ja wygladam jak dziecko ale dorosłe,,:hahaha: wepcham Cię tam na siłę,,przejdziesz przez dziurkę od klucza? przejdziesz  ,,bez butów i tej bogatej szczęki,,aby się nie ugniotła:rozpacz:

Już mi się znudziło czekać pod tą dziurką od klucza :cool::d Za książeczkę emeryta dziękuję,  mam swoją kartę pływacką ze zdjęciem, więc jakby co jestem przygotowana do działania ;):d A tak w ogóle to co mojej protezy się czepiasz? >:(:d Tyle przeszła biedaczka,  a taka śliczna,  porcelanowa jest jak jej właścicielka :d I nie do zdarcia też jest jak jej właścicielka ;) Czyli jaki pan, taki kram :d:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...