Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Myślałam,że nas po prostu zignorowałaś i temat też a na pewno miałabyś coś ciekawego do napisania o męskim owłosieniu w pewnym miejscu :$:płacz::hahaha: A tak dla ciekawostki @Łukasz obiecał mi coś napisać na priv i napisał ale dość zagadkowo Mam to co lubi 100% ankietowanych dziewczyn z forum opiekunka radzi i należę do tych 99% :$:płacz::hahaha: do tej pory nie wiem o co mu chodziło O.o:hahaha:

Nie mam OC na mienie pdp a w szafie dziurę zrobiłam, wiecie czym >:(;):d Ja cię kiedyś @jolantapl. ukatrupię! :d Na koszty mnie narażasz :rozpacz::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Myślałam,że nas po prostu zignorowałaś i temat też a na pewno miałabyś coś ciekawego do napisania o męskim owłosieniu w pewnym miejscu :$:płacz::hahaha: A tak dla ciekawostki @Łukasz obiecał mi coś napisać na priv i napisał ale dość zagadkowo Mam to co lubi 100% ankietowanych dziewczyn z forum opiekunka radzi i należę do tych 99% :$:płacz::hahaha: do tej pory nie wiem o co mu chodziło O.o:hahaha:

Znowu muszę Ciebie wysłac ,,no wiesz na tyły,,opisalam a jak ,,depilacja to mój kochany tez temat,,och ach,,Jolanta >:( popraw się szybko,,ja odrobilam pracę domową,,wieczorem zginę ale rano jestem:hahaha: odnajduję się ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

 @jolantapl. Słonko moje kochane :) czy zrobisz mi ten zaszczyt i potowarzyszysz mi podczas wychylania :) proszę :całus::serce:

 

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ależ oczywiście bo mnie się też coś duszno zrobiło :całus:

Jak podniośle...tylko kto kogo do tego wychylania będzie podnosił? ;):d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Musisz @Blondi jakjakiś nowy wątek pieszczący założyć :$:d Albo seksowny ;) I pobierać opłaty jak w darknecie ;):cool: A jak już będziesz bogata, to pamiętaj kto pomysł poddał i możesz te opale szenknąć temu komuś ;):d:święty:

Jak ja bym się rozpisała na bogato w tym pieszczącym wątku,,to by mnie stąd na taczce wywiezli,:płacz:,,a weny twórczej  mi nie brakuje,,:hahaha: nie podpowiadaj ,,bo mi dużo nie trzeba ,,aby podpalantusa zrobić,,:serce::love:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Znowu muszę Ciebie wysłac ,,no wiesz na tyły,,opisalam a jak ,,depilacja to mój kochany tez temat,,och ach,,Jolanta >:( popraw się szybko,,ja odrobilam pracę domową,,wieczorem zginę ale rano jestem:hahaha: odnajduję się ,,

Się nie czepiają dziołchy :cool: Dyć pisała, że pamięć jej szwankuje ;):d Musi od pdp się zaraziła ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie mam OC na mienie pdp a w szafie dziurę zrobiłam, wiecie czym >:(;):d Ja cię kiedyś @jolantapl. ukatrupię! :d Na koszty mnie narażasz :rozpacz::d

Dawaj do mojego dentysty,,:hahaha: protezkę masz przecież też z metalu ,,nic jej nie bedzie,,wieki przezyje ,,jeszcze może będzie miała następce:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja w niej nic nie szukałam >:( Ona jest po prostu naprzeciwko :p @violka czym zaszpachlować żeby śladu nie postało? O.o:d @jolantapl. poniesie koszty >:(:d

Moja prywatna polisa nie obejmuje pokrywania szkód wyrządzonych przez inne osoby nawet jak stało się to prze ze mnie a po za tym ja nie uważam,że w jakikolwiek sposób się do tego przyczyniłam i taką przyjmę linię obrony :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jak ja bym się rozpisała na bogato w tym pieszczącym wątku,,to by mnie stąd na taczce wywiezli,:płacz:,,a weny twórczej  mi nie brakuje,,:hahaha: nie podpowiadaj ,,bo mi dużo nie trzeba ,,aby podpalantusa zrobić,,:serce::love:  

Zrób klub zamknięty :cool: I restrykcyjne przestrzegaj przyjęć do grupy to cię nie wywalą ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Dawaj do mojego dentysty,,:hahaha: protezkę masz przecież też z metalu ,,nic jej nie bedzie,,wieki przezyje ,,jeszcze może będzie miała następce:hahaha:

Moja proteza wieczna jest! :cool: Kafle nią w domu potłukłam, tynk poobijała, teraz szafę uszkodziła i nic ;):cool: Ruska, pancerna, po przodkach odziedziczona :d Twój dentysta też nie dałby jej rady :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zrób klub zamknięty :cool: I restrykcyjne przestrzegaj przyjęć do grupy to cię nie wywalą ;):d

Wszystko zamknięte,,:rozpacz: już się czuję też jak w zamknięciu na tym zadupiu i jeszcze klub zamknięty,,a ja tak kocham przestrzeń ,,:serce: ale jak będzie klub to Ciebie pierwszą wciągnę do tej zabawy,,:hahaha: pamiętaj! i  nie bajaj się:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Wszystko zamknięte,,:rozpacz: już się czuję też jak w zamknięciu na tym zadupiu i jeszcze klub zamknięty,,a ja tak kocham przestrzeń ,,:serce: ale jak będzie klub to Ciebie pierwszą wciągnę do tej zabawy,,:hahaha: pamiętaj! i  nie bajaj się:love:

Ja się nie bajam :cool: Czekam.....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...