Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, jolantapl. napisał:

:rozpacz::hahaha: ale tak czy tak codziennie chodzisz z dziadkami zjeść obiad do miejsca oddalonego o 400 m od domu? hm to teraz już wiem na jakich zleceniach można zarobić o wiele więcej niż ja zarabiam :( takiego zlecenia bym nie przyjęła oczywiście jak bym wiedziała przed wyjazdem jak sytuacja wygląda :(

Tego nie wie nikt na co trafi. W zleceniu było gotowanie 4 razy w tygodniu. Tylko rodzina nie napisała że nie w tym domu i że dla nich też. Mój szef ma zatem podstawy do negocjacji stawki.  Mnie ona nie będzie tyczyła ale następczyni może dostanie więcej kasy. Tak więc nie myślę tylko o sobie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tego nie wie nikt na co trafi. W zleceniu było gotowanie 4 razy w tygodniu. Tylko rodzina nie napisała że nie w tym domu i że dla nich też. Mój szef ma zatem podstawy do negocjacji stawki.  Mnie ona nie będzie tyczyła ale następczyni może dostanie więcej kasy. Tak więc nie myślę tylko o sobie :cool:

Uuuu a może napisała tylko Twój szef zapomniał Ci o tym powiedzieć?;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tego nie wie nikt na co trafi. W zleceniu było gotowanie 4 razy w tygodniu. Tylko rodzina nie napisała że nie w tym domu i że dla nich też. Mój szef ma zatem podstawy do negocjacji stawki.  Mnie ona nie będzie tyczyła ale następczyni może dostanie więcej kasy. Tak więc nie myślę tylko o sobie :cool:

Z tym gotowaniem to tak jest,co do czego to wychodzi nieraz ,że gotujemy dla całej ferajny,no bo to tylko trochę wiećej wrzucić do garnka,,tak wszyscy się wytłumaczą,,,i tak się gotuje i tak,,oj tam nie ma problemu dla ilu gotujemy,,i tak się stoi w kuchni i tak ,dajcie mi pogotować to będe uszczęsliwiona na maxa,,chcę pracować ,,,chcę gotować i w kuchni robić,,kocham gotować:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Z tym gotowaniem to tak jest,co do czego to wychodzi nieraz ,że gotujemy dla całej ferajny,no bo to tylko trochę wiećej wrzucić do garnka,,tak wszyscy się wytłumaczą,,,i tak się gotuje i tak,,oj tam nie ma problemu dla ilu gotujemy,,i tak się stoi w kuchni i tak ,dajcie mi pogotować to będe uszczęsliwiona na maxa,,chcę pracować ,,,chcę gotować i w kuchni robić,,kocham gotować:hahaha:

Nie zgadzam się z Tobą dla mnie jest to celowe zatajenie bardzo istotnej informacji bo co innego jest gotowanie dla siebie i podopiecznego a co innego dla 2 czy 3 osób jeszcze dodatkowo to jest cwaniactwo i wykorzystywanie nas na wszystkie możliwe sposoby i na pewno negocjowałabym stawkę na ty zleceniu nie tylko dla zmienniczki ale przede wszystkim dla siebie .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki wszystkie piszecie bardzo mądre rzeczy :całus: To latanie na przeciwko jest niedogodnością,  bez dwóch zdań. Ale miejsce ma mnóstwo plusów. W nocy nie wstaję,  nie dźwigam, nie zmagań się z agresją, śniadań i kolacji nie robię,  dziadki codziennie myją się sami,jedynie raz w tygodniu babkę wykąpać muszy.  Siedzieć z nimi non stop nie muszę. Mopikiem podłogi przetrzeć i ściereczką mebelki przelecieć to nie problem przecież. Pazury będzie robiła specjalistka. Fryzjer włoski obetnie.  Na jedzenie nie żałują. To nie jest zła stella. A jak deszcze, śniegi przyjdą to reszta się sama ułoży.  :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 a więc nic mi nie doliczyli za internet,,mam pakiet 4 Gb na unię do wykorzystania w roamingu,,ale już przez 2 dni wykorzystalam 1 gb ,,to na co mi jeszcze starczy te 3 gb?  boże a mi jeszcze tutaj tyle zostało siedzieć,,,,:rozpacz: 

Mówiłam, że nie kłamię. Jak z lapka ciągniesz to zżera potwornie. Dlatego z telefonem się męczę :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie zgadzam się z Tobą dla mnie jest to celowe zatajenie bardzo istotnej informacji bo co innego jest gotowanie dla siebie i podopiecznego a co innego dla 2 czy 3 osób jeszcze dodatkowo to jest cwaniactwo i wykorzystywanie nas na wszystkie możliwe sposoby i na pewno negocjowałabym stawkę na ty zleceniu nie tylko dla zmienniczki ale przede wszystkim dla siebie .

Szefowi uprzejmie doniosłam. Ale wiecie sami, że to nie takie proste. Jak zaraz zacznie wojować to pójdą gdzie indziej. A jak odczeka,  a rodzina zadowolona będzie, to nawet nie piśnie i da więcej. Ja tu krzywdy finansowej nie mam. Tyle samo co poprzednio. Czyli jest nieźle :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Z tym gotowaniem to tak jest,co do czego to wychodzi nieraz ,że gotujemy dla całej ferajny,no bo to tylko trochę wiećej wrzucić do garnka,,tak wszyscy się wytłumaczą,,,i tak się gotuje i tak,,oj tam nie ma problemu dla ilu gotujemy,,i tak się stoi w kuchni i tak ,dajcie mi pogotować to będe uszczęsliwiona na maxa,,chcę pracować ,,,chcę gotować i w kuchni robić,,kocham gotować:hahaha:

Ja lubię gotować. Serio. I piec ciasta i chleby też lubię. Ale na moich warunkach. Tu zostałam postawiona przed faktem dokonanym. I z pieczeniem się nie wychylam. A gotuję na takich zasadach bo muszę :| 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Szefowi uprzejmie doniosłam. Ale wiecie sami, że to nie takie proste. Jak zaraz zacznie wojować to pójdą gdzie indziej. A jak odczeka,  a rodzina zadowolona będzie, to nawet nie piśnie i da więcej. Ja tu krzywdy finansowej nie mam. Tyle samo co poprzednio. Czyli jest nieźle :love:

 

A czy ja napisałam,że od razu emocje trzeba dawkować malutkimi porcjami ,żeby ktoś szoku przypadkiem nie dostał ;) zresztą ja przedstawiłam swój punkt widzenia ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja lubię gotować. Serio. I piec ciasta i chleby też lubię. Ale na moich warunkach. Tu zostałam postawiona przed faktem dokonanym. I z pieczeniem się nie wychylam. A gotuję na takich zasadach bo muszę :| 

No co Ty nas przekonujesz,że gotować lubisz?O.o ja też lubię gotować i piec ale lubię też wiedzieć dla ilu osób mam to robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi....nadłożyłem drogi, by Ci coś kupić...ale tylko jeden kawałeczek,ok? Serce mi się kraje, gdy słyszę,jaka Ty spragniona...:love: odczytaj zaraz MMS

Dzięki kochany kolego forumowy,,Ty potrafisz pocieszyć,,patrzę tylko co tak mało:rozpacz: nawet nie poczuję:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

A u mnie są 2 torty:ciacho::ciacho: upieczone,,czekają na gosci,, niech przychodzą dzisiaj ,,to moze spróbuję kawalądek:ciacho: ,,ładnie wyglądają,,babcia spód biszkopt a nawierz beza i migdały,,może byc,,ale jak nie zauważą to Wam przemycę do kawki:kawa: po kawałeczku:ciacho: ,, co mam do roboty,:święty:,myślę o tym torcie:p

:kawa: po południową dla Wszystkich zrobiłam i nie wiem co mam robić czy @Blondi uda się przemycić ten tort dla nas czy nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ciut starsza ode mnie, ale nie ma moich wymiarów ;):d No i nie łyka Nilogrin'u :cool:

A co to jest Nilogrin? bo ja ostatnio o wszystkich terminach zapominam i ciągle od kogoś opieprz zbieram jak nie od dentystki to od fryzjerki przydało by się pamięć choć odrobinkę poprawić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

:kawa: po południową dla Wszystkich zrobiłam i nie wiem co mam robić czy @Blondi uda się przemycić ten tort dla nas czy nie .

Jasne ,że tak :ciacho::ciacho::ciacho::ciacho::ciacho::ciacho: zostawilam tylko na tacy okruszki,,no przecież myszy są wszędzie i to one torta obrobiły w razie co:płacz:  a my Wszyscy proszę się częstować i zachwycać,,do tej :kawa: od  @jolantapl. ,,,:hahaha:  

a gosci i tak nie ma i tak i będe czekać do następnej soboty? nie ma mowy,,staroci nie będę jadła ,,,:rozpacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...