Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Tu musiałabym trochę polemizować :| Czasami mam wrażenie , że więcej dajemy jak dostajemy :(

Jeżeli brać pod uwagę pieniądze to się nie zgadzam jeżeli inne rzeczy to mogę sobie z Tobą trochę po polemizować na papierosie co Ty na to?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Tu musiałabym trochę polemizować :| Czasami mam wrażenie , że więcej dajemy jak dostajemy :(

Ty o emocjach,  a my o kasie :d Z tym pierwszym to masz rację w 100%-ach. Ale w tym drugim to chcę być Kwiczołem, Pyzdrą, Małym Johnem und so weiter :d I nawet kuszę zdobędę i jabłka z głów strącać będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Znaczy niezastąpiona jesteś :d

Nie to jest działanie w myśl zasady :Jak bida to do żyda a jak po bidzie to mam cię w d......żydzie ">:( A ,że nie jestem nie zastąpiona to przekonałam się boleśnie dzisiaj jedna wspaniała agencja mnie na ziemię sprowadziła :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jeżeli brać pod uwagę pieniądze to się nie zgadzam jeżeli inne rzeczy to mogę sobie z Tobą trochę po polemizować na papierosie co Ty na to?;)

Samolubka :hahaha: A ja? Zaproszenia na fajeczkę nie dostałam bo nie mam się gdzie wychylać? :hahaha: To jest dyskryminacja tych z tarasami >:(:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

dziewczyny na fajeczce, to chwilka wytchnienia,echh...ach...:hahaha: jak tak można nadawać ganz Zeit ,echhh....a ja troszkę pospałem...sam siebie słyszałem , jak chrapię...hmm:całus:

Jak można cały dzień spać ?O.o Ty dzisiaj tylko o spaniu mówisz :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

dziewczyny na fajeczce, to chwilka wytchnienia,echh...ach...:hahaha: jak tak można nadawać ganz Zeit ,echhh....a ja troszkę pospałem...sam siebie słyszałem , jak chrapię...hmm:całus:

Troszeczkę?????O.o:hahaha: już Cię miałam obudzić tak długo spałeś ;) a może to jednak ktoś inny chrapał :płacz::hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

pogoda wyjątkowo paskudna...deszcz,na chwilę spokój i znów. Chciałem dziś zrobić z 15 km na rowerku, nic z tego nie wyszło. Sobota i niedziela to powtórka pogodowa z piątku :( jest za nudno jednak

Teraz to już mnie zdenerwowałeś >:( jaka nuda? co Ty myślisz ,że my ładniejszą pogodę mamy ? a nudę to masz bo na forum za rzadko bywasz :(.Popraw się od jutra :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...