Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie da rady:płacz:,,nie ma takiego drugiego :serce:,,w tym jest problem,, ze świeczką jego nie szukałam,,ale takiego to trzeba z gromnicą szukać,, każdy następny klon już będzie z jakimś defektem ,,:hahaha:

Co tam mały defekt może być tylko nie w jednym miejscu tam musi się wszystko zgadzać z oryginałem :święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro będę mogłą zaśpiewać/zatańczyć deszczową piosenkę . Nawet parasolka będzie mi niepotrzebna :) . Właśnie odprawiłam się :) LH dla mnie zarezerwowała najlepsze miejsce tj. za klasą biznes, a przed skrzydłem samolotu :) . Wiedzą, że Q mi się należy po pobycie ze Skruczem. Tylko walizka jeszcze niespakowana. hm... Jak znam siebie wszystko w mig wskoczy do kuferka.  Strach mnie oblatuje , bo trochę grosza będę mieć przy sobie, a w miasteczku lotniskowym sklepów co niemiara, jakością się wyprzedzają, same hity sezonu. Będę miała trochę więcej wolnego czasu niż się spodziewłam, więc ryzyko....:o, gdzie ja wzrok schowam O.o ? @Blondi nie chciałby słodziak podrzucić mnie na lotnisko i dalej... ( w górę nie !, bo nie da rady :) podrzucić)

deszczowa piosenka.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Już jutro będę mogłą zaśpiewać/zatańczyć deszczową piosenkę . Nawet parasolka będzie mi niepotrzebna :) . Właśnie odprawiłam się :) LH dla mnie zarezerwowała najlepsze miejsce tj. za klasą biznes, a przed skrzydłem samolotu :) . Wiedzą, że Q mi się należy po pobycie ze Skruczem. Tylko walizka jeszcze niespakowana. hm... Jak znam siebie wszystko w mig wskoczy do kuferka.  Strach mnie oblatuje , bo trochę grosza będę mieć przy sobie, a w miasteczku lotniskowym sklepów co niemiara, jakością się wyprzedzają, same hity sezonu. Będę miała trochę więcej wolnego czasu niż się spodziewłam, więc ryzyko....:o, gdzie ja wzrok schowam O.o ? @Blondi nie chciałby słodziak podrzucić mnie na lotnisko i dalej... ( w górę nie !, bo nie da rady :) podrzucić)

deszczowa piosenka.jpg

Załóż sobie takie specjalne klapki na oczy jak konie .:cool: Będziesz widzieć tylko drogę z przodu i kieruj się prosto na odprawę :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Heidi napisał:

LH dla mnie zarezerwowała najlepsze miejsce tj. za klasą biznes, a przed skrzydłem samolotu

Jaki numer miejsca? Bo ja już na przyszłość potrzebuję wiedzieć :love: No i zazdraszczam okrutnie że to już :love: O której opuszczasz skrudgowe pielesze? Zdążysz się z nami pożegnać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jaki numer miejsca? Bo ja już na przyszłość potrzebuję wiedzieć :love: No i zazdraszczam okrutnie że to już :love: O której opuszczasz skrudgowe pielesze? Zdążysz się z nami pożegnać?

Zapas chusteczek niech sobie @Heidi przygotuje bo przy pożegnaniu z kimś tak wyjątkowym można się rozkleić :hahaha: no i nie ma co płakać to tylko 3 miesiące szybko zlecą :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Zapas chusteczek niech sobie @Heidi przygotuje bo przy pożegnaniu z kimś tak wyjątkowym można się rozkleić :hahaha: no i nie ma co płakać to tylko 3 miesiące szybko zlecą :hahaha:

Jakie 3 miesiące? Znowu mam żabi tok myślenia O.o A do pożegnania z tym kimś wyjątkowym to rękaw od kurtki wystarczy i nawet go nie ubrudzi, bo to nie Willi od @violka :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Jakie 3 miesiące? Znowu mam żabi tok myślenia O.o A do pożegnania z tym kimś wyjątkowym to rękaw od kurtki wystarczy i nawet go nie ubrudzi, bo to nie Willi od @violka :hahaha:

Może @Heidi inaczej to przeżywa a nie dawno napisałam,że takich: wyjątkowych "podopiecznych nigdy się nie zapomina O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zostały same kalectwa na forum,,które nie mają szans nic wstawić:rozpacz: ani muzy ani obrazka głupiego:rozpacz: ale mówcie co chcecie,,Skrucz ma dobry internet w domu,,zobaczcie jak @Heidi szalała,,żaby w mig wskakiwaly nam tutaj,,a ja bym musiała taką żabę pół dnia pakować na forum-toż to jest tragedia,,a przecież jeszcze mam pracę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Już pisałam pytanie, ale zaginęła w deszczu ;) Może tej pani lat 72 tak długo tłumaczy i to jeszcze po polsku....;)

:hahaha: To ja już o nic nie pytam i domysłów żadnych nie snuje mam nadzieję ,że @Heidi nam sama napisze jak teraz nie zdąży to po powrocie do Polski się z nami w jakiś czarodziejski i tylko jej znany sposób skontaktuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikowac,,,  @Heidi jest przygotowana na wyjscie awaryjne,,wygadana i komunikatywna ,,poradzi sobie,,zajumie jakiemuś komóre z netem i wpadnie tutaj,,sama nas tego uczyla ,,to wie jak to zrobić,,:hahaha: ona nas samych specjalistycznych rzeczy uczyła,,zachowywala się tak jakby profesoriadę skończyła ,,dlatego obeznana jest w tych słupkach:hahaha: koniec płaczu:rozpacz: bo wpadnie i wyśmieje nas ,,ona żyje teraz tymi objęciami,,dajcie jej sie w końcu wyluzować ,,bo w stresie nic nie wyjdzie ,:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

No i zostały same kalectwa na forum,,które nie mają szans nic wstawić:rozpacz: ani muzy ani obrazka głupiego:rozpacz: ale mówcie co chcecie,,Skrucz ma dobry internet w domu,,zobaczcie jak @Heidi szalała,,żaby w mig wskakiwaly nam tutaj,,a ja bym musiała taką żabę pół dnia pakować na forum-toż to jest tragedia,,a przecież jeszcze mam pracę:hahaha:

Znalazłaś jakąś dobrą stronę tej steli O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ale jak za 2 godziny się nie zamelduje to zadzwonię na policję, albo @violka na ratunek wyślemy :d;)

Daj jej spokój ona ze szczęścia zmysły postradała i w jednej chwili zapomniała o tych dwóch miesiącach wymazało jej się wszystko z pamięci łącznie z naszym forum :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Bo ja zawsze szukam pozytywów,,no i znalazłam coś tam:hahaha:

Pozytyw był taki, że żeby nie ocipieć,  tfu...nie oszaleć znalazła nas! :d I za to powinniśmy temu mendulcowi być wdzięczni ;) Zaznaczam jednak odrazu,  że z kwiatami do niego, mimo całej wdzięczności,  nie pójdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...