Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to znowu się przykulałam i powiem coś pozytywnego :d Gier planszowych u mnie nie będzie :d:d:d

przeciez podpowiedziałam jej wczoraj !! @Mirelka1965 zaproponowała córce PoP zabawę w chowanego :hahaha:. Ta zaakceptowała :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Przykro mi :( Wpadaj do mnie , będziemy pic do rana , a pózniej będziemy się nawzajem leczyć :d:całus::serce:

O żeszszszsz....Samolubne babsztyle!;):d A my? O.o @Blondi, @Heidi musimy się jakoś zorganizować i bitwę na śnieżki wydać tym dwóm >:(:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Też wpadaj , im nas więcej , tym razniej :d Tylko wez jakąś zagryzkę :całus:

nie mów o jedzeniu bo już jestem głodna,, a takie zapachy dobiegają z kuchni,,torty popieczone i zaraz będą pochowane i co mam wziąsc na tą zagrychę  pasztecik delikatesowy ,,ja" za 0,99 cent,,to chyba babcia mi pozwoli wziąsc,,pasi dziewczynkom? na nic więcej nie liczcie,,tutaj sie patrzy na ręce,,kto co i ile:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

O żeszszszsz....Samolubne babsztyle!;):d A my? O.o @Blondi, @Heidi musimy się jakoś zorganizować i bitwę na śnieżki wydać tym dwóm >:(:d

Czy ja nie mogę choć raz ,pobyć z @jolantapl. sam na sam :(:płacz: następnym razem umówię się z Tobą na nynanie :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

nie mów o jedzeniu bo już jestem głodna,, a takie zapachy dobiegają z kuchni,,torty popieczone i zaraz będą pochowane i co mam wziąsc na tą zagrychę  pasztecik delikatesowy ,,ja" za 0,99 cent,,to chyba babcia mi pozwoli wziąsc,,pasi dziewczynkom? na nic więcej nie liczcie,,tutaj sie patrzy na ręce,,kto co i ile:hahaha:

Moja PoP też patrzy , podziwia i cierpliwie czeka , aż ja nie odejdę od stołu z pełnym brzuchem .:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

O żeszszszsz....Samolubne babsztyle!;):d A my? O.o @Blondi, @Heidi musimy się jakoś zorganizować i bitwę na śnieżki wydać tym dwóm >:(:d

Śnieżki na babsztyle to za mało, to musi być cios !!! między oczy  :) :d. Jak to w życiu bywa : kto zdąży unik zrobić, zeza nie dostanie, a może ktoś na ochotnika gwiazdy nad głową zobaczyć chce  ? :d

żaba ring.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... ! to kto jest w stanie  po uderzeniu z podłogi powstać , za kieliszek może łapkę wyciągnie? 

 Piętek, piąteczek, piątunio... 

Panowie i panie : szampan i czerwone wino dla lepszego krążenia !! Niech polski  las zaszumi w głowach !! :) 

żaba kieliszeczek.jpg

żaba kieliszek.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jeszcze pół godziny drzwi są otwarte a potem zamykamy na klucz a klucz rzucamy za okno kotu na pożarcie :hahaha:

Ja nie włażę, gdzie mnie nie chcą :( Czuję się odrzucona i porzucona :rozpacz: Idę zeżreć czekoladę na stresa :hahaha: Potem zrobię 130 pompek, potem 94 przysiady, następnie 48 minut będę stepping robić.....I może do rana złość mi przejdzie O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nie włażę, gdzie mnie nie chcą :( Czuję się odrzucona i porzucona :rozpacz: Idę zeżreć czekoladę na stresa :hahaha: Potem zrobię 130 pompek, potem 94 przysiady, następnie 48 minut będę stepping robić.....I może do rana złość mi przejdzie O.o:hahaha:

Pewnie tak O.o po czymś takim to może i złość przejdzie ale zakwasy na długo pozostaną :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Moja PoP też patrzy , podziwia i cierpliwie czeka , aż ja nie odejdę od stołu z pełnym brzuchem .:hahaha:

no to zyć nie umierać,,wdepliśmy w super dobrobyt,,gdzie będzie nam lepiej:hahaha: z brzucholami zjedzemy do domu,,nie tylko nie to!!!:rozpacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi sklonuj słodziaka i po problemie ;):d

Nie da rady:płacz:,,nie ma takiego drugiego :serce:,,w tym jest problem,, ze świeczką jego nie szukałam,,ale takiego to trzeba z gromnicą szukać,, każdy następny klon już będzie z jakimś defektem ,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi sklonuj słodziaka i po problemie ;):d

Nie da rady:płacz:,,nie ma takiego drugiego :serce:,,w tym jest problem,, ze świeczką jego nie szukałam,,ale takiego to trzeba z gromnicą szukać,, każdy następny klon już będzie z jakimś defektem ,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...