Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Blondi napisał:

@Heidi a za Ciebie przyjeżdza zmienniczka ,,ktora też już tam była ? na tym miejscu?

Tak była prawie rok temu. Poprzednio wszystkie szafy były przez nią zapchane polskimi towarami O.o. Kobieta nawet  czytać nie umie pisma obrazkowego , po niemiecku nic nie rozumie. Z PoP rozmawia po polsku , myślę, że to tylko zrozumienie rodruchów jest nic więcej. Starsza  bardzo pani  (ok. 73 lata w b. dobrej kondycji) do emerytury sobie dorobi zawsze  3 miesiące w roku. To jest jak twierdzi  kasa na zbytki.  @Blondi ona polotu do ciebie nie ma, jest b. skromną osobą, do DE przyjeżdża , żeby rozpieszczać wnuki. Taki ma cel :).Siedzi tu  zawsze zimą . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Tak była prawie rok temu. Poprzednio wszystkie szafy były przez nią zapchane polskimi towarami O.o. Kobieta nawet  czytać nie umie pisma obrazkowego , po niemiecku nic nie rozumie. Z PoP rozmawia po polsku , myślę, że to tylko zrozumienie rodruchów jest nic więcej. Starsza  bardzo pani  (ok. 73 lata w b. dobrej kondycji) do emerytury sobie dorobi zawsze  3 miesiące w roku. To jest jak twierdzi  kasa na zbytki.  @Blondi ona polotu do ciebie nie ma, jest b. skromną osobą, do DE przyjeżdża , żeby rozpieszczać wnuki. Taki ma cel :).Siedzi tu  zawsze zimą . 

:płacz::płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Tak była prawie rok temu. Poprzednio wszystkie szafy były przez nią zapchane polskimi towarami O.o. Kobieta nawet  czytać nie umie pisma obrazkowego , po niemiecku nic nie rozumie. Z PoP rozmawia po polsku , myślę, że to tylko zrozumienie rodruchów jest nic więcej. Starsza  bardzo pani  (ok. 73 lata w b. dobrej kondycji) do emerytury sobie dorobi zawsze  3 miesiące w roku. To jest jak twierdzi  kasa na zbytki.  @Blondi ona polotu do ciebie nie ma, jest b. skromną osobą, do DE przyjeżdża , żeby rozpieszczać wnuki. Taki ma cel :).Siedzi tu  zawsze zimą . 

Pani 73 lata O.o Na taaakiej szteli O.o:o Nie wiem czy pogratulować zdrowia , czy płakać nad jej losem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Powiedzcie coś baaardzo pozytywnego , bo od tego naszego biadolenia zaraz wpadnę w takiego doła , że do jutra będę się z niego wygrzebywać :całus:

Niestety nie  wydarzyło się u mnie dzisiaj nic pocieszającego lub pozytywnego żeby Tobie o tym powiedzieć mogę jedynie zaproponować Ci wspólne wychylanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Z Tobą zawsze :):całus: a masz jakiegoś sznapsa ?:święty:

Tylko na to czekałam,żeby ktoś chętny się znalazł co się ze mną napije bo ile ja mogę sama pić cały barek mam :drink::drink::drink: proszę się częstować :love: Ty możesz mieć tylko doła a mi się dzisiaj wyć ze złości chce :( nawet wyrwanie włosów mnie nie uspokoiło >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

Powiedzcie coś baaardzo pozytywnego , bo od tego naszego biadolenia zaraz wpadnę w takiego doła , że do jutra będę się z niego wygrzebywać :całus:

Nie ma żadnych dołów,,w życiu ,,mowy nie ma ,,zakopać prosze wszystko co tylko przypomina dół czy doleczek,,kolezankę musimy ratować:hahaha: podnoś się i nie mizgaj się,,ja też musze jeszcze tyle siedzieć co ty,,o zadnych dolach nie myśle tylko o facecie,,,:serce: no pomyśl o fajnym facecie,,:święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Tylko na to czekałam,żeby ktoś chętny się znalazł co się ze mną napije bo ile ja mogę sama pić cały barek mam :drink::drink::drink: proszę się częstować :love: Ty możesz mieć tylko doła a mi się dzisiaj wyć ze złości chce :( nawet wyrwanie włosów mnie nie uspokoiło >:(

Przykro mi :( Wpadaj do mnie , będziemy pic do rana , a pózniej będziemy się nawzajem leczyć :d:całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Pani 73 lata O.o Na taaakiej szteli O.o:o Nie wiem czy pogratulować zdrowia , czy płakać nad jej losem :(

Przecież pisze @Heidi że w bardzo dobrej kondycji,,a co wy myślicie ,że ja będąc 70 tką będę kapciem ? dopiero pokaże klasę,,nie ma co się dziwic ,,chce i ma sily to prosze bardzo,,chce pracować -pracuj,,:hahaha: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Nie ma żadnych dołów,,w życiu ,,mowy nie ma ,,zakopać prosze wszystko co tylko przypomina dół czy doleczek,,kolezankę musimy ratować:hahaha: podnoś się i nie mizgaj się,,ja też musze jeszcze tyle siedzieć co ty,,o zadnych dolach nie myśle tylko o facecie,,,:serce: no pomyśl o fajnym facecie,,:święty: 

Od samego myslenia o facecie , jeszcze sie nikomu humor nie poprawił O.o Toż to trza czegos więcej ;):święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Przecież pisze @Heidi że w bardzo dobrej kondycji,,a co wy myślicie ,że ja będąc 70 tką będę kapciem ? dopiero pokaże klasę,,nie ma co się dziwic ,,chce i ma sily to prosze bardzo,,chce pracować -pracuj,,:hahaha: 

Oczywiscie , że tak , ale nie na takiej szteli i w takich warunkach :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Przecież pisze @Heidi że w bardzo dobrej kondycji,,a co wy myślicie ,że ja będąc 70 tką będę kapciem ? dopiero pokaże klasę,,nie ma co się dziwic ,,chce i ma sily to prosze bardzo,,chce pracować -pracuj,,:hahaha: 

Nie o wiek mi chodzi tylko o to,że jedzie,żeby zarobić na rozpieszczanie wnuków :( jakby moja babcia tak miała zarobić na rozpieszczanie mnie to bym ,żadnej radości z tego rozpieszczania nie miała :(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Od samego myslenia o facecie , jeszcze sie nikomu humor nie poprawił O.o Toż to trza czegos więcej ;):święty:

to sobie wyobraz:święty: co ma i jak wygląda itd :hahaha: to czemu mi się poprawia? jak pomyślę ? czemu? już czuję wszystko,,już mnie roznosi,, chyba nie o wlasciwym myślisz:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, violka napisał:

Pani 73 lata O.o Na taaakiej szteli O.o:o Nie wiem czy pogratulować zdrowia , czy płakać nad jej losem :(

Pani w dobrej kondycji O.o Cóż....będzie dźwigać, z trawy gotować, ze swoich prywatnych zapasów odleżyny leczyć O.o Toż taka opiekunka to skarb! O.o>:( Nie dziwota,  że przy @Heidi Skrudge się zbiesił ;) Taka niegospodarna, źarcia i leków nie przywiozła! >:(:d Skandal! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...