Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Jak Tobie szkoda parę złotych za kontakt internetowy  ze mną zapłacić to już nie mamy o czym ze sobą rozmawiać koniec znajomości >:(:rozpacz:

Nie strasz, nie strasz....bo się......ze snu zbudzisz :p Nie żałuję, polski używam żeby tu bywać!!!! A ty we mnie kamieniem? O.o:rozpacz: I znowu będę musiała antystresa czekolanowego zjeść :rozpacz::d Ja się przez ciebie roztyję!!! :rozpacz: I moje idealne wymiary szlag trafi!!! :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie strasz, nie strasz....bo się......ze snu zbudzisz :p Nie żałuję, polski używam żeby tu bywać!!!! A ty we mnie kamieniem? O.o:rozpacz: I znowu będę musiała antystresa czekolanowego zjeść :rozpacz::d Ja się przez ciebie roztyję!!! :rozpacz: I moje idealne wymiary szlag trafi!!! :rozpacz:

:hahaha: a ja właśnie rączki zacieram bo właśnie o to mi chodziło bo skoro ja nie mam idealnych wymiarów to dlaczego Ty masz mieć >:(:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Dodatkowa :kawa: i to ze specjalną pianką dla sierotki  @Mirelka1965. Nie martw się :serce:. Chociaż mało tu bywasz, to wszyscy mamy ciebie głęboko.... w... pamięci :):):) . To ja załatwiłam z twoimi dziadkami, żeby z tym internetem wstrzymali się czas jakiś , bo ja tu przez ten moment mogę pograsować do woli :p. Jutro wyfruwam, więc spokojnie..., przygotuj się na zaskoczenie: inernet przybędzie niebawem :) . Już koniuszy uprzęże zakłada, konie wypasione czekają w drogę ruszyć, wnet przybędą :) . Cierpliwość to wielka cnota Opiekunek :) . Czekaj zatem :całus:

6a8368aeceb29c6cb2192455b9bde047.gif

Ja jestem ungeduldig, czyli co? O.o Zła Betreuerin jestem? >:( Quatsch >:( Ja chcę tylko ociupinkę neta... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Łukasz napisał:

nie...trzeba też pielęgnować,robić terapię przeciwpdleżynową, ale z chwilą powstania rany powiadomić rodzinę i w efekcie pflege. Nam przy oteartych ranach tego robić nie można

Pop 2x dziennie jest codziennie cała obmywana, do sucha wycierana,  cała masowana olejkami, skóra jest błyszcząca  jak noc sylwestrowa , oklepywana. Jestem tu nie pierwszy raz i nigdy nic takiego mi się nie przydażyło. No cóż widać zdarza się :(.  Ran nie mamy na szczęście . Już jest pupa różowiutka jak u bobaska. Jednak mam świadomość , że zagrożenie jest tuż za rogiem i czuwa na tą jedną sekundę żeby wkroczyć szturmem. Cieszę się , że już stąd wypadam, bo ze starym zgredem, który nie chce kupić swojej żonie odpowiednich środków do pielęgnacji nie chce mi się walczyć, a ja nie będę swojego gelgdu na te cele przeznaczać. Baj..... , baj..... przygodo :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Łukasz napisał:

nie...trzeba też pielęgnować,robić terapię przeciwpdleżynową, ale z chwilą powstania rany powiadomić rodzinę i w efekcie pflege. Nam przy oteartych ranach tego robić nie można. A co do telefonów i sieci...z jakiej sieci masz telefon? play i orange mają pakiet,bardzo duży na internet także...koleżanka ostatnio skończyła z kartami za 30 zł i wykupiła abonament z 29,99 zł ze wszystkim,w tym roaming na rozmowy i internet...

Ja mam w Orange za 30 złociszy. I mówię po raz kolejny i ostatni....pleciuchować do woli, ale net do 2,5 GB a potem bezahlen >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia torta piecze ,,a nawet 2 torty,,poszłam podglądnąc ,,ale jakaś nerwowa to wróciłam do siebie,,a babcia z blachą ciasta przygotowaną do pieczenia przybiega do mnie do pokoju pokazac mi jak wygląda,,torcik z migdalami i bezą,,,torcik na sobotę,,bo może będą odwiedziny,,może dostanę kawałeczek,,poszłam do niej do kuchni aby pomyć,,to powiedziała,że mam do kolacji wolne:hahaha: ona sama,,bo ona szybko pod wodę i ciach ciach i umyte a ja za dużo wody zeżrę,,hahahah dobry sposób na nierobienie,,myję normalnie ,,co dom co kuchnia to inne zwyczaje ,,naprawdę,,dla jednego za malo wody a dla drugiego ma płynąc strumieniem,,wez ogarnij samą wodę w kazdym domu,,:rozpacz: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam w Orange za 30 złociszy. I mówię po raz kolejny i ostatni....pleciuchować do woli, ale net do 2,5 GB a potem bezahlen >:(

Taj jest,,poraz kolejny i po raz ostatni ,,ja też mam za 30 zl, i mam do wszystkich -darmocha,,w tym mam 4 GB internetu,,ale sobie jeszcze dokupilam za 9 zl u nich 10 Gb internetu,,to razem mam 14 Gb ,,szaleje w domu równo,,ale tutaj sprawdzę,,jak mi wyszło,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka1965 ...widzisz...na kartę wydajesz 30 zł i neta tylko 2,5 . a abonament 29,99 zł najtańszy i bajtów do woli...

Heidi, wierzę, że dochowałaś należytej staranności :)

a jeśli już zahaczyliśmy o ten temat, to podam,tak dla ciekawości, jakich specyfiki, zalecone przez pflege, stosował do tej pory mój pdp...Panthenol-Salbe Lichtenstein, intensiv pflegemilch, Pflegeoel, Optiderm-Creme i na malutkie ranki (do przyjścia Pflegedienstu też niejednokrotnie posmarowałem,oczywiście w rękawiczkach)...beruhigende Wundschutz-Creme

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi ja w życiu nie miałam nigdy takiego zlecenia jak Ty,,,:płacz: narobiłaś się tam,,samo mycie takiej osoby,,a potem nacieranie,,dzień w dzień,,full pracy,naprawdę,,i jeszcze sknera w domu,,o nie! nie dla mnie,,absolutnie nie!!!  ja mam wczasy w pracy ale nie Ty,,Ty masz zapindol i to rowny,,dobrze ,że ten Twój węch doprowadził Ciebie tutaj na forum i Ci oczy otworzył,, nigdy tam nie wracaj,,niech te słupy sam stawia i liczy i kupuje w sklepie dla psa i kota,,ale tam też drogo ,,cenią żarcie :płacz::hahaha:  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, ze wy z tym internetem problemy macie, bo nie wiecie jak z niego korzystać :d. Nie było trzeba w szkołę kamieniami rzucać. Ha, ha, ha....:hahaha:.Posłuchajcie dobrej rady w miarę dobrej opiekunki. Potrzebne są dwie szklanki dla każdej z was po jednej i sznurek. Sznurek powieście na drzewie, a szklanką się nakryjcie. Na pewno to spowoduje aktywnośc łącza :hahaha::hahaha:. Tylko warunke jest jeden: nie wolno wytykać języka w czasie pracy:hahaha::hahaha:

b11e7965263630099d5d71a33d27775a.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

Mirelka1965 ...widzisz...na kartę wydajesz 30 zł i neta tylko 2,5 . a abonament 29,99 zł najtańszy i bajtów do woli...

Co jeden to mądrzejszy:hahaha:  @Łukasz Mirelka ma chyba abonament ,,bo plociuchować może do woli,,ja też mogę plociuchowac ile wlezie,,ale internet ,,,a w ogóle to powinien byc na steli a nie jeszcze stresowac idealne opiekunki,,brakiem łącza:płacz:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi poddusimy się w tych szklankach,,,tylko nie to,,to zaproponuj swojemu Skruczowi,,jemu jak ta lala będzie pasowac ,,zamknie się sknera na trochę,,,:hahaha: a tak w ogóle to nikt nas nie pokona z obslugą komputera,,nie ma lepszych w internecie,,:hahaha: tylko nas hamują te ograniczenia z każdej strony,,a jak puscimy te hamulce to przyjdzie nam arbeitować do następnych świąt,,bo komornik będzie nas scigał z rachunkami,,,sama widzisz :płacz: jaki mamy ogormny problem:rozpacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już tak jest , że syty głodnego nie zrozumie w każdej kwestii. Mam nadzieję, że kiedyś... też taką lodówkę sobie kupicie jak operatorzy telefnii komórkowej z was nie ściągną ......g........eldu :d (gaci chciałam napisać)  :o

lodówka.gif

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten kot dla  @violka ,,ona przepada za nimi,,,a ten jeszcze taki pazerny,,wejdzie wszędzie ,,:hahaha: zawartośc może być ,bez futrzaka,,:love: od razu widzisz nas bez gaci,,oj  @Heidi ,,a ja lubię beż gaci śmigac:hahaha: w domu ,,,kocham,,:serce: mogę im gacie oddać,,czemu nie,,ładne mam ,,:święty: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

A ten kot dla  @violka ,,ona przepada za nimi,,,a ten jeszcze taki pazerny,,wejdzie wszędzie ,,:hahaha: zawartośc może być ,bez futrzaka,,:love: od razu widzisz nas bez gaci,,oj  @Heidi ,,a ja lubię beż gaci śmigac:hahaha: w domu ,,,kocham,,:serce: mogę im gacie oddać,,czemu nie,,ładne mam ,,:święty: 

 

Jestem psiara :love: Koty toleruję , ale nie przepadam za nimi , to raczej ja jednemu wpadłam w oko , albo cholernik jeden robi mi złośliwe niespodzianki O.o:hahaha: Koty są jak faceci O.o niby tak bardzo kochają , a ciągle gdzieś łażą własnymi ścieżkami :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...