Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Łukasz napisał:

taa...joluś z peelu...jeszcze ten dół...tzn. z 94 zjedź na 90 i będzie sehr gut:$:hahaha: bo górę i środek przyjmuję bez zastrzeżeń:całus: 

No nie kompromitacja na całej linii :rozpacz: musiałeś ,musiałeś ? a już niektóre osoby uważały mnie za ideała :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Jak jest chemia , to obie strony są idealne  a jak chemii nie ma to każda ze stron jest jednym wielkim niewypałem 

no właśnie !!! Dlatego Mona Liza i jej podobne po tym no....no....no.....jak to się nazywa ? .Ale wiem, że  mają czkawkę  

mona popijająca.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5a04a383f347a_abaciarki.jpg.3483f96ca6c9a537d603a4818fa07420.jpgJoluś pewnie, że masz to cosik ! Masz w sobie wolę życia, siłę przetrwania. Jesteś jak kulturystka, ciężar Opiekunkowa na twoich barkach spoczywa.        Dzielnie to znosisz :serce: nasze  :d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Dowiesz się , jak ten Książe Cię w końcu odnajdzie , a Ty jego :całus:

Głupek jakiś !!! @jolantapl. ty czekasz na niego na ziemi, a on pod wodą ciebie szuka :) .Czasami wskocz do wody, to może  w końcu sobie bombelki przez rurkę puścicie :) . 

żaba  nurek.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi zgadzam się bo nie jednego skrucza już przechytrzyłam i nie jednej rodzince nosa utarłam a agencją też staram się nie dać za nos wodzić i ogólnie  szala zwycięstwa czasami przechyla się na moją stronę a czasami na inną :płacz::hahaha:Najważniejsze,że dalej pracuję i cieszę się życiem i dzielę się swoimi smutkami i radościami ,sukcesami i porażkami z Wami na tym forum :serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

,Nie wiem heidi jak ten Twój mąż z Tobą daje radę:hahaha: jesteś nie do usidlenia:( 

No cóż O.o. Zawsze powtarzam , że jesteśmy jak woda i ogień. Nawet książkę o nas napisano: "Kobieta z Venus, mężczyzna z Marsa " :) . Jestem szalona i mam to na czole wypisane :) i czuję się z tym świetnie, wszędzie mi dobrze ( oby ktoś opatrznie tego nie zrozumiał i nie odniósł wrażenia, że tu chodzi o ramiona mężczyzn !!!  NIE). Potrzebuję dużo słońca, które produkuje w moim mózgu chlorofil, dlatego częst jestem zielona :) . tęcza prowadzi mnie do nieba,  I też mi z tym dobrze  :całus:

tęcza.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Heidi napisał:

No cóż O.o. Zawsze powtarzam , że jesteśmy jak woda i ogień. Nawet książkę o nas napisano: "Kobieta z Venus, mężczyzna z Marsa " :) . Jestem szalona i mam to na czole wypisane :) i czuję się z tym świetnie, wszędzie mi dobrze ( oby ktoś opatrznie tego nie zrozumiał i nie odniósł wrażenia, że tu chodzi o ramiona mężczyzn !!!  NIE). Potrzebuję dużo słońca, które produkuje w moim mózgu chlorofil, dlatego częst jestem zielona :) . tęcza prowadzi mnie do nieba,  I też mi z tym dobrze  :całus:

tęcza.jpg

A w sanatorium też tak będzie? O.o:cool::love: Tylko po co ciągnie drzewo, tfu....męża do lasu? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie to nie tylko łzami żegnają ale i jeszcze czymś ;) Chociaż może to łzy radości, że nigdy nie wrócę, a to coś jest po to, by mnie w tej decyzji utwierdzić? O.o:d

Ja zawsze mówię , że wrócę :$ Mam tylko nadzieję , że PoP z demencją szybciutko mnie zapomną i nie będę miała wyrzutów sumienia za to kłamstewko :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Hm jeden lubi brunetki , drugi blondynki . O gustach i ideałach sie nie dyskutuje :p:całus:

Tiaaaa, jeden lubi rybki a inny akwarium :love: Coś jeszcze było o teściowej, ale nawet nie chce mi się przypominać co to było bo mam alergię na to słowo :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ja zawsze mówię , że wrócę :$ Mam tylko nadzieję , że PoP z demencją szybciutko mnie zapomną i nie będę miała wyrzutów sumienia za to kłamstewko :$

Ja natomiast nie mówię, że nie wrócę i to obojętnie jakie schorzenie pdp ma :cool: Wyrzutów sumienia u siebie nie zauważyłam :love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Jak jest chemia , to obie strony są idealne  a jak chemii nie ma to każda ze stron jest jednym wielkim niewypałem 

Oprócz chemii równie ważna jest biologia ;)  Geografia ma też znaczenie duże,  zaś dla niektórych matematyka wysuwa się na prowadzenie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...