Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Łukasz napisał:

koleżanka ma babcię , a babcia multum albumów tematycznych...i codziennie po kolacji oglądają jeden album...i babcia bez oporów o 21 idzie zawsze spać

za pózno o 21 godz,  ,,to ja spadam spać o 21   a babcia? chwila ,,moment,,ale miałam takich co o 22 szli spać,,zawsze marzylam aby szli chodz o 19 spać,,i się trafili dziadki gdzie ja spadam od nich o 18 i koniec dnia,,,:hahaha: zimą jest inaczej,,napewno latem nie chodzą tak wczesnie spac,,dlatego zimę lubię w De

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie postarzyłeś tylko moje nogi skróciłeś i teraz będę musiała wyższe szpilki ubierać, żeby znowu do samej du....y były ;):d

Dawaj na wyciąg ,,chyba jeszcze masz je elastyczne,,wyciągniemy na ile chcesz abyś mogła w tenisówkach śmigać:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Dawaj na wyciąg ,,chyba jeszcze masz je elastyczne,,wyciągniemy na ile chcesz abyś mogła w tenisówkach śmigać:hahaha:

Taki fajne były, zgrabne, jak u sarenki :cool: a @Łukasz mu je upierniczył :rozpacz: Ja nie chcę na wyciąg :rozpacz: Ja chcę z powrotem moje 2cm....:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

To chociaż tyle w nich podobieństwa :płacz::hahaha:

A byś się zdziwiła :p Jak go kiedyś wystroiłam w biały gajer i muchę to "Pożegnanie z Afryką" się chowało ;) Normalnie Oscar za najlepszą rolę męską jego :d I tak do dzisiaj mu zostało :święty: Znaczy nie ten gajer, tylko rola męska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja z innej beczki ;) Gracie ze swoimi odp w jakieś gry planszowe albo karty? Dzisiaj córka przytargała karton wielgachny i mamy od jutra się uczyć grać :| A ja nie chcę :( Mam szczęście w miłości to po co mi hazard? ;):d

Teraz 2 razy w tygodniu gram w chińczyka . Miałam kiedyś Pop uzależnioną od gry w kostki remika i  musiałam z nią grać codziennie przez 2 godziny :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. oj niedobra Heidi do więzienia chciała Cię wsadzić? :( chodź, chodź się przytul:love:images-3.jpeg.bed8bca380bbb6f0a95b4e62446e80eb.jpeg

Co zdjęcia pomyliłeś ?O.o przecież to nie moje zdjęcie >:(:płacz: koniec pauzy bo ja nie wiem o czym Ty myślisz w czasie tych ciągnących się w nieskończoność przerw w pracy :płacz::hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to od przyszłego tygodnia nową atrakcję będę miała :( W piątki z dziadkiem do kościoła, na 8-ą rano będę jeździła O.o:rozpacz: Ocipieli?!!! :(>:(

@Mirelka  widze ,że to dopiero początek atrakcji,,codziennie coś nowego dochodzi,,,organizują Ci czas w pracy,,zaraz dojdzie ,że nie będzie czasu na kawę,,a oni potafią umilic życie opiekunce ,,mam na myśli rodzinkę,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to od przyszłego tygodnia nową atrakcję będę miała :( W piątki z dziadkiem do kościoła, na 8-ą rano będę jeździła O.o:rozpacz: Ocipieli?!!! :(>:(

Dla tego , już dawno nauczyłam się , żeby nie chwalić dnia , przed zachodem słońca . Obawiam się , że córeczka dopiero się rozkręca , z wizją doskonałej opieki nad rodzicami :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam...co w tym złego ? żeby pograć z dziadkami, czy do kościoła pójść ? To jest często spotykane na sztelach...z autopsji wiem,jak i z opowieści koleżeństwa z innych sztel...No,chyba że się określimy, że jesteśmy Świadkami Jehowy, Żydami czy muzułmanami...:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. oj niedobra Heidi do więzienia chciała Cię wsadzić? :( chodź, chodź się przytul:love:images-3.jpeg.bed8bca380bbb6f0a95b4e62446e80eb.jpeg

o... kolega też kaloryfer znalazł ? Przytul iciebe  , akurat !!! Do żeber, ale............ kaloryfera:hahaha::hahaha::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...