Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

Nie piklij się ,,spociłam się aby szybko odszukac te temaciki,,a nie chcę pięcdziesiąt razy się powtarzac ,,bo już tłukliśmy ten tematy,,,jeszcze internet nie mógł za mną nadązyć:płacz: :love: no ale jest!!!   ja mam te wszystkie segregatory w głowie,,jak dobrze ,że nie musze nowych kupowac,,i nie trzeba słupów robic,,:d

Wlazłam na wszystkie, poczytałam, ale napisałam na nowym u @jolantapl.:love: Poszukaj jeszcze coś o naszych polskich obyczajach :całus: To już pełnia szczęścia będzie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Słonko . Ty się niczego nie obawiaj :całus: To są tylko male szyszki :) Spluwy jeszcze nie kupiłam :d

oho... :o , nie kupiłam spluwy ! A ta to niby na kogo jest co ? . Codziennie zamiast szydełka w ręce , to spluwe trzymasz i mało tego pucujesz ją od świtu do zmierzchu. Wszyscy widzimy jaki chrom ze zwykłego metalu przez pocieranie można wygłaskać.  Strach się z tobą spotkać,Ja w każdym bądź razie wielki łukiem ciebie będę omijać. Kosz wikinowy, szyszki, spluwa.... co jeszcze na nas masz  ?

graphics-jewelry-824491.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, terenia99 napisał:

W okresie świątecznym pojawia się więcej ofert, bo mimo wszystko opiekunki wolą zostać w te święta w Polsce. Ja wciąż nie mogę się przekonać do wyjazdu na okres świąteczny, może jeszcze do tego nie dojrzałam, ale koleżanki mówią że najtrudniejszy jest pierwszy raz. Ile w tym prawdy? 

@terenia99 tyle prawd ile ludzi :serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem co mnie czeka. Gadatliwa podopieczna. Mówi nawet jak siedzi w kibelku, sama do siebie. :) Nie zwraca uwagi na to że jestem Polką i do mnie mówi tak dużo że muszę się nieźle wysilać by zrozumieć. Za to kolejna szkoła niemieckiego. A raczej od razu uniwerek. :d:d:d

 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Jeżeli wracasz do ostatniej PoP , to jestem pewna , że cos tam dla Ciebie się znajdzie :d:całus:

jak zabraknie prezentu, albo on  zginie komuś z rodziny, to zafundują tobie wizytę ? Kogo ?  Atrakcji moc, święta jak żadne inne :hahaha:. Pilnuj sie  !!!!

policja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

/Kto wie gdzie jest @Heidi szukam jej pilnie nie w sprawie zużycia pieprzu niech się nie boi .

Okrutna jeseś, szukanie przez policjanta >:(? Nie pieprz, to co  może być? A... łapki potrzeba :), łapka zajęta, zajęta jest :) . Jestem przykuta do kaloryfera, telefon mi gościu podebrał i teraz selfi robi. Mówi, że @jolantapl. musi posłać. Co ty za klimaty lubisz ? no..., no... no....:d

dc8374dcc695306e33063375f8805aef.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4eb8f555aa53a58cf52ec8a4bd993ff1.jpg.e0453ecf8c6fc0fadfebd531833788e8.jpgJa już seksowny strój na święta zakupiłam , czapka i rękawiczki w komplecie. Na szydełka kasy nie będę wydawać, pomponów robić nie będę bo też już są . Bielizna z zeszłego roku jeszcze nie dziurawa, więc ok. Okulary z jednym szkłem też ok. , ważne, że oprawki ładne :) i do stroju pasują  , kolczyki z szyszek też ładne od @violka  ,  teraz tylko pomyśleć o prezentach: co komu kupić i za ile , a może wcale ! Na siebie wydam wszystko co mam, bo ile by nie dać , to i tak za mało, albo prezenty nie trafione ! Pójdę na wizytę do więzienia do @jolantapl., to na pewno ucieszy się jak nikt inny z mojego prezentu

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja w DE sprytna jest jak żadna inna ! Ja myslałam że policjant selfi robi, a on skubany  odwróconym polem widzenia @violka namierzał jak choinkę nielegalnie  organizowała , aby dom PoP wystroić jeszcze w listopadzie tego roku. Teraz prawdopodobnie  będę miała 2 osoby do odwiedzenia w więzieniu. Och ... ile oszczędności na prezentach ;)  Może tak postarać się, żeby nasze wszystkie rodziny do więzień powsadzać ? Hmmm. muszę pomyśleć jak to zorganizować  ..... Szkoła życia u Skrucza nie pójdzie na marne !!! 

bbb choinka.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa: już była, czy mnie coś ominęło jak zwykle ?  Nie będę ryzykować, bo może po kątach ktoś coś pije ! Zatem zapraszam pod mój dach , dzisiaj wyjątkowo: na świeżym powietrzu, ziarenkami częstuję , proszę brać do woli , w międzyczasie ptasim koncertem uraczę :d. Głos mam jak kogut , na pewno nie wszystkim dogodzę . To będzie śpiew tylko dla koneserów muzykiO.o, ale kogut  to przeciez też ptak :) 

zaproszenie do stołu.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, coś o magicznym słowie wspomniał :love: Gdzie termos z :kawa:? Bo dodatek czyli :ciacho: już zjadłam, to przydałoby się posiorbać :d @Heidi niecnoto!!! Zostaw te błazeństwa i bierz się za robotę ;) Stawiaj :kawa: na stół :święty:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi zjeżdzaj już do domu,,koniecznie:hahaha: świąteczna wizja więzienna się skończy:rozpacz: :hahaha: ale to trzeba przyznac z tymi prezentami,,ile nie dasz to malo , albo nie zadowolenie bo to nie to,,nie ta marka,,uciekać tylko daleko i daleko i nie oglądać się za siebie,:święty: już też rozmyślałam o prezentach ,,sklepu tutaj nie mam,,internet do dupy,,też zakupów nie zrobię ,,mowy nie ma,,przez internet,,więc co mam zrobić? tak myślę cały czas,,znowu kłopot mały,,bo mały,,nie mam zamiaru sie stresowac prezentami,,o mnie nie wiem czy ktoś pomyśli,,no może słodziak ,,on już pomyślał; ,,przechytrzył wszystkich ,,jest pierwszy,,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi zjeżdzaj już do domu,,koniecznie:hahaha: świąteczna wizja więzienna się skończy:rozpacz: :hahaha: ale to trzeba przyznac z tymi prezentami,,ile nie dasz to malo , albo nie zadowolenie bo to nie to,,nie ta marka,,uciekać tylko daleko i daleko i nie oglądać się za siebie,:święty: już też rozmyślałam o prezentach ,,sklepu tutaj nie mam,,internet do dupy,,też zakupów nie zrobię ,,mowy nie ma,,przez internet,,więc co mam zrobić? tak myślę cały czas,,znowu kłopot mały,,bo mały,,nie mam zamiaru sie stresowac prezentami,,o mnie nie wiem czy ktoś pomyśli,,no może słodziak ,,on już pomyślał; ,,przechytrzył wszystkich ,,jest pierwszy,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A ja z innej beczki ;) Gracie ze swoimi odp w jakieś gry planszowe albo karty? Dzisiaj córka przytargała karton wielgachny i mamy od jutra się uczyć grać :| A ja nie chcę :( Mam szczęście w miłości to po co mi hazard? ;):d

Nie poznaje Cię Ty zawsze chcesz więcej i więcej to jak masz  już szczęście w miłości to możesz mieć jeszcze w kartach jedno z drugim się nie wyklucza hm sama kiedyś napisałaś,że chętnie grasz w pokera rozbieranego to może zięć się dołączy :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja z innej beczki ;) Gracie ze swoimi odp w jakieś gry planszowe albo karty? Dzisiaj córka przytargała karton wielgachny i mamy od jutra się uczyć grać :| A ja nie chcę :( Mam szczęście w miłości to po co mi hazard? ;):d

Moja babcia gra z dziadkiem ,,rzucają sobie kostki,,liczą,,żadnych planszuwek,,bo dziadek nie widzi dobrze,,bardzo słaby wzrok,,także mi gierki odpadają,,ale Ty będziesz miala fajnie,,nauczysz się czegoś:hahaha: poleciałam teraz ,,sama bym uciekała też,,wolę forum:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Nie poznaje Cię Ty zawsze chcesz więcej i więcej to jak masz  już szczęście w miłości to możesz mieć jeszcze w kartach jedno z drugim się nie wyklucza hm sama kiedyś napisałaś,że chętnie grasz w pokera rozbieranego to może zięć się dołączy :hahaha:

Gra  w butelkę  jest akurat !  Liczyć nie trzeba, tylko rozbierać! Ubierz się na cebulę i zagrożenie dla ciebie  będzie niewielkie  :) :hahaha:. Jednak jak strach pomyśleć jak dzidek szelki zdejmie , tooo. uffff. uffff.... O.o:o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie poznaje Cię Ty zawsze chcesz więcej i więcej to jak masz  już szczęście w miłości to możesz mieć jeszcze w kartach jedno z drugim się nie wyklucza hm sama kiedyś napisałaś,że chętnie grasz w pokera rozbieranego to może zięć się dołączy :hahaha:

Tiaaaa :p  W rozbieranego to z RR lub z PP :cool::d A z dziadkami? O.oO.o Z zięciem? O.oO.o Żaden atrakcyjny Kazimierz z niego,  ewentualnie synek mógłby być, ale to cholera zahacza o pedofilię, bo od mojego synusia jest młodszy :( A rzeczywiście chcę więcej i więcej.....czasu na siedzenie na forum :p

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

koleżanka ma babcię , a babcia multum albumów tematycznych...i codziennie po kolacji oglądają jeden album...i babcia bez oporów o 21 idzie zawsze spać

Moi chodzą o 19-ej do łóżeczek, wcześniej oglądają tv. I co? Kiedy grać panie prezydencie, kiedy grać? :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...