Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Miałam zmienniczkę która przyjechała bez ŻADNYCH pieniędzy i bez karty bankowej. Ta sama co pytała czy końcówki z rachunku można sobie brać do kieszeni. :o

 

ja mój pierwszy wyjazd miałam bez 1 centa. Na myśl nie przyszłoby mi zrobić zakupy za 5 € , zapłacić 100 € i resztę wziąć do kieszeni  :o. Olaboga , co za tupet O.o. Nigdy nie paliłam, ale teraz zapalę . No zobaczcie jaka forma dorobienia kasy, no ?! I kto by pomyślał, że tak można? Polak to jednak potrafi  :o

graphics-cigarette-282042.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ostatnio jak tak zrobiłam to szarpnęło mi w jeden wieczór 1,5 GB. Teraz nie zaryzykuję :(

Bo pierwszy raz jest jak z  utratą cnoty , najbardziej boli :) 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

przykro mi że boli głowa. co jest powodem : tylko brak netu ? To znajdź miejsce, gdzie złapiesz zasięg od sąsiada. Sugestię podsyłam.  A nie można haslo od kogoś zaiwanić ?

Wróciłam z toalety, siedziałam zgodnie z twoją sugestią na kibelku, ale zasięgu nie złapałam ;):d Co ja źle robię? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z toalety, siedziałam zgodnie z twoją sugestią na kibelku, ale zasięgu nie złapałam ;):d Co ja źle robię? ;)

trzeba udawać głupią (robimy to niejednokrotnie), podmień telefony na jeden dzień z córką. Odkujesz się za pazury>:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A pamiętasz to jeszcze? ;):d

ja cnotę straciłam na drzewie, zahaczyłam się  sukienką, resztę grzechów nie pamiętam :)  Teraz jak chcę zabłysnąć , to kupuję na aukcjach O.o:d. Wszystko  :serce: jest możliwe do kupienia :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Miałam zmienniczkę która przyjechała bez ŻADNYCH pieniędzy i bez karty bankowej. Ta sama co pytała czy końcówki z rachunku można sobie brać do kieszeni. :o

 

Może jest spłukana i po prostu przyjechała zarobić?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, emma napisał:

Może jest spłukana i po prostu przyjechała zarobić?

Każde z nas przyjechało zarobić :cool: Znam dziewczyny które niejednokrotnie jadą bez centa przy duszy z różnych powodów :love: Ale reszta z zakupów do kieszeni to lekka przesada >:( Potem taka robi nam opinię kombinatorek i złodziejek :( I to jest smutne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 tak się wymądrzałam z internetem a mi przyszło,,ostrzeżenie:rozpacz: że już 2GB poszło:rozpacz:

masakra i co teraz? 3 gr, będe płacić,,musze zobaczyć za ile,,gdzie ta córka babci,,to nie robota,,wojna musi być,,,  @Heidi ja nawet nie mam od kogo zajumać hasła do internetu,,obok nikogo tylko imigranci ,,,usiaśc i ,,,,,, po tyłku się drapać? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 tak się wymądrzałam z internetem a mi przyszło,,ostrzeżenie:rozpacz: że już 2GB poszło:rozpacz:

masakra i co teraz? 3 gr, będe płacić,,musze zobaczyć za ile,,gdzie ta córka babci,,to nie robota,,wojna musi być,,,  @Heidi ja nawet nie mam od kogo zajumać hasła do internetu,,obok nikogo tylko imigranci ,,,usiaśc i ,,,,,, po tyłku się drapać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, emma napisał:

Może jest spłukana i po prostu przyjechała zarobić?

Jak każda z nas. Nie posądzam jej o złodziejstwo bo pytała o drobne, czyli jak zostaje z zakupów 2,45 to czy te ,45 też ma oddawać. Może tak miała w poprzednim miejscu ? Nie wiem. Nie o to mi chodziło.

Chodziło mi o to że ja po prostu bałabym się jechać bez pieniędzy. Nigdy przecież nie wiem gdzie trafię, jakie będą warunki i czy nie trzeba będzie uciekać. To dla mojego poczucia bezpieczeństwa. I oczywiście na moje zachciewanki. :d

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 tak się wymądrzałam z internetem a mi przyszło,,ostrzeżenie:rozpacz: że już 2GB poszło:rozpacz:

masakra i co teraz? 3 gr, będe płacić,,musze zobaczyć za ile,,gdzie ta córka babci,,to nie robota,,wojna musi być,,,  @Heidi ja nawet nie mam od kogo zajumać hasła do internetu,,obok nikogo tylko imigranci ,,,usiaśc i ,,,,,, po tyłku się drapać? 

A za jaki czas co zarówno te 2 GB? Ja mam teraz na miesiąc 2,5 to może jeszcze masz zapas? No i od jutra nowy okres rozliczeniowy się zaczyna... A napisz mi jak z lapka ciągniesz? Telefon jako router?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

co dziewczyny, nie smutać się :love:To dla  Was....wyobraźcie sobie te białe róże zerwane gdzieś w Badenii-Wirtembergii:)

 

 To tam róże kwitną o tej porze?O.oA  ręce Ci nie zmarzły jak zrywałeś? ostatnio coś pisałeś,że rękawiczek nie masz ;):hahaha::całus:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ratunku :rozpacz: Nie wiem co zrobilam nie tak , ale od kilku godzin mam mikro rozmiar czcionki :rozpacz: od mrużenia oczu już mnie łeb , boli :rozpacz: nic nie widzę . Tak jest tylko tu  na forum , inne strony mają normalny rozmiar . Co ja mam zrobić ? To przez ten piep.......Windows 8 >:( 

Nie ma rady musisz się przyzwyczaić do tego mniejszego rozmiaru:rozpacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...