Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, aga1 napisał:

Dziewczęta co zrobiłam żle ? teraz cały czas maile do mnie przychodzą . Jak mam to zablokować ?

Masz zaznaczone : obsereujesz/na górze po prawej stronie/ odchaczi i gotowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Fotki zmniejszam w Paincie, a w mailu mam ustawiony filtr i wrzuca mi powiadomienia od razu do innego folderu.

 

Biżuterii nie chcę, kiełbasek dla psa też nie, podopiecznych też nie chcę. Co ja chcę ? Nic.  Widzicie jaka skromna jestem. :d

 

 

Nie mów czego nie chcesz , tylko wymień o czym marzysz :) Mikołaj się zbliża dużymi krokami , jak będziesz taka skromna , to zostawi sobie Ciebie na sam koniec , a tam są zawsze same resztki :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Blondi napisał:

Odpowiedz na 5 ,,,moja szkoła:hahaha: bo tak robię :hahaha: nikt drugi raz nie powtarza :o,,,udać głupa" to super metoda i warta wykorzystania,:love: @violka nic nie mów o mule internetowym,bo ja włanczam i wyłanczam i wskakuje ,za chwile ni ma,,ma się te atrakcje na steli ,,

ale muszę przyznac jedno,,w tym domu nie ma smrodu staroci,nie ma smrodu stęchlizny,u mnie w pokoju to pachnie nowoscią,,bo meble mam prosto ze sklepu,,całkiem inaczej jak na poprzednich miejscach,,:hahaha:

no musiałam jeszcze się tym pochwalić

 Na szczęście w stęchliznie nigdy nie siedziałam , ale jak trafię kiedyś na dom bez starych wykładzin , na których leżą jeszcze starsze dywany pokryte małymi dywanikami , to chyba opiję się z tego szczęścia :hahaha::drink::piwo::drink::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chcę by dokonał cudu i sprawił bym mówiła jak Niemka. :d

No i jakaś fajna i ciepluchna zimowa kurteczka by się przydała.....

A co mi tam, kurtkę sama sobie kupię. :hahaha:

Już wiem !!!! Wielką pakę super włóczki i zestaw szydełek Clover !!!

Masz jakieś znajomości u Mikiego ? To szepnij mu słówko za mną....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

To ja chcę by dokonał cudu i sprawił bym mówiła jak Niemka. :d

No i jakaś fajna i ciepluchna zimowa kurteczka by się przydała.....

A co mi tam, kurtkę sama sobie kupię. :hahaha:

Już wiem !!!! Wielką pakę super włóczki i zestaw szydełek Clover !!!

Masz jakieś znajomości u Mikiego ? To szepnij mu słówko za mną....

 Ja jestem szydełkowa baba , ale o szydełkach Clover słyszę pierwszy raz :$ Możesz mnie oświecić :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

 Na szczęście w stęchliznie nigdy nie siedziałam , ale jak trafię kiedyś na dom bez starych wykładzin , na których leżą jeszcze starsze dywany pokryte małymi dywanikami , to chyba opiję się z tego szczęścia :hahaha::drink::piwo::drink::piwo:

A ja ostatnio tylko na takie domy trafiam i pewnie dlatego tak dużo piję :drink::drink::drink: ze szczęścia :święty::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

 Na szczęście w stęchliznie nigdy nie siedziałam , ale jak trafię kiedyś na dom bez starych wykładzin , na których leżą jeszcze starsze dywany pokryte małymi dywanikami , to chyba opiję się z tego szczęścia :hahaha::drink::piwo::drink::piwo:

Dywan goni dywan i jeszcze dywan i podkładki ,że zabic się idzie o te bogactwa jakie mają co niektórzy na podłogach,,tam dopiero jest na bogato w smrodki,,znam to,,:hahaha: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

 Ja jestem szydełkowa baba , ale o szydełkach Clover słyszę pierwszy raz :$ Możesz mnie oświecić :całus:

Jak dla mnie to Mercedes wśród szydełek. Są dwa rodzaje, Clover i Clover Amour. Ja cienkie wolę Clover Amour, ale powyżej 2 to te zwykłe Clover z miodową rączką. Nie wiem z czego one są, rączka leży idealnie w ręce a część "metalowa" jest z jakiegoś metalu który jest idealnie gładki. Włóczka się sama nawija i nic nie haczy. :d:d:d

Spróbuj i kup jedno ( drogie są ) a zechcesz kupić kolejne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

A ja ostatnio tylko na takie domy trafiam i pewnie dlatego tak dużo piję :drink::drink::drink: ze szczęścia :święty::hahaha:

zazdroszczę :płacz: że możesz pic i że Ci te :drink: wchodzą,,że masz domy a nie mieszkanka,:hahaha:,,bo szczęscie mam :serce:  to teraz wiem ,dlaczego opiekunki tak chlają:o,,ze szczęscia,,to co ,,mam teraz iśc i babce ajerkoniak wypić ze szczęscia? :p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

zazdroszczę :płacz: że możesz pic i że Ci te :drink: wchodzą,,że masz domy a nie mieszkanka,:hahaha:,,bo szczęscie mam :serce:  to teraz wiem ,dlaczego opiekunki tak chlają:o,,ze szczęscia,,to co ,,mam teraz iśc i babce ajerkoniak wypić ze szczęscia? :p

Nie ..no co ty! Ty nic nie musiśz, ale możesz za to nam po piwie przynieść . Wypijemy za ciebie twoje szczęście :) Dzięki @Blondi

graphics-beer-737871.gif

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jak dla mnie to Mercedes wśród szydełek. Są dwa rodzaje, Clover i Clover Amour. Ja cienkie wolę Clover Amour, ale powyżej 2 to te zwykłe Clover z miodową rączką. Nie wiem z czego one są, rączka leży idealnie w ręce a część "metalowa" jest z jakiegoś metalu który jest idealnie gładki. Włóczka się sama nawija i nic nie haczy. :d:d:d

Spróbuj i kup jedno ( drogie są ) a zechcesz kupić kolejne.

 

Nawet nie wiedziałam , że są markowe szydełka :) Ciekawe czy tu w De znajdę takie . Zaraz bym się wzięła za firankę do kuchni :d Kiedyś marzyła mi się taka kołkowa , ale nie mogę znalezć  ładnej i jeszcze w dobrym stanie :( Na chwile obecną ,szukam weny , może coś na Święta http://stylowi.pl/20190924 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:

Całe   Forum  pije za Szczęscie ,,Blondi"  :serce::serce::serce::serce:   

raz się żyje i trzeba trochę pobalować i postawić , a nie na krzywy ryj tylko,,,Proszę się częstowac,,,:hahaha:

Tyle tu tego rzuciłaś , że aż lekkiego strita dostałam O.o A tak na poważnie , to napiłabym się piwka z soczkiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Tyle tu tego rzuciłaś , że aż lekkiego strita dostałam O.o A tak na poważnie , to napiłabym się piwka z soczkiem :(

no to prosze ciebie bardzo do pełna leję, sok  @Mirelka  zajumała do tortu szwarwaldzkiego

graphics-beer-382934.gif

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

@Blondi czy ty tu widzisz jakiś krzywy ryj  ?  ????   :hahaha:. Dobra duszyczko, kran odkręciłaś ,a tu okazało się, że sami porządni opiekunowie  na tym torze siedzą.

graphics-beer-487873.gif

Ile jeszcze masz tych beczek? końca nie widac ,,gdzie Ty mieszkasz,..z tymi beczkami ,,,:płacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, violka napisał:

 Na szczęście w stęchliznie nigdy nie siedziałam , ale jak trafię kiedyś na dom bez starych wykładzin , na których leżą jeszcze starsze dywany pokryte małymi dywanikami , to chyba opiję się z tego szczęścia :hahaha::drink::piwo::drink::piwo:

To zapraszam na koniec świata :d Wszędzie podłogi drewniane, a chodniki to tylko przy łóżkach ku ozdobie :d No dziadek ma niezły barek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...