Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi on cię bosą i gołą weźmie, więc dziel się dobrami materialnymi z koleżeństwem :święty: Ja poproszę oprócz :serce: tą biżu z opalami :d;):cool:

bosa i goła to do sauny :hahaha: a jaką chcesz tą biżu z opalami ,,bo mam kilka,,biała jest najpiekniejsza,,dam ,dam ,,zapisać się w caritasie,,kto pierwszy ten lepszy,,dla biednych oddam,, co za żebranina tutaj się zrobiła,,czy to forum czy ,,centrum pomocy biednym:płacz:"

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi on cię bosą i gołą weźmie, więc dziel się dobrami materialnymi z koleżeństwem :święty: Ja poproszę oprócz :serce: tą biżu z opalami :d;):cool:

bosa i goła to do sauny :hahaha: a jaką chcesz tą biżu z opalami ,,bo mam kilka,,biała jest najpiekniejsza,,dam ,dam ,,zapisać się w caritasie,,kto pierwszy ten lepszy,,dla biednych oddam,, co za żebranina tutaj się zrobiła,,czy to forum czy ,,centrum pomocy biednym:płacz:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

bosa i goła to do sauny :hahaha: a jaką chcesz tą biżu z opalami ,,bo mam kilka,,biała jest najpiekniejsza,,dam ,dam ,,zapisać się w caritasie,,kto pierwszy ten lepszy,,dla biednych oddam,, co za żebranina tutaj się zrobiła,,czy to forum czy ,,centrum pomocy biednym:płacz:"

Znasz "Rozdziobią nas kruki, wrony"? :cool: To my!!! ;) To ja się nad tobą litowałam, a ty nawet kapki biżu nie chcesz oddać?!!! :cool::d Ostatni raz dzisiaj cię broniłam!!! :d Jestem dzisiaj jak ta wrona od Kruczkowskiego, będę dziobać! ;) I nie wyjażdżaj mi tu z DRK czy Caritasem bo w ich Läden to prominenci się ubierają, a nie żebraki i biedota :cool: A my tu w czambuł wszyscy prominenci :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

@Heidi zlituj się ,,:płacz: dostałaś :serce: i takie numery odwalasz,,ten Twój dziadzio czy babcia ładnie Ci za skórę już wlezli,,czas powiedziec baj baj praco,,,:love:

O..tak !!!!, znalazłam już odpowiednie noże i widelce , więc rozprawię się ze Skruczem jak trzeba, ale przed tem podam mu na tacy jego psie kiełbaski i przypilnuję , żeby je  sam zjadł.  

graphics-cooks-295584.gif

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

:hahaha::hahaha: a co!! mi tylko ma żżerać moje bestsellery? nic tylko ryczek i to głośno jak się da:rozpacz:

Do Guru forumowego napisać trzeba, że nam tantiemy pożera to forum :płacz: Ja już może milionerką byłabym gdyby nie te "obżarstwo" :rozpacz: Jakiś spisek Moderatorów, czy co? O.o;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Znasz "Rozdziobią nas kruki, wrony"? :cool: To my!!! ;) To ja się nad tobą litowałam, a ty nawet kapki biżu nie chcesz oddać?!!! :cool::d Ostatni raz dzisiaj cię broniłam!!! :d Jestem dzisiaj jak ta wrona od Kruczkowskiego, będę dziobać! ;) I nie wyjażdżaj mi tu z DRK czy Caritasem bo w ich Läden to prominenci się ubierają, a nie żebraki i biedota :cool: A my tu w czambuł wszyscy prominenci :d

Proszę , proszę  !! Co za gust !!! Jsaki szał !!!  Wszystko dobrane !!!  Sukienki, torebki, okulary, biżu . Och.......Proszę o info, gdzie panie się zaopatrują  5a01b54a1ae80_przyjacilki.jpg.5c5fac42a7657df8c22abee3b38de225.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Mam, mam !!! :d. Dziękuję @Blondi za prezent, jednak  napisz proszę, czy to  bomba jest czy  mam już  delirkę .Dużo przecież nie piję i  tylko mleko  !

graphics-gifts-099856.gif

Znaczy się rozrywana będziesz? :cool::d Ci nowi pdp obsypywać cię będą dobrami wszelakimi? :d A ten drobiażdżek to etui na brylancik? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Znaczy się rozrywana będziesz? :cool::d Ci nowi pdp obsypywać cię będą dobrami wszelakimi? :d A ten drobiażdżek to etui na brylancik? :d

coś tam tyka: bim.... , bam.... .bummm !!! :o:o:o.  Już  po mnie. teraz to na pewno  rozdziobią mnie kruki i wrony>:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

coś tam tyka: bim.... , bam.... .bummm !!! :o:o:o.  Już  po mnie. teraz to na pewno  rozdziobią mnie kruki i wrony>:(

Kobieto, puchu, tfu....prochu marny :cool: Na mięsko to może by się zleciały te kruki i wrony, ale na tej Skrudgowej diecie skóra i kości na tobie, to co tu rozdziobywać? :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kobieto, puchu, tfu....prochu marny :cool: Na mięsko to może by się zleciały te kruki i wrony, ale na tej Skrudgowej diecie skóra i kości na tobie, to co tu rozdziobywać? :cool::d

:serce: moje, co zrobić, bieda wszędzie, nędza wszędzie, co to będzie , co to będzie ? 

Też wolałabym dostać twój prezent, podejrzałam już co dla ciebie szykuje  @Blondi !!  Nie slodziak, nie diamenty, ale chociaż nie tyka :)

graphics-gifts-844616.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi uparłaś się na tą trzęsiawkę to masz,,,a tam niespodzianka w postaci wibratorka z wibracjami:hahaha: nie chcę abyś na koniec poleciała na swojego popaprańca ,,,:hahaha:

a delirki nie mam po zgrzewce piwa ,,a jeszcze nie próbowałam przysiąc do dwóch zgrzewek,,:piwo: O.o 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Heidi napisał:

Proszę , proszę  !! Co za gust !!! Jsaki szał !!!  Wszystko dobrane !!!  Sukienki, torebki, okulary, biżu . Och.......Proszę o info, gdzie panie się zaopatrują  5a01b54a1ae80_przyjacilki.jpg.5c5fac42a7657df8c22abee3b38de225.jpg

W moich szafach,,mam tego krapu po kokardę,,chętnie się podzielę,,,:hahaha: jeszcze coś ,,mam przerózne rozmiary,,bo raz jestem szczupła a raz grubaska,,więc nie będzie problemu z dobraniem na swój tyłek szmatki,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 znam ,,Ptaki":święty: ,,dla Ciebie:kawa: abyś się uspokoiła ,,głowę mam jak arbuz od Waszych zachcianek,,nie nadążam co komu,,a może być tak ,że wrócę do domu a tam pusta szuflada:płacz: nie tylko nie to:hahaha:  będziesz dalej się litować i bronic, bo Ty jestes dzisiaj na ,,tak"  i żadnych mi tu grymasów,,fochów,kwinty:hahaha:  nie możemy się ubierać w pracy w biżu,,wiecie co by pomyśleli nasi PDP? ,że przyjechała gwiazda z Tv ,,a taka demencyjna babcia by powiedziała ,że to jest jej i co robi na Twojej szyji,,niektóre rzeczy trzeba przemyślec,,za nim się ubierze,,nawet mini ich szokuje,,już nie wspomnę o pończochach z koronkami,,albo pomalowane usta,,jak ja:hahaha: ale ale mam trochę fajnych australijskich kosmetyków na zbyciu,,kto się maluje ,,pudruje,,piękne zlote opakowania,,kto używa cienia na powieki,,przerózne,,nowe i nie używane-oddam,,ale gdzie mam to wrzucić? jak Caritas zamkneli ,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi jakąs pracę,,chętnie coś porobię,,dosc mam już kanapy,,:płacz:  nawet będe krok w krok za PDP chodzić,,ale na krótko,,naprawdę coś bym porobiła,,czas by szybciej leciał,,chyba wskoczę na jakiś portal zobaczyć co mi popisali ,,,jak mój pan i władca internetu na to pozwoli,,:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

O..tak !!!!, znalazłam już odpowiednie noże i widelce , więc rozprawię się ze Skruczem jak trzeba, ale przed tem podam mu na tacy jego psie kiełbaski i przypilnuję , żeby je  sam zjadł.  

graphics-cooks-295584.gif

Ja chcę zobaczyć jak on wcina te psie kiełbaski ! :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w szpitalu u swojej podopiecznej. Pojechałam autobusem z przesiadką ale dotarłam na miejsce i nawet znalazłam podopieczną.

Jejku!!! Jaka ona ładna ! Naprawdę, wiekowa ale nie widać tego po niej. Gaduła jakich mało, lekko splątana ale nie za bardzo. Po 10 minutach traktowała mnie jak swoją starą znajomą. :)

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Byłam w szpitalu u swojej podopiecznej. Pojechałam autobusem z przesiadką ale dotarłam na miejsce i nawet znalazłam podopieczną.

Jejku!!! Jaka ona ładna ! Naprawdę, wiekowa ale nie widać tego po niej. Gaduła jakich mało, lekko splątana ale nie za bardzo. Po 10 minutach traktowała mnie jak swoją starą znajomą. :)

 

Brawo!!! super ,,wspaniale,,jesteś kochana opiekunka:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Byłam w szpitalu u swojej podopiecznej. Pojechałam autobusem z przesiadką ale dotarłam na miejsce i nawet znalazłam podopieczną.

Jejku!!! Jaka ona ładna ! Naprawdę, wiekowa ale nie widać tego po niej. Gaduła jakich mało, lekko splątana ale nie za bardzo. Po 10 minutach traktowała mnie jak swoją starą znajomą. :)

 

dawaj następnym pierwszym autobusem do mnie. Ja też jestem ładna i trochę splątana. Ciasto stoi upieczone, podzielę się z tobą, też ciebie lubię i to od dawna :całus:

bf06d882feef09e09128e8efacd00520.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było! wszystkich was lubię i  ściskam serdecznie. Martwi mnie to, że jak  zjadę do PL nie będę miała często możliwości sprawdzenia co wy tu porabiacie. Obiecuję, że wrócę i mam nadzieję, że ksiązka nie będzie mi potrzebna, bo tu jest wszystko, tylko film kręcić :serce::całus:

459907bcd9e32fea8e1b13d0f8644d96.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...