Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pauzę i proszę mi nie przeszkadzać:hahaha: :całus::święty: zrobiłam się opiekunką z zasadami,,:płacz: 

porąbało mnie chyba,,jakbym taką się stała i jeszcze te zasady których nie cierpię,,:hahaha: albo czy wypada czy nie wypada,,więc teraz pauza popalić sobie,,bo płuca wołają jak zwariowane,,te już w ogóle żadnego umiaru,,rozpuszczone jak dziadoski bicz,,niech kupią sobie fajki i zobaczą ile to kasy kosztuje,, czas się do roboty wziaśc a nie na sępa całe życie,,dawaj i dawaj:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

U Słodziaka nie tu gdzie jesteś  teraz też nie hm Ty chyba coś kręcisz >:(:hahaha:

@jolantapl. zrobimy @Blondi kocówę :cool: Niech daje namiary, a my huzia na Józia! :d Pojedziemy nowe miejsce urlopowe opatrzyć ;) No i musimy ustalić kiedy terminy nam spasują :d:cool: Kto pierwszy do dziadków, a kto do słodziaka?  ;):d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aga1 napisał:

Dzieki . Własnie Cie widzę jak stoisz na parapecie 11 pietra . Zastanawiam sie co robisz okno myjesz ? czy chcesz sprawdzic pogode. Uważaj i nie patrz w dól  :):):):)

A...ch polatać chciałam, tylko wcześniej forumowa mafia moje stopy w misce zabetonowała i drgnąć nie mogę :) . Ani w dół, ani w górę, ręce tylko mam wolne, więc stukam tu sobie na lapku jedną ręką, drugą wykorzystuję do aplikowania placka "ptasie mleczko" do ust. Um... jaki dobry. Sama upiekę to wiem co jem :) To mój ostatni gest w stronę  Pana Skrucza. Na długo będzie musiał ten smak zapamiętać !graphics-cooks-049234.gif.8d6ce43a1193a5674db0ea3f6d09849c.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No już, no już dobrze :całus: Nie stresuj się już :całus: Nosek obetrzyj, oczęta otrzyj,  ja dzisiaj nie gryzę :święty::całus:

Jakoś nie mogę tego łkania  uspokoić bo już  wczoraj wieczorem się odgrażałaś ,że zrobisz ze wszystkimi porządek  to czego ja się mogłam po Tobie spodziewać?;):hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. zrobimy @Blondi kocówę :cool: Niech daje namiary, a my huzia na Józia! :d Pojedziemy nowe miejsce urlopowe opatrzyć ;) No i musimy ustalić kiedy terminy nam spasują :d:cool: Kto pierwszy do dziadków, a kto do słodziaka?  ;):d 

:hahaha::hahaha:  dziadków oddam ,,ale słodziaka nigdy w życiu,,bo nie ma takiego drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Jakoś nie mogę tego łkania  uspokoić bo już  wczoraj wieczorem się odgrażałaś ,że zrobisz ze wszystkimi porządek  to czego ja się mogłam po Tobie spodziewać?;):hahaha:

I znowu czytałaś bez zrozumienia :rozpacz: Teraz to ja wyć będę z niemocy :rozpacz::rozpacz: Palcem pokaż gdzie to się na WAS odgrażałam!!!!:rozpacz: Ja tak dalej nie wytrzymam,  nikt mnie nie rozumie :rozpacz::rozpacz:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

:hahaha::hahaha:  dziadków oddam ,,ale słodziaka nigdy w życiu,,bo nie ma takiego drugiego

A... jeszcze te diamenty !!! . Każdemu coś w spadku zapisz dla  psychicznej równowagi. Nie bądż żyła ! Pięknie wyglądasz, to biżuteria tobie nie jest potrzebna . Sobie zostaw ciuchy !!!!

blondi.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. zrobimy @Blondi kocówę :cool: Niech daje namiary, a my huzia na Józia! :d Pojedziemy nowe miejsce urlopowe opatrzyć ;) No i musimy ustalić kiedy terminy nam spasują :d:cool: Kto pierwszy do dziadków, a kto do słodziaka?  ;):d 

Z kocówą poczekajmy, najpierw niech rozda co ma do dyspoycji :) , a potem: skolko godno :) kocówa, marchewki, szczypawki i inne cuda na kiju !!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

A... jeszcze te diamenty !!! . Każdemu coś w spadku zapisz dla  psychicznej równowagi. Nie bądż żyła ! Pięknie wyglądasz, to biżuteria tobie nie jest potrzebna . Sobie zostaw ciuchy !!!!

blondi.jpg

Teraz jak dziadków oddała, to do słodziaka nie rościmy pretensji ;):d Dziadki nam te Schmüken kupią :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

:hahaha::hahaha::hahaha: co się tu dzieje,,diamenty,,dziadki, ciuchy,,kocówa,,no nie!!!!za dużo ,ale jesteście pazerne:płacz: aby ogołocić tylko , a ja jestem nędza ,,,:rozpacz: ale mam :serce: i każdemu daję :serce::serce::serce::serce: oraz :love::love::love::love: ,,   teraz już jestem wyczyszczona z wszystkiego,,,słodziaku ratuj mnie:hahaha:

ODDAWAJ MÓJ POEMAT!!! NATYCHMIAST!!!!  No wyjdę z siebie i stanę obok :rozpacz: Zżarło mi Pulitzera!!!!:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...