Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się Wam pochwalić , że po długich i ciężkich rozmowach z rodziną mojej PoP , dostałam dzisiaj zapewnienie , że Internet na tej szteli zawita w trybie najszybszym jak to możliwe :d Nie było łatwo , bo i nie było za bardzo z kim rozmawiać O.o Babci bratanek , kiedy uradowany oznajmiał mi ,że moja petycja została pozytywnie rozpatrzona , zaraz  zaczął się martwić , że będzie potrzebny dłuuugi kabel do mojego pokoju :o Kolejne pół godziny tłumaczyłam , co to jest router :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Muszę się Wam pochwalić , że po długich i ciężkich rozmowach z rodziną mojej PoP , dostałam dzisiaj zapewnienie , że Internet na tej szteli zawita w trybie najszybszym jak to możliwe :d Nie było łatwo , bo i nie było za bardzo z kim rozmawiać O.o Babci bratanek , kiedy uradowany oznajmiał mi ,że moja petycja została pozytywnie rozpatrzona , zaraz  zaczął się martwić , że będzie potrzebny dłuuugi kabel do mojego pokoju :o Kolejne pół godziny tłumaczyłam , co to jest router :rozpacz::hahaha:

Ja na jednej steli miałam taką wtyczkę do kontaktu i w pomieszczeniu gdzie chciałam korzystać z internetu wkładałam ją do kontaktu i miałam internet żadne kable nie były potrzebne może powiedz mu o tym,że tak też można;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja na jednej steli miałam taką wtyczkę do kontaktu i w pomieszczeniu gdzie chciałam korzystać z internetu wkładałam ją do kontaktu i miałam internet żadne kable nie były potrzebne może powiedz mu o tym,że tak też można;)

Ja jemu to wszystko już wyklarowałam , ale i tak patrzył na mnie jak na kosmitkę :rozpacz::hahaha: Facet jeszcze nie ma 60 , a zatrzymał się na erze kamienia łupanego O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

Muszę się Wam pochwalić , że po długich i ciężkich rozmowach z rodziną mojej PoP , dostałam dzisiaj zapewnienie , że Internet na tej szteli zawita w trybie najszybszym jak to możliwe :d Nie było łatwo , bo i nie było za bardzo z kim rozmawiać O.o Babci bratanek , kiedy uradowany oznajmiał mi ,że moja petycja została pozytywnie rozpatrzona , zaraz  zaczął się martwić , że będzie potrzebny dłuuugi kabel do mojego pokoju :o Kolejne pół godziny tłumaczyłam , co to jest router :rozpacz::hahaha:

I co ponial?_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

 Ty się  już lepiej dzisiaj nie odzywaj :rozpacz: prze chwilką byłam w innym temacie i do teraz szok mnie nie opuszcza :rozpacz::hahaha::całus:

 Z tematu na temat przeskakujesz to nie dziwota,że potem zszokowane jesteś bo tu coś przeczytasz tam coś napiszesz i sama się w tym wszystkim gubisz :płacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, violka napisał:

Muszę się Wam pochwalić , że po długich i ciężkich rozmowach z rodziną mojej PoP , dostałam dzisiaj zapewnienie , że Internet na tej szteli zawita w trybie najszybszym jak to możliwe :d Nie było łatwo , bo i nie było za bardzo z kim rozmawiać O.o Babci bratanek , kiedy uradowany oznajmiał mi ,że moja petycja została pozytywnie rozpatrzona , zaraz  zaczął się martwić , że będzie potrzebny dłuuugi kabel do mojego pokoju :o Kolejne pół godziny tłumaczyłam , co to jest router :rozpacz::hahaha:

 

Teraz, sayonara 52 napisał:

I co ponial?_

He he powiedz mu ze musi wlezc na dach i marynarka fale netu naganiacO.oxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Ta... , a jak kot wygada się, gdzie był, albo będzie uciekał z domu ,bo było mu lepiej u @sayonara 52 to podadza ją do sądu o graniczenie wolności kota i pójdzie siedzieć :o. I co my bez niej zrobimy ?

Moze byc taki kocio?_

Khalfani4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą :hahaha: ale coś czuje nosem , że nie :rozpacz::hahaha:

no coz niektorzy maja tam cos z rycerza, po prostu zakuty leb!!!

Najgorzej jak tlumaczysz a ono ci kiwa glowa i na koncu mowi, ,,verstehe nicht,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja na jednej steli miałam taką wtyczkę do kontaktu i w pomieszczeniu gdzie chciałam korzystać z internetu wkładałam ją do kontaktu i miałam internet żadne kable nie były potrzebne może powiedz mu o tym,że tak też można;)

Ja treż coś takiego mam . Zrobiłam zdjęcia opakowania  , poślę tobie zdjęcia na priv. Koszt. ok 10 €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...