Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy, dziękujemy, my juz te twoje referencje dawno w łapkach miały i widziały, widziały gały co miały widzieć, cieszymy się razem z tobą

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ja dzisiaj :kawa: Wam nie zrobiłam ale za to :drink::drink::drink::drink::drink: Wam stawiam znajomy jak mu pokazałam referencje z ostatniej steli powiedział,że wyglądają jak list miłosny :święty::hahaha: więc mam powód do radości ;)

 

referencje.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już uciekam na łono księżyca, aby jutro nie zaspać jak Skrucz ze schowka mleko wyciągnie, to może uda mi się na  kropelkę załapać. A wam życzę spokojnego snu, pięknych spotkań z nieznajmymi jak już w rem popadniecie :) :całus:

dobranoc.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja dzisiaj :kawa: Wam nie zrobiłam ale za to :drink::drink::drink::drink::drink: Wam stawiam znajomy jak mu pokazałam referencje z ostatniej steli powiedział,że wyglądają jak list miłosny :święty::hahaha: więc mam powód do radości ;)

Więc moze to był list miłosny :) Przyznaj się nam , coś ty tam poczyniała i z kim :cool::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Cholera wie co ja na to poradzę,że Ci Niemcy tacy kochliwi są i tak na Polki lecą :święty::love::hahaha:

Dobrze że wśród Niemców przebywałaś :cool: Ja jestem dzisiaj tak zmęczona bezowocnym czekaniem na Twojego byłego , a mojego niedoszłego męża , że padam na pysk :rozpacz::hahaha: Napiję się sznapsa od ciebie :całus: I idę nynać :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Dobrze że wśród Niemców przebywałaś :cool: Ja jestem dzisiaj tak zmęczona bezowocnym czekaniem na Twojego byłego , a mojego niedoszłego męża , że padam na pysk :rozpacz::hahaha: Napiję się sznapsa od ciebie :całus: I idę nynać :d

A u mnie ciąg dalszy :drink::drink::drink: maratonu :p nie wiem nawet czy do łóżka trafię :$O.o:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jolantapl. napisał:

A u mnie ciąg dalszy :drink::drink::drink: maratonu :p nie wiem nawet czy do łóżka trafię :$O.o:hahaha:

Jestem i zaraz znikam, ale jeden :drink: szluknę :d Czeka na mnie kumpel od utulenia ;)  No i czeka nas kolejna upojna noc, zatem moi mili życzę cudnych snów :całus: Dobranoc Opiekunkowo :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Bierz z nas przykład, bo jak Kali chcieć to Kali zakumać :d A ten Kali to oni dla jasności :d

A  ja jeszcze inaczej robię jak nie rozumie co do mnie mówi podopieczny to łapie go za rękę i patrzę głęboko w oczy i wtedy już żadne słowa nie są potrzebne i nie mają znaczenia :$;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,,śmieszki:hahaha: wstawać :kawa::kawa::kawa::kawa: czeka na Was:love:  pycha,, Mamy nowy tydzień,,jak liczę ile jeszcze ,,to dochodzę do wniosku,że to będzie najdłuższy miesiac pracy w moim życiu,,a jest tak fajnie i spokojnie,,zleci i przeleci,,nie jestem sama bo jestem z Wami,,a to bardzo dużo:serce: :love: dziękuję ,że jest takie domowe osobiste forum:hahaha:

@jolanyapl przeciez już leciałam z tą kawą,,:hahaha: to teraz pijemy wszystkie jakie mamy,,,:kawa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry,,śmieszki:hahaha: wstawać :kawa::kawa::kawa::kawa: czeka na Was:love:  pycha,, Mamy nowy tydzień,,jak liczę ile jeszcze ,,to dochodzę do wniosku,że to będzie najdłuższy miesiac pracy w moim życiu,,a jest tak fajnie i spokojnie,,zleci i przeleci,,nie jestem sama bo jestem z Wami,,a to bardzo dużo:serce: :love: dziękuję ,że jest takie domowe osobiste forum:hahaha:

@jolanyapl przeciez już leciałam z tą kawą,,:hahaha: to teraz pijemy wszystkie jakie mamy,,,:kawa:

Chyba dalej masz z kuchni na forum niż ja i dlatego  ja szybciej na forum :kawa: postawiłam :hahaha: dawaj tą Twoją:kawa::serce: ja dzisiaj piję Wszystko co mokre :hahaha:.Pracowity dzień się dzisiaj u mnie zapowiada no i mam nadzieję,że dzisiaj same dobre wiadomości do mnie dotrą :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Chyba dalej masz z kuchni na forum niż ja i dlatego  ja szybciej na forum :kawa: postawiłam :hahaha: dawaj tą Twoją:kawa::serce: ja dzisiaj piję Wszystko co mokre :hahaha:.Pracowity dzień się dzisiaj u mnie zapowiada no i mam nadzieję,że dzisiaj same dobre wiadomości do mnie dotrą :serce:

A ja was obie wykorzystuję i siorbię co podacie, bo ja do kuchni mam daleko, piętro wyżej co prawda, ale tam już dziadek buszuje :cool: Coś znowu wymyśliła @jolantapl. ? O.o Wiesz że robota kocha .....?:p Wypoczywaj, na urlopie jesteś, a te cudne wiadomości dostaniesz na 100% :całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

ale popisałam i uciekło:hahaha::rozpacz: a ucieka mi jak ktoś posta wstawia w trakcie pisania ,,,  @Mirelka1965 oddawaj mojego posta:rozpacz: zjadłaś go

Zabrałam to co ktoś inny mi zabrał, nie raz zabrał, zajumał wręcz ;) Takie sztuki się dzieją jak strona się zmienia :d Ile ja paznokci naobgryzałam jak mi poematy całe znikały :cool::rozpacz::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...