Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze ja się w ten dom wepcham,, w pokoje czy wieże  ślubów jak najbardziej ,,jestem ciekawska wszystkiego,,ślubować nie będę,ale tylko podglądnę,,ale kto wie co mnie jeszcze w życiu spotka,,:serce:

Ale zapachy się u mnie rozchodzą,,z kuchni:święty: babcia rządzi,,:hahaha: ale jestem pierwszy raz w takim miejscu ,gdzie mi babcia gotuje ,,naprawdę,,podoba mi się taki luksus:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

To jeszcze ja się w ten dom wepcham,, w pokoje czy wieże  ślubów jak najbardziej ,,jestem ciekawska wszystkiego,,ślubować nie będę,ale tylko podglądnę,,ale kto wie co mnie jeszcze w życiu spotka,,:serce:

Ale zapachy się u mnie rozchodzą,,z kuchni:święty: babcia rządzi,,:hahaha: ale jestem pierwszy raz w takim miejscu ,gdzie mi babcia gotuje ,,naprawdę,,podoba mi się taki luksus:love:

I jeszcze na dodatek dobrze i smacznie gotuje :) A ja teraz grzecznie się odmeldowuje bo sama muszę obiad ugotować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

To jeszcze ja się w ten dom wepcham,, w pokoje czy wieże  ślubów jak najbardziej ,,jestem ciekawska wszystkiego,,ślubować nie będę,ale tylko podglądnę,,ale kto wie co mnie jeszcze w życiu spotka,,:serce:

Nigdy nie mów nigdy !  Ja widziałam jak jeden słodziak w pewnym sklepie coś kupował dla opiekunki. Ciekawe dla której ?

graphics-jewelry-561676.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za gust, jaka ekstrawagancja. pozazdrościć, pozazdrościć !!! :d:o. Kucharzy też zmawiał najlepszych. Kurczaki z fermy same wędrowały na stół. Potrawy sercem  i ogniem podsycone. Co to za goście na tej impezie będą? Tego nikt nie wie :o !

graphics-asia-747395.gif

graphics-butcher-359252.gif

bf06d882feef09e09128e8efacd00520.gif

graphics-cooks-669137.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajaj, jaj, jaj :rozpacz: A ja jednak tej sukni balowej i dodatków nie zabrałam :rozpacz::rozpacz::rozpacz: Gdzie ja na tym końcu świata ubranka stosowne znajdę :rozpacz: I jak ja się stąd do D. dostanę na takie wydarzenie!!! :(:płacz: RATUNKU! Ja też chcę uczestniczyć w tym wiekopomntm wydarzeniu !>:( Pierwsze damskie oświadczyny...i może pierwsze przyjęcie tychże na forum...O.o:love::d @Blondi namów swojego słodziaka żeby nas pozbierał po świecie i  dowiódł na czas :cool::d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Nigdy nie mów nigdy !  Ja widziałam jak jeden słodziak w pewnym sklepie coś kupował dla opiekunki. Ciekawe dla której ?

graphics-jewelry-561676.gif

@Łukasz dla kogo to? Bo się kolejka ustawiła, zakłady bukmacherskie obstawiają ludzie...:d Puść farbę żeby dziewczyny i chłopaki włosów sobie nie powyrywali ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie gorączkuj  się tak  bo jeszcze  nikt nas nie zaprosił :(:hahaha:

My zaproszenia nie potrzebujemy ;) Skoro fałszują pieniądze i obligacje to co za problem zaproszenia druknąć? :cool: A zresztą na wesela królów gawiedź też jest proszona:d Przebierzemy się za jakąś prominentą osobę, albo za sierotki potrzebujące wsparcia, albo za obsługę...;) Jak nie drzwiami,  to oknem, jak nie oknem to kominem...:cool: Dostaniemy się!! :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...