Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Gość aga napisał:

Wczoraj widziałam na stronie temat o pryzjmowaniu prezentów od podopiecznych. Nie wiesz gdzie go mogę wyszukać?

Coś go dzisiaj nie widzę, a wczoraj dostałam prezent :):):):) .

Nie szukaj ja Ci wszystko powiem jak dają to brać i szybko chować do torby ale na zakupy iść ,żeby czasami się nie rozmyślili no i jeszcze wypada podziękować tylko bez rzucania się na szyję i całowania po rękach ;) i moim zdaniem otrzymanie prezentu od podopiecznego albo rodziny w żadnym wypadku nie zobowiązuje nas do rewanżu no chyba ,że jest to prezent urodzinowy albo świąteczny dla nas to ja na urodziny albo na Święta też zrewanżowała bym się jakimś drobiazgiem :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze postepuje tak jak uważam, że powinnam . Ale mnie nie o to chodzi, czy brać czy nie brać . Tylko mnie wkurza, że jak opiekunka weżmie prezent to zaraz jest problem . A to, że podopieczny demencyjny ( ma przeciez rodzinę ) a że będzie posądzona o cos tam :( . Inne grupy zawodowe jakos nie maja z tym problemów . My jako opiekunki mamy kompleksy . Chciałam obszerniej napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gość aga napisał:

Zawsze postepuje tak jak uważam, że powinnam . Ale mnie nie o to chodzi, czy brać czy nie brać . Tylko mnie wkurza, że jak opiekunka weżmie prezent to zaraz jest problem . A to, że podopieczny demencyjny ( ma przeciez rodzinę ) a że będzie posądzona o cos tam :( . Inne grupy zawodowe jakos nie maja z tym problemów . My jako opiekunki mamy kompleksy . Chciałam obszerniej napisać.

To napisz bo ja takiej sytuacji jeszcze nie miałam ,zeby podopieczny  dysponował kasą zawsze dostawałam  prezent od rodziny w porozumieniu z podopiecznym :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Łukasz napisał:

Witajcie niedzielnie:love: 

Miłego dnia i dzięki za kawę :całus:

Miałem sen...sen o domu pałacowym,haha...że tam jestem na szteli.  violka, poznajesz?

 

images-4.jpeg

Oczywiście , że poznaję , :d ale w środku jeszcze nie byłam :( Więc gdybyś miał propozycję pomieszkiwać tam , proszę nie odrzucaj :):całus: Odwiedzę Cię z domowym ciastem mniam , mniam palce lizać :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Oczywiście , że poznaję , :d ale w środku jeszcze nie byłam :( Więc gdybyś miał propozycję pomieszkiwać tam , proszę nie odrzucaj :):całus: Odwiedzę Cię z domowym ciastem mniam , mniam palce lizać :d

Czyżbym o jakiejś imprezce nie nie wiedziała? :( @Łukasz z @violka się zmawiają, a my? >:( @jolantapl., @Heidi, @Blondi, @Maria Jolanta i kto tam jeszcze....:( Nas nie zaprosili!!! :rozpacz: Hasło na dzisiaj OBRAZA :rozpacz: A potem się dziwią że fochy na forum latają :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Czyżbym o jakiejś imprezce nie nie wiedziała? :( @Łukasz z @violka się zmawiają, a my? >:( @jolantapl., @Heidi, @Blondi, @Maria Jolanta i kto tam jeszcze....:( Nas nie zaprosili!!! :rozpacz: Hasło na dzisiaj OBRAZA :rozpacz: A potem się dziwią że fochy na forum latają :płacz:

Aż się bałam przeczytać co napisałaś bo myślałam,że ty też coś prze ze mnie poplamiłaś :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Zadzwoń , ale obawiam się , że Twoja polisa nie jest wystarczająco wysoka :cool::całus:

Była niedawno gadka o OC i NNW. Może by takie grupowe ubezpieczenie wykupić to jakiś rabat dostaniemy? ;) I na pieluchomajtki by starczyło i na rewitalizację protez, a nawet na moje potłuczone kafle i tynki, o praniu spodni niedzielnych nie wspominając? :cool: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Czyżbym o jakiejś imprezce nie nie wiedziała? :( @Łukasz z @violka się zmawiają, a my? >:( @jolantapl., @Heidi, @Blondi, @Maria Jolanta i kto tam jeszcze....:( Nas nie zaprosili!!! :rozpacz: Hasło na dzisiaj OBRAZA :rozpacz: A potem się dziwią że fochy na forum latają :płacz:

Tematy przewodnie dnia mają być tylko i wyłącznie pozytywne:) Po wczorajszym koszmarze @jolantapl. miałam dzisiaj taki sen , że do teraz nie mogę się pozbierać :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Niedzielę czas zacząc,,ja już popaliłam ,,popiłam ,,jestem już dobrze obudzona na maxa,,rozmyślam w co się wystroić dzisiaj,,:hahaha: 

Witam piękne panie i pięknych panów. O... jak przyjemnie podjąć inteligentnych gości  przy :kawa:. U mnie pada, dlatego dzisiaj wystroje się w kalosze , których zwykle nie noszę.Wystarczy !  Innych łachów nie zakładam ! Niedziela to niedziela, trzeba czymś się wyróżnić !  Postanowione !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Witam piękne panie i pięknych panów. O... jak przyjemnie podjąć inteligentnych gości  przy :kawa:. U mnie pada, dlatego dzisiaj wystroje się w kalosze , których zwykle nie noszę.Wystarczy !  Innych łachów nie zakładam ! Niedziela to niedziela, trzeba czymś się wyróżnić !  Postanowione !

Wita @Heidi:całus: Kalosze od kilku lat , to prawdziwy hit sezonu . Mam nadzieję , że masz takie śliczne w kwiatki :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Łukasz napisał:

Witajcie niedzielnie:love: 

Miłego dnia i dzięki za kawę :całus:

Miałem sen...sen o domu pałacowym,haha...że tam jestem na szteli.  violka, poznajesz?

 

images-4.jpeg:płacz:

Zlituj się na de mną jak ja bym miała się do tych okien co noc wspinać to kolana i nadgarstki bym sobie pożdzierała  no chyba ,że Ci się śniło ,które Twoje okno było to zaznacz na zdjęciu czerwonym kółeczkiem albo strzałką jak już tam będziesz mieszkał :rozpacz::hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Wita @Heidi:całus: Kalosze od kilku lat , to prawdziwy hit sezonu . Mam nadzieję , że masz takie śliczne w kwiatki :d

Ha... ! kwiatków nie mają, ale kawy to dużo się w nie zmieści :) . Do 11.11.2017 wystarczy :)

76b706e6c2d3fc0637ca889c556d2b6c.gif

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

a ja idę po świeże bułeczki, jeszcze wrzucę drugą fotkę tego bloku...bardzo pięknie wygląda...mam nadzieję, ż. mieszkają tam babcie i dziadki, wymagające opieki polskich opiekunów i opiekunek;)

 

images-5.jpeg

masz ty pojęcie w  ile tam bułek zaoopatrzenie zrobić  trzeba ?  Nie drażnij mnie. Ja od prawie 2 miesięcy nie jadłam bułek. Zaraz po przyjeździe do PL zrobię  napad na piekarnię i zeżrę im wszystkie bułki. Czekajcie na ifo w TV. Spodziewam się więszej oglądalności jak na meczu :) . Mam nadzieję , żre mnie nie opuścicie, bo adwokat będzie potrzebny dobry, także zrzutka  € :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

a ja idę po świeże bułeczki, jeszcze wrzucę drugą fotkę tego bloku...bardzo pięknie wygląda...mam nadzieję, ż. mieszkają tam babcie i dziadki, wymagające opieki polskich opiekunów i opiekunek;)

 

images-5.jpeg

 To jest budynek Hundertwasserhaus , austriackiego architekta . Jest takich  11 albo 12 , ale ten w D jest najładniejszy :d i tutaj zamieszkują w nim lokatorzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

masz ty pojęcie w  ile tam bułek zaoopatrzenie zrobić  trzeba ?  Nie drażnij mnie. Ja od prawie 2 miesięcy nie jadłam bułek. Zaraz po przyjeździe do PL zrobię  napad na piekarnię i zeżrę im wszystkie bułki. Czekajcie na ifo w TV. Spodziewam się więszej oglądalności jak na meczu :) . Mam nadzieję , żre mnie nie opuścicie, bo adwokat będzie potrzebny dobry, także zrzutka  € :|

Nie bój się jak swoje postępowanie odpowiednio uargumentujesz to nawet skład sędziowski będzie się pokładał ze śmiechu no i może agencja zmięknie i jakąś stelę ze świeżymi bułeczkami Ci załatwi :hahaha::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

@Łukasz Jak tutaj przyjedziesz to pójdziemy zwiedzić jeszcze jedno piękne miejsce :d Wieża ślubów jest taaka śliczna . Możemy wspiąć się na górę iiiii .... no wiesz :love::hahaha:

To ty przed ołtarz chcesz @Łukasza zaciągnąć?O.o:rozpacz::hahaha: ale obiecaj ,że znajomych z forum zaprosicie ;):love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...