Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@kinga bierz tą stelę na wymianę z @Betty będziesz miała tam jak w raju bo z Jacusiem będziecie razem no i pewnie zarobek  dobry bo @Betty wysoko się ceni i za byle jaką kasę nie pracuje no i co najważniejsze tym razem nawet na miejsce nie narzeka ;)

Nie narzeka , bo może nie ma na to czasu :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

O.o wczoraj była mowa o majtkach na kominie, dzisiaj o łóżku?!! O.o Idź do lustra @jolantapl. i zobacz czy to Ty czy RR :d Jak to drugie,  to znaczy ja byłam :p

Aaaaa. To łóżkowe ładowanie miałaś zaplanowane , tylko łóżka Ci się pomyliły :o Koszmar @jolantapl. miał być moim koszmarem :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Nawet nie miałam zamiaru :p ja dyskretna jestem :$ no nie @Mirelka1965? mam nadzieję,że Ty też farby nie puściszO.o

Jestem dyskretna, a jakże :cool: Pikantne szczegóły zostawiam dla siebie ;) Tylko maść na siniaki kosztuje,  bo potłukłam się ostro jak zostałam wykopana ;) Ale dlaczego nazywasz mnie koszmarem?!!!O.o:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem dyskretna, a jakże :cool: Pikantne szczegóły zostawiam dla siebie ;) Tylko maść na siniaki kosztuje,  bo potłukłam się ostro jak zostałam wykopana ;) Ale dlaczego nazywasz mnie koszmarem?!!!O.o:rozpacz:

Ja Ciebie tak nazwałam? gdzie i kiedy? bo chyba nie w łóżku :p:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

A fee  , a kysz :rozpacz: tfu :rozpacz: Zmień ten temat :hahaha:

Koszmar to ja miałam wczoraj. Wczoraj już się skończyło. Teraz możemy mówić nt.: CZYSTE RĘCE 

No... i tu jest pole do popisu !  Jednego razu zmieniła mnie dziewczyna , miała być docelowo tylko na 1 m-c. I nie wróci tu więcej, dopóki ja mam tu wracać. Wyczyściła z szaf zapasy ściereczek, gąbek, worków itd..., Płyn do prania. który kupiłam tuż przed odjazdem , a był na 52 prania, też wyparował.Nikt mi nie powoe, że zrobiła 52 prania w ciągu 30 dni !. Mąż PoP pokapował się  w ok. 1/2  momentu, gdy ja już byłam na zmianie . I co  ?  Głupio trochę , no nie  ?  Oczywiście miałam wizytę w moim pokoju i przegląd łazienki. Do kogo mam mieć pretensje ? Do zmienniczki czy do  męża PoP ? Głupota nie zna granic, więc starajmy się kontrolować trochę, a jeśli już coś robimy, to z głową  !!! 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w południe ,,albo przed południem:hahaha: praca ,praca praca,,,ale już koniec,,jutro luz, lubię trochę porobić,no w końcu za coś mi płacą,,ale swoich dziadków to ja podziwiam,,co za energia i co za power,,ja wysiadam przy babci,,:płacz: może dlatego ,że ja patrzę na zdrowie? a oni przyzwyczajeni od lat zapindalać jak motorki i tak już mi zostało,,a ja jeszcze popalam ,to też nie dobrze,,ale swoje zrobię,,spokojnie i bez stresu.:serce: uśmiech i radośc mam od rana,tego jednego nie trzeba mi przypominać,,kwinty nigdy nie mam:hahaha: bo życie jest cudne:serce::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja Ciebie tak nazwałam? gdzie i kiedy? bo chyba nie w łóżku :p:całus:

Zawsze mówię, że w czasie snu trzeba się też kontrolować !!! Nigdy nie wiadomo kto naszych wyznań i sapań  słucha :) 

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Witam w południe ,,albo przed południem:hahaha: praca ,praca praca,,,ale już koniec,,jutro luz, lubię trochę porobić,no w końcu za coś mi płacą,,ale swoich dziadków to ja podziwiam,,co za energia i co za power,,ja wysiadam przy babci,,:płacz: może dlatego ,że ja patrzę na zdrowie? a oni przyzwyczajeni od lat zapindalać jak motorki i tak już mi zostało,,a ja jeszcze popalam ,to też nie dobrze,,ale swoje zrobię,,spokojnie i bez stresu.:serce: uśmiech i radośc mam od rana,tego jednego nie trzeba mi przypominać,,kwinty nigdy nie mam:hahaha: bo życie jest cudne:serce::love:

@Blondi podpowiedz proszę jaki zakres obowiązków masz w umowie , bo jak tu babcię drypcię ja mam wrażenie, że to dziadki robią koło ciebie  :hahaha: a nie odwrotnie :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi mnie zmieniła złodziejka,,ja wróciłam po 2 tyg, spowrotem bo dzwonili i tylko mnie chcieli i wiesz jak się czułam? wstyd ,,jakich mało,,miałam wrażenie ,że może na mnie też będą patrzec jak na złodzieja,zle się czułam ,,bardzo,,ale byłam tam jeszcze parę miesięcy,,potem juz zmieniłam rodzinę,,te patrzenie na wszystko ,,masakra,,nigdy więcej złodziejki ani pijaczki co wypija trunki PDP,,nigdy ,,ja jestem w porządku i tak niech zostanie,,,pa lece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Heidi napisał:

Koszmar to ja miałam wczoraj. Wczoraj już się skończyło. Teraz możemy mówić nt.: CZYSTE RĘCE 

No... i tu jest pole do popisu !  Jednego razu zmieniła mnie dziewczyna , miała być docelowo tylko na 1 m-c. I nie wróci tu więcej, dopóki ja mam tu wracać. Wyczyściła z szaf zapasy ściereczek, gąbek, worków itd..., Płyn do prania. który kupiłam tuż przed odjazdem , a był na 52 prania, też wyparował.Nikt mi nie powoe, że zrobiła 52 prania w ciągu 30 dni !. Mąż PoP pokapował się  w ok. 1/2  momentu, gdy ja już byłam na zmianie . I co  ?  Głupio trochę , no nie  ?  Oczywiście miałam wizytę w moim pokoju i przegląd łazienki. Do kogo mam mieć pretensje ? Do zmienniczki czy do  męża PoP ? Głupota nie zna granic, więc starajmy się kontrolować trochę, a jeśli już coś robimy, to z głową  !!! 

Rozumiem Cię co czułaś :( Miałam już takie zmienniczki ... czyścicielki ... bo tak je nazywam . Złodziejstwa nie toleruję a już wynoszenie z domu wszystkich resztek , to już w ogóle nie rozumiem . Żadna się przez to nie wzbogaci , a pozostawia tylko wstyd i niesmak >:( NA pocieszenie powiem Ci , że mogło być gorzej . Mnie kiedyś zmienniczka oskarżyła przed rodziną o kradzież pierścionka . Kiedy ja byłam w Pl , ona robiła hmm... inwentarz u pop i stwierdziła brak jednego złotego pierścionka >:( Tak bardzo chciała się mnie pozbyć . Miałam szczęście , że rodzina jej nie uwierzyła , ale mimo to już się tam dziwnie czułam . :( A moja zmienniczka straciła pracę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu napisałam i uciekło:rozpacz:  @Heidi mam zakres obowiązków w umowie ,,ale nie pamiętam go:hahaha: za to wiem co mogę a co nie mogę robić ,,wiem co lubię a czego nie lubię i tego zakresu obowiązków  się trzymam,,:hahaha: chyba dobrze napisałam,,  Pisze ,przecież ,że czuję się tutaj jak gosc albo córka albo wnuczka jak kto woli,,,obchodzą się ze mną jak z jajkiem,,aby wszystko dla mnie pasowało i było dobrze,,a mi zawsze wszystko pasuje,,ale co powiem? nie jestem natrętna i nie wisze im nad głowami,,po 18 zostawiam ich samych i tak do rana,,po obiedzie ja jestem u siebie,,potem spacer i zostawiam ich potem do koalcji samych,,chyba ,że cos tam robimy ,,ale przeważnie daję im luz,,niech się czują jakby mnie tutaj nie było,,nie chcę im niczego psuć co mieli dotychczas,,jednak ktos obcy w ich domu to i dla nich duże zmiany,,więc myśle ,że oni czują się dobrze z taki spokojną opiekunką jaką ja jestem,,hahahha to tyle:serce::love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Miałam już takie zmienniczki ... czyścicielki ... bo tak je nazywam . Złodziejstwa nie toleruję a już wynoszenie z domu wszystkich resztek , to już w ogóle nie rozumiem . Żadna się przez to nie wzbogaci , a pozostawia tylko wstyd i niesmak >:( NA pocieszenie powiem Ci , że mogło być gorzej . Mnie kiedyś zmienniczka oskarżyła przed rodziną o kradzież pierścionka . Kiedy ja byłam w Pl , ona robiła hmm... inwentarz u pop i stwierdziła brak jednego złotego pierścionka >:( Tak bardzo chciała się mnie pozbyć . Miałam szczęście , że rodzina jej nie uwierzyła , ale mimo to już się tam dziwnie czułam . :( A moja zmienniczka straciła pracę 

Proszę uwzględnić taki fakt, że taka "czyścicielka " nigdy nie może liczyć na dalsze  wsparcie . Dziewczyna nie mogła znaleźć pracy, a ja ją poleciłam, dzięki mnie mogła kupić co miała w planie. Nie doceniła tego ukłonu, więc nr jej telefonu jest już wykasowany. Teraz jestem ostrożna z poleceniami. Chcę otaczać się tylko ludźmi na których mogę polegać w dzień i w nocy . I takie osoby na tym forum znalazłam. Czy to nie jest piękne poznawać nowych ludzi ? 

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Proszę uwzględnić taki fakt, że taka "czyścicielka " nigdy nie może liczyć na dalsze  wsparcie . Dziewczyna nie mogła znaleźć pracy, a ja ją poleciłam, dzięki mnie mogła kupić co miała w planie. Nie doceniła tego ukłonu, więc nr jej telefonu jest już wykasowany. Teraz jestem ostrożna z poleceniami. Chcę otaczać się tylko ludźmi na których mogę polegać w dzień i w nocy . I takie osoby na tym forum znalazłam. Czy to nie jest piękne poznawać nowych ludzi ? 

hm z tą nocą to więcej ostrożności bym zaleciła ;) a resztę popieram :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...