Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry  -  wiem , wiem, że to wczesnie, ale to moj szczęśliwy czas. Lubię samotność z rana . Delektuję się wręcz :) ciszą i spokojem . W domu tez wcześnie wstaję i zajmuje się swoimi sprawami tylko z tą róznicą, że musze zachowywać sie cicho . Tu w pracy mogę nawet muzyczkę włączyć,  podopieczny spi bez aparatu słuchowego. Ale szanuję spokoój innych .wiec buszuję w sieci .  Dobrego dnia :serce::serce: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana.

Ja też lubię w pracy wstawać wcześniej i te ranne godziny mam dla siebie. :)

Dzisiaj dzień będzie zwariowany bo się pakuję, wnuczka ma koleżanki na nocne pidżama-party więc będzie lekko po wariacku. :d

Ale wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia i smacznej :kawa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj dzień będzie zwariowany bo się pakuję, w

@Maria Jolanta znowu jedziesz? Kiedy? Dopiero co wróciłaś i znowu cię gna? :rozpacz: A może urlop w ciepłych krajach? :cool: Pochwal się gdzie będziesz wypoczywać ;) Masz bikini i krem do opalania spakowany? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę do pracy ale znając moje szczęście do lekkich miejsc to będę miała i pracę i urlop w jednym. :d Nie będę siedziała bez zajęcia dwa miesiące w domu. Wracam na święta tylko na cztery dni i znów jadę. Dalej na razie planów nie mam...

A wiesz że jak latem byłam w pracy u przemiłej babuszki to musiałam sobie kupić bikini. Pauzy i niedziele spędzałam na leżaczku w ogrodzie. Ja chcę znów lato !!!!

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jadę do pracy ale znając moje szczęście do lekkich miejsc to będę miała i pracę i urlop w jednym. :d Nie będę siedziała bez zajęcia dwa miesiące w domu. Wracam na święta tylko na cztery dni i znów jadę. Dalej na razie planów nie mam...

A wiesz że jak latem byłam w pracy u przemiłej babuszki to musiałam sobie kupić bikini. Pauzy i niedziele spędzałam na leżaczku w ogrodzie. Ja chcę znów lato !!!!

 

 

Ty jesteś tytan pracy :love:O.o Ale może lepiej znajdź zlecenie gdzieś w Kalifornii :d Tu słonka nie uświadczysz i bikini nie wykorzystasz :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maryna napisał:

dzięki za klasykę ,mój ukochany film ,a Robert Redford piękny aż zęby bolą Jeden wieczór z nim pod namiotem i wytrzymam trzy miesiące z demencyjnym małżeństwem

Dopiero dzisiaj zauważyłam że mam konkurencję :cool: Widać że masz dobry gust :d Ja jestem w RR od dziecka zabujana na amen :d I jestem przekonana że dałaby radę po tej jednej nocy nawet góry przenosić a nie tylko z dementami pracować pracować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja do dzisiaj pamiętam jak uczyłam się angielskiego i był tekst o Redfordzie. I pierwsze zdanie, że urodził się tak piękny że aż szkoda tej urody dla mężczyzny. :hahaha:

 

Ja długo żyłam w przeświadczeniu o jego naturalnym blond włosach :cool: I nawet męża wyszukałam na jego podobieństwo ;) A potem obuchem w łeb dostałam jak okazało się że on rudawy jest :rozpacz: No ale ten permanentny stan zafixowania mi nie przeszedł do dzisiaj, tylko mój mąż nie chce zrudzieć :d Błaha,  ha, ha....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja długo żyłam w przeświadczeniu o jego naturalnym blond włosach :cool: I nawet męża wyszukałam na jego podobieństwo ;) A potem obuchem w łeb dostałam jak okazało się że on rudawy jest :rozpacz: No ale ten permanentny stan zafixowania mi nie przeszedł do dzisiaj, tylko mój mąż nie chce zrudzieć :d Błaha,  ha, ha....:d

Ale osiwiał,wyłysiał i ocipiał przy Tobie to już na pewno :d:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam z rana.

Ja też lubię w pracy wstawać wcześniej i te ranne godziny mam dla siebie. :)

Dzisiaj dzień będzie zwariowany bo się pakuję, wnuczka ma koleżanki na nocne pidżama-party więc będzie lekko po wariacku. :d

Ale wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia i smacznej :kawa:

Spakuj wszystko co potrzebne i ciepłych majtochów nie zapomniej bo lato dawno się skończyło :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja długo żyłam w przeświadczeniu o jego naturalnym blond włosach :cool: I nawet męża wyszukałam na jego podobieństwo ;) A potem obuchem w łeb dostałam jak okazało się że on rudawy jest :rozpacz: No ale ten permanentny stan zafixowania mi nie przeszedł do dzisiaj, tylko mój mąż nie chce zrudzieć :d Błaha,  ha, ha....:d

Coś ze mną nie tak ? jakoś nie podkochiwałam się w osobach, które były poza zasięgiem mojej reki :) . Coś pewnie starciłam . No cóz , realistaka jestem . Qrcze blade, a mogło być romantycznie .:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość aga napisał:

Coś ze mną nie tak ? jakoś nie podkochiwałam się w osobach, które były poza zasięgiem mojej reki :) . Coś pewnie starciłam . No cóz , realistaka jestem . Qrcze blade, a mogło być romantycznie .:hahaha:

Nawet nie wiesz co straciłaś :hahaha: taka miłość to najbezpieczniejsza jest i bezproblemowa najwyżej od czasu do czasu sobie w poduszkę popłaczesz jak się dowiesz,że Twój ukochany  ma kolejny romans ale da się przeżyć :hahaha: prawda @Mirelka1965?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i miłego dzionka życzę :całus: Mnie pop z samego rana postawiła swoimi krzykami na równe nogi . Okazało się , że bidulka dostała skurczu w łydce . Codziennie jej mówię ,że pije za dożo kawy i magnez jej ucieka , ale nie chce mnie słuchać . Babcia jest śpiochem i twierdzi , że kawa ją stawia na nogi , ale to tylko chwilowe . Dzisiaj kupię bezkofeinową i zacznę ją troszkę oszukiwać , po południu będę mieszać pół na pół a wieczorem a do kolacji całkowicie bezkofeinowa . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jolantapl. napisał:

A niech Cię mój sen może i był ciekawy ale za razem koszmarny O.o:hahaha: Dzień dobry nawet nie czytam kto dzisiaj :kawa: zrobił tylko sobie nalewam i piję cieplutką .:)

A cóż to Cię tak wystraszyło tej nocy ?O.o:całus: Wiem :d @Mirelka1965 wyskoczyła z samolotu i spadła prosto na Ciebie :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ty jesteś tytan pracy :love:O.o Ale może lepiej znajdź zlecenie gdzieś w Kalifornii :d Tu słonka nie uświadczysz i bikini nie wykorzystasz :płacz:

Witajcie kochani z samego  rańca  :) (mojego dodam !) Melduję, że żyję , sny miałam nawet dość poprawne, paznokcie mam czyste, tylko  warum wargi ogryzione z lekka:o 

Ale wracając do załączonego powyżej cytatu:  można myślec że skoro Maria Jolanta nie jedzie do ciepłych krajów, a bikini w walizce się pałęta , majtek nie posiada, to pewnie LH też poleci i @violkaę pozdrowi na kominie ślad zostawiając . 

Posłałam do was dwóch takich, co księżyca  co prawda nie ukradli, ale dydnu przed Państwem zrobią na dobry początek dnia . Bawcie sie dobrze (nie tak ja wczoraj O.o)

9a47b8a081784525b12981e5b83cc9e2.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Ooooo To pewnie chciała się troszkę poprzytulać przed nowa pracą , tak dla odwagi :) A ty pewnie , w tej panice wykopałaś ją z wyrka :rozpacz::hahaha:

No nie tak ostro to nie było pozwoliłam jej chwilę zostać i wtedy zaczął się dopiero koszmar ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło ufff:$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...