Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Jednym słowem będziesz przez czas pobytu w de miała życie mlekiem i miodem płynące :p a majtek to na pewno nie założysz bo jakieś czarne strzępki mi wiszą na kominie :płacz::hahaha: Super ,że już jesteś na miejscu >:( a tak prosiłam tego pilota,żeby kilka dni chociaż sobie polatał z Tobą na pokładzie :hahaha:

 

Teraz, violka napisał:

@Mirelka1965 wróciłaś kochana :całus: Dobrze , że jesteś bo @Heidi zniknęła z pola widzenia , pewnie  ma deprechę z tęsknoty za Tobą . A @jolantapl. ma focha na mnie i boję się nawet do niej zagadać :rozpacz:

Tego się obawiałam :rozpacz: zostawić was same w piaskownicy!!!;):o Z panią opiekunką @Heidi będę musiała męską rozmowę przeprowadzić >:( Nie dopilnowała!!! :cool: A do tego taplała się w ekskrementach zamiast obowiązki dopilnować! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A jeszcze nawiążę do tematu pilota :cool: LH mają przystojniaków jak cholera!O.o Aż oczy przetarłam,  taki smaczny widok zobaczyłam;) Trzeba było @jolantapl. nie gadać do niego, tylko się brać za niego :d

No właśnie ja gadałam i brałam się i pewnie dlatego mnie żle zrozumiał :$ no cóż mądry Polak po szkodzie :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co  ? teraz jak już  LH zaliczyłaś, to rozumiem, że następna przymiarka na wieżę  Eifla będzie ? . Widzę, że nie ma mocnych na ciebie . No, no , idziesz jak taran  przez duże T .  Tak trzymaj !!

aifla.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To ona stresa za mnie miała i twoje okulary obkakała?  O.o:cool::d

No właśnie . Mówiłam jej, że dzisiaj moja koleżanka  pierwszy raz leci samolotem i kciuki będę miała zajęte. A ona zmusła mnie pracować dzisiaj tylko 8 palcami. Nie szło za bardzo, brak wprawy, dlatego łokcie też mam od czekolady >:(. Jednak kciuków nie puściłam !!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Jeszcze z powrotem będę leciała LH to ja go dla ciebie wyhaczę ;) Za krawat chwycę, do gleby przyduszę i nie będzie miał wyjścia jak na Śląsk do ciebie z oświadczynami się udać:cool::d A teraz już nie rycz :całus:

Trzymam Cię za krawat to znaczy za majtki a tak właściwie to za słowo Cię trzymam :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej oświadczamy, że jesteśmy ciekawe dalszego scenariusza wydarzeń i całego  jutrzejszego dnia Z niecierpliwością oczekujemy na sprawozdanie w pierwszej turze wiadomości porannych  My tu od rana ćwiczymy  ustawkę całego opiekunkowa :  wszyscy za jednego, jeden za wszystkich

97038d1b3d78bb6b60e81e5c0b7676b3.gif

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś już upadłą kobietą jestem , więc musze obejrzeć coś odlotowego, czym podzielę się z wami . Oby ciebie Mirelko żaden lew nie zaskoczył od tyłu :) . Poszukaj jakiegoś gościa ze spluwą, abyś była bezpieczna . Dobranoc  

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...