Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Blondi napisał:

A ja Wam powiem,że ja jednak urodzona w czepku ,,może nawet w dwóch,,takiego faceta znaleśc:serce:,,przedwczoraj mój słodziak pojechał 500 km w jedną stronę kupić i odebrać dla mnie rower E-bike,dzisiaj jedzie do Czech kupić mi 8 sztang papierosów ,aby mi nie zabrakło,,nie nadążam za nim,,,nikt do tej pory tak się mną nie troszczył jak teraz mój słodziak,,wszystko dla skarba:serce: miłe,,bardzo miłe..co jeszcze wymyśli? już wymyślił,,ale to kiedyś napiszę,,:hahaha:

Blondi jak on przewiezi te fajki?_

Mozna tylko 800 sztuk,

Oj nadstawia ,,slodziak,, karku;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Blondi jak on przewiezi te fajki?_

Mozna tylko 800 sztuk,

Oj nadstawia ,,slodziak,, karku;)

 

Moze przewiesc 8 sztang ,,to jest 800 sztuk,a kto sprawdza? już razem z nim kupowaliśmy fajki ,,nic nie nastawia ,,niech kupuje ,,ładnie mnie zaczyna przyzwyczajać ,,nie powiem,,,wszystko podane na tacy ,,aby tutaj tempa nie stracił,,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to do czego ,,  @jolantapl.ja bym :hahaha:wzięła na dyskotekę,,ona jest na rękę:cool:,,no nie na ,,,,wiesz co,, chuligana-hahaha,,,ale świeci i to jest ważne i to się liczy,,z daleka widac jak mnie dzisiaj przy robocie,,czułam się jak sprzątaczka uliczna,ale za to jak ubrana,,,jak na wybieg:hahaha: neon miałam ,,piękny neon na sobie ,,a co! trzeba jakos na tym zadupiu trochę koloru wprowadzić,,

pazurki moje już schną,,mam pudrowy róż na swoich paznokietkach i zero dzisiaj pracy,,:hahaha:będę tylko palić fajki,,to mi nie przeszkadza ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Jak to do czego ,,  @jolantapl.ja bym :hahaha:wzięła na dyskotekę,,ona jest na rękę:cool:,,no nie na ,,,,wiesz co,, chuligana-hahaha,,,ale świeci i to jest ważne i to się liczy,,z daleka widac jak mnie dzisiaj przy robocie,,czułam się jak sprzątaczka uliczna,ale za to jak ubrana,,,jak na wybieg:hahaha: neon miałam ,,piękny neon na sobie ,,a co! trzeba jakos na tym zadupiu trochę koloru wprowadzić,,

pazurki moje już schną,,mam pudrowy róż na swoich paznokietkach i zero dzisiaj pracy,,:hahaha:będę tylko palić fajki,,to mi nie przeszkadza ,,,

Dobry pomysł z tymi świecącymi gadżetami bo przy zgaszonym świetle czasami trudno znależć niektóre rzeczy O.o:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem :cool: Nie zamknęli mnie za szmugiel przy odlocie ;) Majtasami do @jolantapl. machałam tak mocno, że już ich nie założę więcej :cool: Mam też za sobą pierwszy samodzielny przejazd sbahnem :tak:Dom stoi 10 m od tablicy oznajmiającej koniec świata:hahaha: Teraz rozpoczynam urlop :święty:  Dziadki i córka gaworzą po bawarsku, śniadanko skoro świt, ale ja mam spać i nie zwracać na nich uwagi :love: Do łóżeczek idą o 19-tej :święty: Praca 6 dni w tygodniu, obiad gotuję 4 razy w tygodniu, a córka pozostałe trzy. :cool: Domek piętrowy, ale nieduży jest :) Ładny ogród a dziadek pszczółki hoduje i własny miodzik ma O.o Wychodzi, że nie narobię się i czasu mieć będę wolnego sporo xdTo jeszcze jakiś królewicz by się przydał do wspólnego spędzania czasu:d @Łukasz do D. się wybierze, czyli szansa na to , że @jolantapl. protezę mi zmasakruje są znikome :cool: muszę zatem casting zaordynować :d coby jakiegoś kogoś z okolicy wydłubać ;) Internetu do przyszłego tygodnia niet, lecę zatem na swoim :( Obrazków nie powstawiam :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to jestem :cool: Nie zamknęli mnie za szmugiel przy odlocie ;) Majtasami do @jolantapl. machałam tak mocno, że już ich nie założę więcej :cool: Mam też za sobą pierwszy samodzielny przejazd sbahnem :tak:Dom stoi 10 m od tablicy oznajmiającej koniec świata:hahaha: Teraz rozpoczynam urlop :święty:  Dziadki i córka gaworzą po bawarsku, śniadanko skoro świt, ale ja mam spać i nie zwracać na nich uwagi :love: Do łóżeczek idą o 19-tej :święty: Praca 6 dni w tygodniu, obiad gotuję 4 razy w tygodniu, a córka pozostałe trzy. :cool: Domek piętrowy, ale nieduży jest :) Ładny ogród a dziadek pszczółki hoduje i własny miodzik ma O.o Wychodzi, że nie narobię się i czasu mieć będę wolnego sporo xdTo jeszcze jakiś królewicz by się przydał do wspólnego spędzania czasu:d @Łukasz do D. się wybierze, czyli szansa na to , że @jolantapl. protezę mi zmasakruje są znikome :cool: muszę zatem casting zaordynować :d coby jakiegoś kogoś z okolicy wydłubać ;) Internetu do przyszłego tygodnia niet, lecę zatem na swoim :( Obrazków nie powstawiam :rozpacz:

Jednym słowem będziesz przez czas pobytu w de miała życie mlekiem i miodem płynące :p a majtek to na pewno nie założysz bo jakieś czarne strzępki mi wiszą na kominie :płacz::hahaha: Super ,że już jesteś na miejscu >:( a tak prosiłam tego pilota,żeby kilka dni chociaż sobie polatał z Tobą na pokładzie :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...