Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Katii, dzwoń, uderzaj do różnych firm. Już późno ale czasem trafi się zlecenie. Ja zostałam z ręką w nocniku bo miejsce gdzie miałam jechać przed świętami jest nieaktualne ale coś znalazłam. I jadę. Zjeżdżam na święta a po świętach znów jadę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Blondi napisał:

a ile bierze? może ma cenę promocyjną ,,bo to dobry chłop:hahaha: zawsze zaznacza ,że kasa nie jest najważniejsza ,,że liczy się :serce::hahaha:

He,he,he Ty niezniszczalna optymistko :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm dzisiaj mam dziwne odczucia co spojrzę za okno to wydaje mi się,że na niebie widzę dziwny obiekt przypominający samolot i że  przez okno  ktoś się wychyla z papierosem w  ustach a w ręce trzyma coś dziwnego w czarnym kolorze i macha tym do mnie przyjażnie :hahaha: dziwne nie ?:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jolantapl. napisał:

hm dzisiaj mam dziwne odczucia co spojrzę za okno to wydaje mi się,że na niebie widzę dziwny obiekt przypominający samolot i że  przez okno  ktoś się wychyla z papierosem w  ustach a w ręce trzyma coś dziwnego w czarnym kolorze i macha tym do mnie przyjażnie :hahaha: dziwne nie ?:hahaha:

Dziwy jakiś, dziwy :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi  zajumał laptopa ? :płacz: na dziadka nie mogę zrzucić winy, haha. Szukałem go chwilę...Ale znalazłem go ....wieczorem mecze oglądałem i zostawiłem na jego łóżku. ufff....Życzę Wam spokojnego dzionka, dziękuję za :kawa:, kto mieszka w pobliżu, zapraszam w czasie pauzy do Besuchu u mnie, haha.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Łukasz napisał:

Dobranoc kochani:spioch::love: drzwi nie zamykam, bo może  Blondi tu zajrzy i je zamknie:całus:

jasne, że była, my to wiemy, tylko ty liczyłeś , że zamknie  drzwi pewnie z twojej strony :hahaha:, a tu klops ! Wyszła :o

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Tylko klucyków nie zabieraj:płacz:

a... kluczyk niedobra niania zabrała :hahaha:. Chciałoby się do raju co ? Nie, nie !!! my tu warujemy  jak psy ogrodnika : osikamy a nie damy :hahaha:

klucz.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

dzisiaj jedzie do Czech kupić mi 8 sztang papierosów

 

2 godziny temu, Blondi napisał:

,bardzo miłe..co jeszcze wymyśli? już wymyślił,,ale to kiedyś napiszę,,:hahaha:

@Blondi ty nie myśl, że on tam dla ciebie bieży !!!. Nie wiem ,czy wiesz, ale w Czechach sprzedaż maryśki i używanie jest legalne. Nawet w czekoladę jest upchana. Opekunką jesteś pewnie dobrą, ale na chłopach to ty się nie znasz !!! To ty ten piękny biukiet kwaitów wręczyłaś wczoraj @Mirelka1965  z niewiedzy pewnie  :hahaha:., a wcześniej dostałaś go od słodziaka . Trzeba było sobie je zostawić !!  Widzisz nie masz interneta, a świat kolorowo mogłabyś oglądać , ba nawet różowych okularów nie musiałabyś zakładać :hahaha:. Chyba, że twój słodziak już ci je kupił :|, to soory :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

To żart o naszym rodzynku @Łukasz;):d Po tym jak przez jakiś czas się nie meldował z powodu braku neta na steli marzeń :cool:

a ty teraz robisz za tłumacza przysięgłego ?  A... no tak jednomyślnie wybrana zostałaś , jasne wiem, że tu niektórzy nowi, więc należy im się pomóc ogarnać z kim tu do czynienia mają  : sami wariaci slowo daję  :hahaha:. .

Ja na ten przykład dzisiaj przy śniadaniu parchnęłam śmechem, ąż Milchsuppe po brodzie poleciała. Dlaczego ? Już piszę: pewnego razu @Łukasz napisał o mnie wyrażając się "kruszynko" . Och gdyby on mnie zobaczył, to znowu zachciałoby mu się siku . A zresztą on  już tam jest . Zobaczcie sami

sikanie.gif

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

idę na spacer, miasto pozwiedzać, może potem zaaranżuję  jakiś bal,haha.To do wieczorka:) Mirelka1965 szczęśliwej podróży:love: dobij szczęśliwie do szteli...aha, rękawiczki też się teraz przydadzą, bo zimno w Bawarii

 

a... łazienka też wolna  ? Co ?    Ty jesteś w Bawarii :o,  Do czyjej szteli  @Mirelka1965 ma dobić  ?  A..... dlaczego @Mirelka1965 ma mieć ciepłe ręce  ? He ?  To... może my z nią polecimy ? Co wy na to opiekunki ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

a... łazienka też wolna  ? Co ?    Ty jesteś w Bawarii :o,  Do czyjej szteli  @Mirelka1965 ma dobić  ?  A..... dlaczego @Mirelka1965 ma mieć ciepłe ręce  ? He ?  To... może my z nią polecimy ? Co wy na to opiekunki ?

@Łukasz  tylko @Mirelka1965 zaprosił :rozpacz: zresztą kiedyś pisał ,że nie lubi żadnych wielokątów :o:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

@Łukasz  tylko @Mirelka1965 zaprosił :rozpacz: zresztą kiedyś pisał ,że nie lubi żadnych wielokątów :o:hahaha:

 Może i nie lubi...Dlatego to tylko ty dostajesz dziewczynkags3.gif.d44dcd49c3bd66eddd8674fd340a79d8.gif DLa nas słowa, mowa, trawa....:rozpacz:

34 minut temu, Łukasz napisał:

Mirelka1965 szczęśliwej podróży:love: dobij szczęśliwie do szteli...aha, rękawiczki też się teraz przydadzą, bo zimno w Bawarii

Mam takie, bo i szybko ciemno na Bajerach jest ;)59fc34679601c_rkawiczki.jpg.39692617e2cf3beae6373bf53319ebec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...