Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Leć  @Mirelka1965 leć :serce: Dobrych wiatrów na rozpostartych skrzydłach . Jak dolecisz na miejsce , skrzydełka złóż i witając się z pop  postaw parę dumnych piórek na główce . Uświadom ich od progu z uśmiechem na buzce , jak się cieszysz z ich poznania i jakie to mają szczęście , że trafiła im się taaaka opiekunka marzeń :):całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Jesczcze tutaj nie  ma nikogo? Hallo :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:  czeka! Witam Wszystkich! :serce::hahaha::love:

Dzieeeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Jestem i siorbię :kawa: ze smakiem:d U mnie jasno jest, słonka nie ma, bo płacze, że wyjeżdżam :cool: Wychodzi na to, że to słonko dzisiaj ma focha ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem,że ja jednak urodzona w czepku ,,może nawet w dwóch,,takiego faceta znaleśc:serce:,,przedwczoraj mój słodziak pojechał 500 km w jedną stronę kupić i odebrać dla mnie rower E-bike,dzisiaj jedzie do Czech kupić mi 8 sztang papierosów ,aby mi nie zabrakło,,nie nadążam za nim,,,nikt do tej pory tak się mną nie troszczył jak teraz mój słodziak,,wszystko dla skarba:serce: miłe,,bardzo miłe..co jeszcze wymyśli? już wymyślił,,ale to kiedyś napiszę,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A ja Wam powiem,że ja jednak urodzona w czepku ,,może nawet w dwóch,,takiego faceta znaleśc:serce:,,przedwczoraj mój słodziak pojechał 500 km w jedną stronę kupić i odebrać dla mnie rower E-bike,dzisiaj jedzie do Czech kupić mi 8 sztang papierosów ,aby mi nie zabrakło,,nie nadążam za nim,,,nikt do tej pory tak się mną nie troszczył jak teraz mój słodziak,,wszystko dla skarba:serce: miłe,,bardzo miłe..co jeszcze wymyśli? już wymyślił,,ale to kiedyś napiszę,,:hahaha:

@Blondi ty tak się nie chwal za mocno słodziakiem, bo jak nasi panowie po awanturach domowych go dorwą, to już taki sam nigdy nie będzie ;):cool::d Chroń go za wszelką cenę!!! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Katii napisał:

Tak,czekam na  odp. Mysle ,ze  będziesz odzywala sie  do nas :)

Ja tu jestem codziennie  i trwam, bo jest mi tu doooobrze :d:serce: Przerwa dzisiaj będzie związana z podróżą, ale wieczorem się zamelduję :d Muszę skontrolować, co też tu się wyrabia, jak mnie nie ma :d Małpiego rozumu dostają te moje serdeńka na forum :serce::całus::serce::całus: I za to je uwielbiam :całus::serce: Ale kontrola musi być!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 nie dorwie nikt mojego słodziaka,,schowam go i będe chronić,tak jak mi radzisz:hahaha: 

@Katii a ja myslałam ,że już jesteś w De,,teraz to wszędzie  przeważnie mają już ze świętami,,agencje chą powysylać jak najwięcej ,aby dopiero po świętach się dalej martwić kto i gdzie,,ale napewno nie jedna jest jeszcze oferta do świąt,,powodzenia,, 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...