Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jak przeczytałam co piszecie dzisiaj przy kawie to zaraz zaczęłam kombinować jak najszybciej się do de dostać wszystkie stronki przetrzepałam z lotami i już mam zarezerwowany pierwszy wolny  więc się tak nie cieszcie >:(:hahaha:

A gdzie najpierw? Frankfurt, Wirzburg czy Monachium? :p:d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

A... już bałam się, że to będą tyko sznurki :|. Jest dobrze, tylko kolor zmień, bo na tle czarnej gapy LH nie będziemy mogli rozpoznać czy to gacie, czy to gapa jest  :) 

Czarne wyszczupla :cool: I ten ichni ptak za cienki jest, moje walory go nie przesłonią, zobaczycie co trzeba :p:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mowy nie ma! :p Fryzurkę zrobiłam i nie będzie mi wiatr hulał we włosach! :cool: 

No ładnie , ładnie,   kolory nawet są gutsowne .Już Panienka z okienka przymiarkę zdobiła . Ocho, ho....... Tylko co zrobiłaś z ustami ? Niepotrzebnie je poprawiałaś  i jeszcze wybarwienie nie takie jak trzeba  :o. Teraz wszyscy będą na ciebie zwracać uwagę i inne Polki tak będą sobie wyobrażć. A ja mam usta jak zamek z 13 wieku zakute . I co teraz ?

kaczka w samolocie.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Nazwa tego miasta na D się zaczyna >:( przyjadę tramwajem >:( staw się w galerii o umówionej godzinie >:( i nie udawaj @violka ,że nie masz co z babcią zrobić >:(:hahaha::hahaha:

Tiaaaa. ale do D. to samoloty nie latają, musisz na Frankfurt się pchać :cool: A stamtąd, to @violka cię odbierze osobiście, a potem to możecie sobie w dzioby dać i po sprawie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Nazwa tego miasta na D się zaczyna >:( przyjadę tramwajem >:( staw się w galerii o umówionej godzinie >:( i nie udawaj @violka ,że nie masz co z babcią zrobić >:(:hahaha::hahaha:

:hahaha::hahaha: Ja już pisałam , że to jest moje miasto . Ale widocznie muszę dopisac , że moje od dawna i mam tu duuuużo znajomych . Pan w galerii , który sprzedaje gazety jest polakiem i moim prywatnym ochroniarzem :d Wbijaj Joluś do D     :d Czekamy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nawet praktykant by nie miał :d;):całus: Ale  59fb80f29e7ed_niezachowujsigrzecznie.jpg.ffef496b4430bfa5e18f7e8a690d9458.jpg:całus:

To dlatego tak dzisiaj używałaś po gdyńskich drogach ? Policja obławę zrobiła, ale ty jakimś sprytem zawsze ich w jajo zrobiłaś. Jutro ten spryt wykorzystaj  na odprawie

0f485a92593f627b1f26ee5aa2d405e6.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaa. ale do D. to samoloty nie latają, musisz na Frankfurt się pchać :cool: A stamtąd, to @violka cię odbierze osobiście, a potem to możecie sobie w dzioby dać i po sprawie :d

@jolantapl. Tylko zabierz @Łukasza ze sobą , on zna te tereny :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

:hahaha::hahaha: Ja już pisałam , że to jest moje miasto . Ale widocznie muszę dopisac , że moje od dawna i mam tu duuuużo znajomych . Pan w galerii , który sprzedaje gazety jest polakiem i moim prywatnym ochroniarzem :d Wbijaj Joluś do D     :d Czekamy :d

Nie przestraszysz mnie :p czekaj tylko muszę bilet przebukować na Frankfurt bo widzę,że dobrze się zabezpieczyłaś przed nie proszonymi gośćmi >:(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewna, że wmówisz celnikom , że kwiaty w ręku to pokrzywa lecznicza dla babci, dzidka i całej  odwłokowej okolicy :) Nie daj się! Nie daj się !  Umyj zęby przed odlotem i uśmiechaj się szeroko. Pamiętaj, żeby nie było, że nie mówiłam !!!

maryśka.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć mała, leć... To nie DE tylko Toscania,  ale pamiętaj, że co z góry zobaczysz, to twoje. A jak się coś nie spodoba, to bocianim g...m  ich potraktuj.   Niech muzyka leci z tobą :) 

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...