Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Phi opiekunki się znalazły >:(:hahaha:

No to ja poczekam na rozwój sytuacji 59fb776976d79_walczcekoguty.jpg.a0275e014db9e47f597a6be5741821e1.jpg :d Ten biedny @Łukaszek jak ta kurka pomiędzy was :cool: Testosteronu w latach przejściowych dostały? ;) To ja poobserwuję...tak na luzaku 59fb7820b92c4_psiakzwyszczerzonymizebami.jpg.70e4374d66e508b09cf1368a66a9b5c2.jpg i zaczekam na rozwój sytuacji :d;) Bo gdzie dwie się biją, tam.....59fb785d46722_bajkowalady.jpg.845acda2096d401465a51f2d5da4eb0b.jpg ktoś skorzysta błaha, ha, ha....:całus::d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

@Mirelka1965 jakie dwie ?O.o Do tysiączka nie umiesz liczyć :hahaha:

To ja się wypisuję z kolejki :( Ja tłoku nie lubię, bo mi duszno :hahaha:  Jak on taki romansowy jest, to idę pobawić się czym innym59fb79d8cd61b_mjskarb.jpg.80fee82dfb77bb6c25a13fcd82a7212c.jpg :święty: A wy dalej tu się kotłujcie, rozpychajcie łokciami...:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

@Mirelka1965My tylko chcemy myśli czymś zająć :love: Jak tylko pomyślimy , że jutro nam znikniesz na kilka godzin , to aż się serce kraje :rozpacz::rozpacz:;)

@violka, co ty chcesz ode mnie? O.o To podejrzane jest! O.o Coś zbroiłaś może? O.o Ja już tęsknię....:hahaha: A bez uzależnienia tyle godzin.....:rozpacz: Katastrofa....:rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

@violka ty lepiej wróć do swojego hobby. To jest pewne co masz w garści. co najwyżej cerówę wykorzustasz przy pierwszej okazji jak ON tobie w ręce wpadnie  :d

1a7cf66cad0a24066b58689f90e4a9b0.jpg:hahaha:

Albo @jolantapl.( czytać Jolancie) coś tam zaceruję na amen ;) i jednej głównej konkurentki będzie mniej :cool::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

@Mirelka1965My tylko chcemy myśli czymś zająć :love: Jak tylko pomyślimy , że jutro nam znikniesz na kilka godzin , to aż się serce kraje :rozpacz::rozpacz:;)

Damy radę !!!  Zrobimy zbiórkę i razem w tłoku poczekamy, zadbałam o przestrzeń i dobrą widoczność. Tam gdzieś na niebie ciebie wypatrzymy, tylko pomachaj nam chociaż majtkami , żebyśmy wiedzieli, że to właśnie ten samolot

05ead78e98054168ee3c7a9348fceb58.gif

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@violka, co ty chcesz ode mnie? O.o To podejrzane jest! O.o Coś zbroiłaś może? O.o Ja już tęsknię....:hahaha: A bez uzależnienia tyle godzin.....:rozpacz: Katastrofa....:rozpacz: 

Ja tu z sercem na dłoni , a ty mnie o jakiej głupoty podejrzewasz :płacz::rozpacz: Teraz ja mam focha >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Albo @jolantapl.( czytać Jolancie) coś tam zaceruję na amen ;) i jednej głównej konkurentki będzie mniej :cool::hahaha:

 

1 minutę temu, violka napisał:

Ja tu z sercem na dłoni , a ty mnie o jakiej głupoty podejrzewasz :płacz::rozpacz: Teraz ja mam focha >:(

Błaha, ha, ha..... :święty::cool:;) Zostawcie naszą królewnę w spokoju!!! WEG, SOFORT!!! Bo zaraz kolejna focha dostanie :cool::d To jakaś zaraźliwa choroba jest? O.o:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Damy radę !!!  Zrobimy zbiórkę i mrazem w tłoku poczekamy, zadbałam o przestrzeń i dobrą widoczność. Tam gdzieś na niebie ciebie wypatrzymy, tylko pomachaj nam chociaż majtkami , żebyśmy wiedzieli, że to właśnie ten samolot

05ead78e98054168ee3c7a9348fceb58.gif

Aaaaaa.....majty mam fajne :święty: Mogą być takie? 59fb7dc086e9d_majtyzkokard.jpg.0a2554be64a138722a5768e22e2b79cf.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Wracaj natychmiast do De , bo to polskie powietrze na prawdę Ci szkodzi >:(:hahaha:

Jak przeczytałam co piszecie dzisiaj przy kawie to zaraz zaczęłam kombinować jak najszybciej się do de dostać wszystkie stronki przetrzepałam z lotami i już mam zarezerwowany pierwszy wolny  więc się tak nie cieszcie >:(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Jak przeczytałam co piszecie dzisiaj przy kawie to zaraz zaczęłam kombinować jak najszybciej się do de dostać wszystkie stronki przetrzepałam z lotami i już mam zarezerwowany pierwszy wolny  więc się tak nie cieszcie >:(:hahaha:

Na osobności mnie nie dorwiesz :d Ja mam @Heidi u boku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaaaa.....majty mam fajne :święty: Mogą być takie? 

A... już bałam się, że to będą tyko sznurki :|. Jest dobrze, tylko kolor zmień, bo na tle czarnej gapy LH nie będziemy mogli rozpoznać czy to gacie, czy to gapa jest  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...