Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Łukasz napisał:

violka inteligentne dziewczę:love: ale te doktory nemecke sóm...wczoraj jeden się zarzekał,że żaden szpital, dziś hausarzt od razu zarządził....od razu

W tej sytuacji pocieszające jest to ,że doktory niemieckie nie różnią się od naszych ;) Przynajmniej  w tej dziedzinie mają tak samo przerąbane ja my :rozpacz::hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka ty nie możesz odbierać wiadomośći na priv ? Jest blokada !.  Jak się skontaktować  :o ? przez kogoś ?

Hejka, jutro dziadek wyjeżdża do rodziny. /zostaję sama z Edith. Od ok godz. 13-tej będę sama na włościach. Dziadek wróci dopiero w sobotę na obiad  Jak tam z twoim czasem, żeby się spotkać.?  Ja nie mogę wyjechać stąd, ale drzwi szeroko mam otwarte na gości takich jak ty . Wykombinuj coś, b pewnie drugiej takiej okazji już nie będzie . Jest dobry dojazd autobusem i pociągiem ( wszystko prawie pod nosem)

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

@violka ty nie możesz odbierać wiadomośći na priv ? Jest blokada !.  Jak się skontaktować  :o ? przez kogoś ?

Hejka, jutro dziadek wyjeżdża do rodziny. /zostaję sama z Edith. Od ok godz. 13-tej będę sama na włościach. Dziadek wróci dopiero w sobotę na obiad  Jak tam z twoim czasem, żeby się spotkać.?  Ja nie mogę wyjechać stąd, ale drzwi szeroko mam otwarte na gości takich jak ty . Wykombinuj coś, b pewnie drugiej takiej okazji już nie będzie . Jest dobry dojazd autobusem i pociągiem ( wszystko prawie pod nosem)

Niech  @violka skrzynkę sobie wyczyści to znaczy wiadomości  pousuwa to będziesz wtedy mogła do niej napisać no chyba ,że Ciebie zablokowało O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Spokojnie myślę,że w tej sytuacji słowa i głaskanie nie pomogą pozwolisz,że ci smoczusia do bużki włożę?:hahaha:

Smoczusiowi mówię NIE !!!. Ja chcę posiedzieć , pogadać, poplątać nici, chcę na główkę plasterek, całuska i słodkie oczu spojrzenie. Jestem tu sama jak palec i w dodatku w d...e mnie rąbią. Nie chcą zapłacić ani za luterańskie święto,    ani za święto zmarłych. Proszę plasterek na czółko, bo chyba mam tam napis: NAIWNA 660daa9b16a7d7d13b5957fd2e42a7d3.gif.0d831eb5303260dac67ad6b9de530248.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@violka ty nie możesz odbierać wiadomośći na priv ?.  Jak się skontaktować  :o ? przez kogoś ?

Hejka, jutro dziadek wyjeżdża do rodziny. /zostaję sama z Edith. Od ok godz. 13-tej będę sama na włościach. Dziadek wróci dopiero w sobotę na obiad  Jak tam z twoim czasem, żeby się spotkać.?  Ja nie mogę wyjechać stąd, ale drzwi szeroko mam otwarte na gości takich jak ty . Wykombinuj coś, b pewnie drugiej takiej okazji już nie będzie . Jest dobry dojazd autobusem i pociągiem ( wszystko prawie pod nosem)

To dupa :rozpacz: Jutro mam wolne 2 godz do obiadu , Po południu idę z babcią na gimnastykę . Sobota gościnna . W środę będę  wolna 5 godzin , ale do 14 . Muszę porozmawiać z babci siostrą , czy moge ją do niej podrzucić . Ale gościć u siebie mogę każdego , o każdej porze jak tylko jestesmy w domu :całus: zaraz zobaczę co z tym priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że dobrze jest jak w drzwiach dzuirka od klucza nie jest zasłonięta ? @Łukasz pozbył się dziadka , to teraz może poćwiczyć i nowe kwalifikacje zdobywać. A to wiadomo do kogo następnym razem trafi ? Może perkusisty będą szukać . Ha?  Daje ostro, ma talentów 100. Złoty chłopak. Wiadomo: Polak  !!!

088e3d84d07f76672c4f7e6d659a17c9.gif

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jolantapl. napisał:

Niech  @violka skrzynkę sobie wyczyści to znaczy wiadomości  pousuwa to będziesz wtedy mogła do niej napisać no chyba ,że Ciebie zablokowało O.o:hahaha:

To wcale nie byłoby śmieszne :płacz:. Z rozpaczy juz zaopatrzyłam się w perfumy. Nie ... nie dla przyjemnego zapachu !!. To taka kulinarna zmyłka :)  . Degustować chciałam :drink:, bo już myślałam, że z @violka nie będę mogła kontaktu złapać, ale wina po mojej stronie leży/siedzi . Wystarczy tylko wpisać nick, a ja głupia przed tem dałam @.  To może ze względu na moją  głupotę korek odblokuję ? Co myślicie ?

8c3fe19df9bbfebe1247bbe5e6de7f97.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Wiecie, że dobrze jest jak w drzwiach dzuirka od klucza nie jest zasłonięta ? @Łukasz pozbył się dziadka , to teraz może poćwiczyć i nowe kwalifikacje zdobywać. A to wiadomo do kogo następnym razem trafi ? Może perkusisty będą szukać . Ha?  Daje ostro, ma talentów 100. Złoty chłopak. Wiadomo: Polak  !!!

088e3d84d07f76672c4f7e6d659a17c9.gif

Ty tu nie zagaduj bo jak tylko @Łukasz napisał,że jest samotny to Ty zaraz też się dziadka pozbyłaś >:(:hahaha: ale co tam @violka obiecała,że się @Łukaszem zaopiekujecie jak ja będę w Polsce,żeby nie czuł się samotny to i może te wszystkie jego talenty uda się Wam poznać:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ty tu nie zagaduj bo jak tylko @Łukasz napisał,że jest samotny to Ty zaraz też się dziadka pozbyłaś >:(:hahaha: ale co tam @violka obiecała,że się @Łukaszem zaopiekujecie jak ja będę w Polsce,żeby nie czuł się samotny to i może te wszystkie jego talenty uda się Wam poznać:(

podobno  nie tylko grać potrafi, taniec też ma obłędny. Oszaleć idzie . Może zdradzi nam , gdzie kupić taką ekstra biżuterię, może w końcu i mnie na salony Hollywood  wpuszczą  ? Wiesz, że na nas możesz liczyć, więc nie spiesz się do pracy i z powrotem do DE 3ce1e017e0298555d9c2225de5090e82.gif.e84db1d62353c3737d7060d6faae19bf.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem. Poczytałam. Ubawiłam się, ale tak nerwowo. Trochę mi się nakiełbasiło przed wyjazdem i musiałam gasić pożary. Jestem fast tod :( Ledwie zniknęłam, a tu @Łukasz dziadka załatwił, @Heidi została wystawiona rufą do wiatru, @violka ma problemy z miękkością....was to nie można bez dozoru zostawić nawet na moment! O.o:d I dlatego postanowiłam poćwiczyć jogę 59fb74fddd1de_pozytywnaenergia.jpg.6f9aa459181ff37b08b7b9dd1b6cdcec.jpg :d;):całus: To dla was wszystkich :serce::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłby dobrze, tylko on ciągle do toalety chodzi!!!!  . Coś mu dolega  . Może wiesz ? Takie dziwne odgłosy dochodzą . Ja z nim nie chcę mieć nic wspólnego !!! @jolantapl. masz go na wyłączność !!!! Jest twój na zawsze  !!!

sikanie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Wszystko byłby dobrze, tylko on ciągle do toalety chodzi!!!!  . Coś mu dolega  . Może wiesz ? Takie dziwne odgłosy dochodzą . Ja z nim nie chcę mieć nic wspólnego !!! @jolantapl. masz go na wyłączność !!!! Jest twój na zawsze  !!!

sikanie.gif

Ty idź z nim do nefrologa, albo urologa....to chora prostata jest i pełna inkontynencja ;):d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ta właśnie widzę ,że na Was można liczyć chyba potraktowałyście swoją obietnicę bardzo poważnie wręcz priorytetowo >:(:hahaha:

Nic się nie martw,on ci praaaawie wierny :całus: Wysłałam @Łukaszowi  setkę wiadomości na priv , a on mi ciągle odpowiada ..........Zaczekaj na swoją kolej , przed tobą jeszcze ponad 200 kobitek >:(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...