Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

O nie. Co to to nie! Ja na wywczasy jadę, spać do południa będę, po nocach balować, drinkować i żyć, wolnością oddychać... jak na każdym zleceniu :cool:

:hahaha:  na taką ściemę to ja się nie dam nabrać a to wszystko to na forum możesz tylko robić :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Heidi napisał:

wiem, wiem... zdjęcie sobie razem zrobiły nawet @Łukasz też tam poleciał :o , a fotograf w witrynie jako reklamę swojego studio wystawił. Miny mają niepowtarzalne, wieć sprawa na publicznym łonie się rypła. Proszę jaka złośliwość losu: niekt nie miał wiedzieć, no ! Nawet krawat odświetny z molami  @Łukasz założył, Nowy styl wprowadza :o

miłego dnia.jpg

A ja to niby ta z prawej?:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jolantapl. napisał:

O tą poranną kawę Ci chodzi ? jeszcze o tym pamiętasz? przecież to tak dawno  było :rozpacz::rozpacz:  nie sądziłam ,że Ty taka pamiętliwa jesteś :rozpacz:  co mam zrobić,zebyś mi wybaczyła bukiet kwiatów pocztą kwiatową przesłać?:całus: może to wystarczy?:serce:

A jaka błyskotliwa :love: Kwiatów nie potrzebuję bo to przekupstwo by było,  a ja nieprzekupna jestem :święty: Każdy zna uczucie zawodu po bolesnej stracie i zawodzie uczuciowym :hahaha:;) I tak serce me krwawi i krwawić będzie...dzisiaj do północy :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A jaka błyskotliwa :love: Kwiatów nie potrzebuję bo to przekupstwo by było,  a ja nieprzekupna jestem :święty: Każdy zna uczucie zawodu po bolesnej stracie i zawodzie uczuciowym :hahaha:;) I tak serce me krwawi i krwawić będzie...dzisiaj do północy :cool::d

No wreszcie coś konkretnego do północy jakoś wytrzymam a jutro poważnie i na spokojnie porozmawiamy jak już nie będziesz na mnie zła dobrze słonko ?:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja to niby ta z prawej?:cool:

No ja ciebie nie rozpoznam, bo twój logotyp na forum to mi twarzy nie przypomna   :hahaha:, chyba, że taka twoja uroda  :) . Sama nam podpowiedz : z prawej , czy z lewej stoisz ? Ty sama wiesz czy masz duże usta, czy długi język. No to z której strony to ty  jesteś ? @Łukasz  nam już  nie  powie, bo zawiesił wszystko co zawiesić się dało i w jakąś podróż się wybrał. Ciekawe czy na długo? ( czy to aby  nie zbieg okoliczności ?) 

23d25c188cff296747ae50463510be25.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Muzealne obiekty nas nie interesują O.o My jesteśmy bardziej liberalne . Lubimy wszystko co młode , świeże i ciepłe . Noo od czasu do czasu może być twarde :p:hahaha:

Tylko od czasu do czasu? :(:nie:no chyba ,że ten odstęp czasowy to pół godziny :):hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A jaka błyskotliwa :love: Kwiatów nie potrzebuję bo to przekupstwo by było,  a ja nieprzekupna jestem :święty: Każdy zna uczucie zawodu po bolesnej stracie i zawodzie uczuciowym :hahaha:;) I tak serce me krwawi i krwawić będzie...dzisiaj do północy :cool::d

Proszę wybacz @jolantapl. Ona bidulka dopiero co do Pl wróciła , a wiesz jakie u nas zanieczyszczenie powietrza o tej porze roku . To pozostawia czasami trwałe slady w komórkach mózgowych .:p Ojejku Jolcia mieszka na Śląsku :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jolantapl. napisał:

No wreszcie coś konkretnego do północy jakoś wytrzymam a jutro poważnie i na spokojnie porozmawiamy jak już nie będziesz na mnie zła dobrze słonko ?:love:

no ! wreszcie jakiś konkret ! Buzi o północy sobie dajcie na zgodę i już !!!>:(

buziak na dobranoc.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Proszę wybacz @jolantapl. Ona bidulka dopiero co do Pl wróciła , a wiesz jakie u nas zanieczyszczenie powietrza o tej porze roku . To pozostawia czasami trwałe slady w komórkach mózgowych .:p Ojejku Jolcia mieszka na Śląsku :rozpacz:

Ależ tu u mnie na Śląsku jest krystaliczne powietrze ja tu to dopiero oddycham pełną piersią O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Na razie to wszystkie włosy sobie z głowy wyrwałam :płacz::rozpacz:

@jolantapl. spokojnie. Wypij meliskę, a ja już tobie tłumaczę; tego kwiatu jest pół światu> Nie ma tego złego cobyy na dobre nie wyszło. Poznasz kogoś, ja to wiem :d,m może nawet przystojniejszy i na rękach będzie ciebie nosił cały dzień i do  łózka będzie kładł . Świat jest piękny, a bestia to nie zawsze bestia ( chociaż w łóżku wskazane :) ) . Ja w każdym razie za prześcieradło robić nie będę, to twoja sprawa czy jestes w stanie wianek z glowy zrzucić sama, czy ktoś ma tobie w tym pomóc ( oby to był mężczyzna ! jak z filmu :)

eaa1aa101cf1c362fabaaf863ccbcd93.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ależ tu u mnie na Śląsku jest krystaliczne powietrze ja tu to dopiero oddycham pełną piersią O.o:hahaha:

Ależ ja Cię rozumiem :d Zawsze jak rzucałam fajki , to mialam uczucie duszności a kiedy znowu sobie zapaliłam to mogłam oddychać pełną piersią :hahaha: Co nie zmienia faktu ,że szkodzi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Czy Wy to już innych zainteresowań nie macie bo albo TO no wiecie co? :p albo @jolantapl. :$:rozpacz:a gotowanie,pieczenie i umowy to Was już przestały interesować?>:(

jasne, że dalej nas interesują te tematy, jednak wolimy tobie oddać te czynności. My nie nie jesteśmy ambitni ,nie chcemy trafić do muzeów i na afisz jak ty :święty:. Niech każdy robi co lubi 

sprzątanie.jpg

zakupy.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...