Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Informuję, że focha mam nadal, trochę mniejszego, ale mam ;) Jednakże nie jestem pamiętliwa i obrażalska za długo, to poświęcę się i na 59fb2a61eb4f9_popoudniowakawa.jpg.fdbb0976338bf40399241d97e9faf901.jpgzapraszam :serce:. Jutro nie liczcie na mnie....:cool: bo jutro 59fb2aa634a7b_-czas-si-poegna.jpg.050d16ebd95c836929ed2a88a0313049.jpg

 

 Za kawkę dziękuję :całus: Babcia ucięła sobie drzemkę , po trudach dzisiejszych odwiedzin . Zostałam pozbawiona towarzystwa do kawy , więc napiję się z Wami :d A ty się tak nie żegnaj , teraz będziesz niemiecką kawusią nas częstować . :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

 Za kawkę dziękuję :całus: Babcia ucięła sobie drzemkę , po trudach dzisiejszych odwiedzin . Zostałam pozbawiona towarzystwa do kawy , więc napiję się z Wami :d A ty się tak nie żegnaj , teraz będziesz niemiecką kawusią nas częstować . :całus:

Będę wstawała późno, kawę piła późno...zatem ewentualnie popołudniową mogę zaserwować :cool::d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965  tak bardzo mnie kocha,że chyba zazdrosna jest  o mnie i dlatego się na mnie focha ;):love:

Prawdę powiedziałaś, ale moja urażona duma i złamane serce boli jak cholera.....:rozpacz: Ktoś powiedział, że kto rano wstaje, temu pan Bóg daje :rozpacz: Mnie dał nauczkę :p Nie wyłażę od dzisiaj przed szereg ;):):p  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

A o co , lub o kogo jest zazdrosna :o:płacz:

No o mnie :święty: na razie nie powiedziała konkretnie o co jej chodzi czy o tego kierowcę z busa czy o tego do sprzątania O.o ale poczekajmy może puści farbę  zanim poleci  nie chce tkwić w niepewności dopóki nie wróci z de :rozpacz::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty @Mirelka1965 smaruj  tylko pożegnać się nie tylko z mamą , ale też z morzem, bo tam gdzie jedziesz  to diabeł dobranoc mówi :) , a woda tylko w kranie , no i u mnie w kolanie, ale za daleko od siebie będziemy abym tobie tej wody z kolana kropelkę zapodała

pożegnanie z morzem.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Będę wstawała późno, kawę piła późno...zatem ewentualnie popołudniową mogę zaserwować :cool::d 

Oby to jest optymistyczny scenariusz a jest jeszcze drugi wariant będziesz wstawała wcześniej ode mnie i na kawę będziesz miała czas dopiero po południu i to w biegu :rozpacz: czego oczywiście Ci nie życzę :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wam uprzejmie  donoszę, że kłamczucha @Mirelka1965, nie poszła z mamą pożegnanie czynić, tylko wpadła  do muzeum okiem rzucić, bo za dni parę tylko leciwe obiekty do oglądania będzie miała. Szkopuł w tym, że ona lubi kolor zielony , lubi  w liściach kijkiem pogrzebać i odsłonić  grzyba, bo wielbicielką zbierania grzybów jest. Takie fiksum dyrdum ma każdy z nas, więc nie bierzemy jej tego za złą monetę. Przeciez wszyscy jak tu zioramy , wszystkiego najlepszego jej życzymy :) Prawda ? Kto nie odezwie się, znaczy poszedł razem z nią !!!

liść sexi.gif

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Już wam uprzejmie  donoszę, że kłamczucha @Mirelka1965, nie poszła z mamą pożegnanie czynić, tylko wpadła  do muzeum okiem rzucić, bo za dni parę tylko leciwe obiekty do oglądania będzie miała. Szkopuł w tym, że ona lubi kolor zielony , lubi  w liściach kijkiem pogrzebać i odsłonić  grzyba, bo wielbicielką zbierania grzybów jest. Takie fiksum dyrdum ma każdy z nas, więc nie bierzemy jej tego za złą monetę. Przeciez wszyscy jak tu zioramy , wszystkiego najlepszego jej życzymy :) Prawda ? Kto nie odezwie się, znaczy poszedł razem z nią !!!

liść sexi.gif

Takie atrakcje to nie dla mnie:święty: a @Mirelka1965 się z @violka razem wybrały :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Takie atrakcje to nie dla mnie:święty: a @Mirelka1965 się z @violka razem wybrały :hahaha:

wiem, wiem... zdjęcie sobie razem zrobiły nawet @Łukasz też tam poleciał :o , a fotograf w witrynie jako reklamę swojego studio wystawił. Miny mają niepowtarzalne, wieć sprawa na publicznym łonie się rypła. Proszę jaka złośliwość losu: niekt nie miał wiedzieć, no ! Nawet krawat odświetny z molami  @Łukasz założył, Nowy styl wprowadza :o

miłego dnia.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jolantapl. napisał:

No o mnie :święty: na razie nie powiedziała konkretnie o co jej chodzi czy o tego kierowcę z busa czy o tego do sprzątania O.o ale poczekajmy może puści farbę  zanim poleci  nie chce tkwić w niepewności dopóki nie wróci z de :rozpacz::love:

Powiedziała głośno i wyraźnie :| Tylko nie chcecie zrozumieć :rozpacz::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Powiedziała głośno i wyraźnie :| Tylko nie chcecie zrozumieć :rozpacz::d

O tą poranną kawę Ci chodzi ? jeszcze o tym pamiętasz? przecież to tak dawno  było :rozpacz::rozpacz:  nie sądziłam ,że Ty taka pamiętliwa jesteś :rozpacz:  co mam zrobić,zebyś mi wybaczyła bukiet kwiatów pocztą kwiatową przesłać?:całus: może to wystarczy?:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Heidi napisał:

Ty @Mirelka1965 smaruj  tylko pożegnać się nie tylko z mamą , ale też z morzem, bo tam gdzie jedziesz  to diabeł dobranoc mówi :) , a woda tylko w kranie , no i u mnie w kolanie, ale za daleko od siebie będziemy abym tobie tej wody z kolana kropelkę zapodała

pożegnanie z morzem.png

Tam jeszcze diabeł nie dotarł, ale czytałam, że obok tej miejscowości stoi tablica z napisem "koniec świata", widziałam film,  a w nim jak wrony zwracają i psy odwłokiem szczekają :rozpacz: Do takiej metropolii jadę :rozpacz: Wóz konny zamówiłam, ale po dwóch dniach woły do woza zaprzęgną :rozpacz: i zim zajadę już wracać mi przyjdzie :święty::rozpacz: Fajne zlecenie :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jolantapl. napisał:

Oby to jest optymistyczny scenariusz a jest jeszcze drugi wariant będziesz wstawała wcześniej ode mnie i na kawę będziesz miała czas dopiero po południu i to w biegu :rozpacz: czego oczywiście Ci nie życzę :love:

O nie. Co to to nie! Ja na wywczasy jadę, spać do południa będę, po nocach balować, drinkować i żyć, wolnością oddychać... jak na każdym zleceniu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...