Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Oj tam , oj tam.... Gwarantuję, że nie tylko ten jeden jest... ten jeden jest nietajny, a ta reszta to incoguto bywa... :d;) I taka teraz ta młodzież męska wstydliwa....:d;)

Jak nietajni , to skąd mam wiedzieć , że trafią się w moim guście :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, jolantapl. napisał:

a tak w ogóle to ja grzeczna jestem :$

wszystko zgadzałoby się tylko powinnaś napisać : grzeszna  !!!   Tak, tak, nie musisz być taka skromna jak gimnazjalistka, bo przecież wszyscy wiemy, że twoje focie na bilbordach cełego DE stoją

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A nasz męski, nietajny 59fa2c2b0b5be_mskianio.jpg.726d596e9c2af1531cb756abfe1aa591.jpgspać poszedł, to czekamy na następnych, jeszcze bardziej rozpalających wyobraźnię :d

:hahaha::hahaha: i ja mam spokojnie spać :hahaha: Muszę wymyślić jakąś recepturkę dla Ciebie i dla @Heidina jakieś delikatne utemperowanie :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ocipiałaś @Heidi?!!! Następna wyrywa się z pomówieniami!!! O.o;) Ty sztuki nie rozumiesz? Jak Robert Redford być ...Oskara ma, bogaty jest, piękny.....coś więcej dodać? :love::d Czy łopatą przywalić? :d

ja ... jak na takie coś, na taką świeczkę  kobiety całego świata reagują , to przywal i nie patrz na zęby  :hahaha:. Zrób to na raz

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Wszystkim:hahaha: Już piję :kawa:,,dzisiaj już od 5 czekam i czekam kiedy nastanie ranek  a tu ciemno ,ciemno,,ale @Mirelka1965 juz dyżuruje,,dzięki za napój życia,:kawa:,Ale już mamy czwartek,,już czekam końca tygodnia,,no tak mi sie jakoś śpieszy ,  :święty:  Wczoraj naszły mnie wspomnienia ,może też i przez ten specjalny dzień w roku,,dostałam zdjęcia z cmentarza i mogłam się poczuć chodz częsciowo przy moich bliskich,,ale to było wczoraj ,,a dzisiaj? żyję pełnią ,:serce::love: życie jest przede mną a nie za mną,,więc :hahaha: śmigiem na fajeczkę,,a potem dalej pijemy :kawa:  Miłego Dnia,,żadnych foch od rana ani buzki na kwintę,,bo to szkodzi główce:święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też :kawa: piję.

Wczoraj późno wróciłam, wszyscy już spali. Byłyśmy bardzo późno na cmentarzu, sporo kilometrów w nogach i błota też sporo. Trochę się bałam bo już niewiele osób było ale za to światełek cała masa. Jest takie miejsce gdzie wszyscy którzy nie mogą odwiedzić grobów swoich bliskich w innych miastach zapalają znicze. Normalnie aż ciepło od nich biło bo było ich w jednym miejscu tysiące....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

Dziękuję @Blondi za pyszną :kawa: . Dzień dobry ,spokojnego dnia Wszystkim życzę i dużo uśmiechu na bużkach tak jak zwykle :serce::całus:

Nie odzywam się dzisiaj do ciebie @jolantapl. >:(:rozpacz: Pół nocy nie spałam, żeby dogodzić śpiochom, od 6-tej mam dyżur przy kawiarce, a ty dziękujesz @Blondi za :kawa:O.o:rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, dzień dobry, dzięki za :kawa:, wczoraj po czasie rechotania  apetyt tak mi  wzmogło, że dzisiaj  na zakupy muszę śmigać. :kawa: popiję po śniadaniiu. Czy wy też taki objaw wczoraj mieliście: zaśnięcie  z uśmiechem na twarzy ? 

57d0f570b4c40d181f8949d875e8c8c8.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie odzywam się dzisiaj do ciebie @jolantapl. >:(:rozpacz: Pół nocy nie spałam, żeby dogodzić śpiochom, od 6-tej mam dyżur przy kawiarce, a ty dziękujesz @Blondi za :kawa:O.o:rozpacz: 

Na prawdę tak się poświęciłaś dla ogółu to przepraszam zaspana byłam i nie zauważyłam tego termosu z :kawa: od Ciebie ale nic się nie martw jak wypije tą od @Blondi to za jakąś godzinkę wezmę się za tą od Ciebie.:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zanim jeszcze wyruszę w drogę naładuję się wyciszeniem, żeby z polisy OC nie musieć skorzystać. Wiecie, jak człek złą energię w sobie nosi, to czasem jakiemuś Niemcowi w zakuty, kapuściany  łeb mógłby przywalić. A po co kłopoty ? Lepiej muzę pomiędzy zwoje mózgowe wpuścić . no nie  ? 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...