Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No już ,,zakochiwac się i to szybko bo czas ucieka,,ja już nie mam miejsca więcej na zakochiwanie się ,,bo już to zaliczylam ,,no to :serce:  no to śliczne zakochanie z wzajemnością,, jak ja lubię molestowanie -kocham wręcz,,uwielbiam czuć męskie ręce na sobie ,,no już przepadłam dzisiaj,,,:hahaha::serce: :love: dotyk ,przytulenie,a jeszcze poczuć coś więcej,, ale bym się wycałuśniła,,,na maxa ,,no ja już poleciałam po calości,,chyba zakończę tak cudownie dzien:serce: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dzięki @violka :całus: Otworzyłam, ale jak zobaczyłam 24 strony to już mi się odechciało czytać :( Ja dostanę kompendium wiedzy w pigułce - 8 stron :d I na tyle mogę się poświęcić i poczytać ;)

Najbardziej interesujące strony to ..7 , 8 i 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Miałam na myśli mlodszą wersję :cool: ale skoro wolisz tę starszą , to idę jeszcze raz zajrzeć do lustra :hahaha:

Nie zna wieku, tfu....granic, ni kordonów uczucia, tfu....pieśni zew :d Idź do tego lustra natychmiast, ja w tak zwanym międzyczasie łyknę coś wysokoprocentowego, żeby odwagi nabrać na spotkanie z moim idee fix ;):d to_tylko_zly_sen_obudz_sie_ubudz_sie_3844.gif.b6bdaabd5bdaa19469bc22e2b9ab9e60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie zna wieku, tfu....granic, ni kordonów uczucia, tfu....pieśni zew :d Idź do tego lustra natychmiast, ja w tak zwanym międzyczasie łyknę coś wysokoprocentowego, żeby odwagi nabrać na spotkanie z moim idee fix ;):d to_tylko_zly_sen_obudz_sie_ubudz_sie_3844.gif.b6bdaabd5bdaa19469bc22e2b9ab9e60.gif

Przestań :hahaha: Babcie siedzi na kibelku , nie wytrzymam :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

No już ,,zakochiwac się i to szybko bo czas ucieka,,ja już nie mam miejsca więcej na zakochiwanie się ,,bo już to zaliczylam ,,no to :serce:  no to śliczne zakochanie z wzajemnością,, jak ja lubię molestowanie -kocham wręcz,,uwielbiam czuć męskie ręce na sobie ,,no już przepadłam dzisiaj,,,:hahaha::serce: :love: dotyk ,przytulenie,a jeszcze poczuć coś więcej,, ale bym się wycałuśniła,,,na maxa ,,no ja już poleciałam po calości,,chyba zakończę tak cudownie dzien:serce: 

Boziu :o Ty jesteś gorsza od @jolantapl.:love::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Boziu :o Ty jesteś gorsza od @jolantapl.:love::hahaha::hahaha:

O wypraszam sobie ja tylko @Mirelka1965 podałam warunki mojej polisy a Wy zaraz jakieś teorie spiskowe sobie dorabiacie :( od tej chwili,żadnymi dostępnymi mi informacjami nie będę się z nikim dzielić o !!!!!! :płacz::hahaha: a tak w ogóle to ja grzeczna jestem :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, violka napisał:

I gdzie się tak spieszysz z tymi łapkami .:o Najpierw wykup ubezpieczenie;)

 

53 minut temu, jolantapl. napisał:

No to teraz muszę się iść przebrać :płacz::hahaha:

Ona teraz poleży dla niego w rozkosznej pozycji  :o

seksy bomba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Chciałam Cię trochę wyedukować O.o ale to się nie uda :rozpacz::hahaha:

Zadajesz mi jakieś szarady ;) Ja to muszę łopatologicznie mieć podane :d Najlepiej taką szuflą do węgla, bo to ciężki kaliber :love: A te typy co mi podałaś, to mogę jutro na polskie Lotto wykorzystać, chcesz? I podzielimy się fifty (większe dla mnie) - fifty (mniejsze dla ciebie) :d:p No wiesz, sprawiedliwie musi być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

O wypraszam sobie ja tylko @Mirelka1965 podałam warunki mojej polisy a Wy zaraz jakieś teorie spiskowe sobie dorabiacie :( od tej chwili,żadnymi dostępnymi mi informacjami nie będę się z nikim dzielić o !!!!!! :płacz::hahaha: a tak w ogóle to ja grzeczna jestem :$

Tiaa . Same anielice są na tym forum :love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

O wypraszam sobie ja tylko @Mirelka1965 podałam warunki mojej polisy a Wy zaraz jakieś teorie spiskowe sobie dorabiacie :( od tej chwili,żadnymi dostępnymi mi informacjami nie będę się z nikim dzielić o !!!!!! :płacz::hahaha: a tak w ogóle to ja grzeczna jestem :$

@jolantapl. jestem wraz z tobą oburzona zachowaniem naszej koleżanki @violka!!!O.oO.o Jak ona tak może imputować zachowania, jakie nie miały miejsca!!!! :o:d;) Jakiś strajk!!!! Może głodowy? :love: I potwierdzam: JESTEŚ GRZECZNA... jak śpisz, chyba? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zadajesz mi jakieś szarady ;) Ja to muszę łopatologicznie mieć podane :d Najlepiej taką szuflą do węgla, bo to ciężki kaliber :love: A te typy co mi podałaś, to mogę jutro na polskie Lotto wykorzystać, chcesz? I podzielimy się fifty (większe dla mnie) - fifty (mniejsze dla ciebie) :d:p No wiesz, sprawiedliwie musi być ;)

Ja zachłanna nie jestem :cool: 1000000 euro wystarczy :d a edukację dostaniesz w gratisie :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Tiaa . Same anielice są na tym forum :love::d

Tiaa........Żebyś wiedziała! Same grzeczne ludki tu bywają, spokojne, kulturalne, poważne, serdeczne, życzliwe....o jasna cholipka, słownik mi wcięło i więcej przymiotników nie mogę skopiować :d:d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. jestem wraz z tobą oburzona zachowaniem naszej koleżanki @violka!!!O.oO.o Jak ona tak może imputować zachowania, jakie nie miały miejsca!!!! :o:d;) Jakiś strajk!!!! Może głodowy? :love: I potwierdzam: JESTEŚ GRZECZNA... jak śpisz, chyba? :d

A głodujcie sobie :p Ja cały dzień głoduję i żyję :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, violka napisał:

A ja się tak dzisiaj przeglądałam w lustrze , i jakieś takie pozytywne zmiany zauważyłam :cool: Normalnie z twarzy coraz bardziej przypominam Roberta Redforda :love:

to ja jednak zastanowię się nad naszym spotkaniem. Chcesz powiedzieć , że sypiasz z kobietami lecisz na baby ? :o i masz do zabawy.... no wiesz  co ?:o  I kobitki  z całego świata na ciebie lecą :o ?

6ba2ad05edee78f3d923aa2c1c9a48f6.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

to ja jednak zastanowię się nad naszym spotkaniem. Chcesz powiedzieć , że sypiasz z kobietami lecisz na baby ? :o i masz do zabawy.... no wiesz  co ?:o  I kobitki  z całego świata na ciebie lecą :o ?

6ba2ad05edee78f3d923aa2c1c9a48f6.gif

Jeszcze nie lecę na baby , ale poważnie się nad tym zastanawiam :hahaha: Na tym babińcu ostał się tylko jeden facet , który wglapia się  tylko w jeden tyłek , więc zostały mi tylko same anielice :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

to ja jednak zastanowię się nad naszym spotkaniem. Chcesz powiedzieć , że sypiasz z kobietami lecisz na baby ? :o i masz do zabawy.... no wiesz  co ?:o  I kobitki  z całego świata na ciebie lecą :o ?

6ba2ad05edee78f3d923aa2c1c9a48f6.gif

Ocipiałaś @Heidi?!!! Następna wyrywa się z pomówieniami!!! O.o;) Ty sztuki nie rozumiesz? Jak Robert Redford być ...Oskara ma, bogaty jest, piękny.....coś więcej dodać? :love::d Czy łopatą przywalić? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Blondi napisał:

dotyk ,przytulenie,a jeszcze poczuć coś więcej,, ale bym się wycałuśniła,,,na maxa ,,no ja już poleciałam po calości,,chyba zakończę tak cudownie dzien:serce: 

no.... kochana, ty tylko uważaj, żeby czyjś język nie utkwił pomiędzy twoimi zębami, bo... wieszzzzz... przestrzeń wolna się zrobiła. weż tylko poprawkę chociaż do czasu aż dentystę odwiedzisz :hahaha:. Głupio byłoby chodzić  bez zęba , za to z dwoma językami  no nie  ? :hahaha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jeszcze nie lecę na baby , ale poważnie się nad tym zastanawiam :hahaha: Na tym babińcu ostał się tylko jeden facet , który wglapia się  tylko w jeden tyłek , więc zostały mi tylko same anielice :hahaha:

Oj tam , oj tam.... Gwarantuję, że nie tylko ten jeden jest... ten jeden jest nietajny, a ta reszta to incoguto bywa... :d;) I taka teraz ta młodzież męska wstydliwa....:d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...