Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, violka napisał:

A kto Cię tam wie , w kim ty gustujesz :hahaha: może jedziesz na dwa fronty :hahaha:

Pisałam już kiedyś,żeby tego co ja piszę nie brać tak sobie do serca hm nie wiem co mnie podkusiło,żeby napisać rano ,że ten dzień nie jest dla mnie smutny i staram się go spędzać radośnie ale nie aż tak bez przesady :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

jolantapl. to pomolestuj mnie, potrzebuję Geldu:hahaha:do Audicy 6 cabriolete brakuje mi jeszcze 3000 ojro:hahaha:baa,i tu się zaczynają schody...bo jak udowodnimy, kto kogo molestował:całus:

Raz nakręcicie na kamerkę jak @jolantapl. molestuje Ciebie , pózniej nakręcicie jak Ty molestujesz ją . Oboje dostaniecie kasę i będzie przyjemne z pożytecznym :love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

jolantapl. to pomolestuj mnie, potrzebuję Geldu:hahaha:do Audicy 6 cabriolete brakuje mi jeszcze 3000 ojro:hahaha:baa,i tu się zaczynają schody...bo jak udowodnimy, kto kogo molestował:całus:

A chętnie tylko sumę ubezpieczenia musiałabym podwyższyć no i musiałbyś obiecać ,że przewieziesz mnie tym samochodem no w końcu musiałabym się też poświęcić bo jeszcze nikogo nie molestowałam  :$ a  właściwie czy to ważne kto kogo molestuje najważniejsze,żeby ubezpieczyciel kasę wypłacić a tak na wszelki wypadek to Ty też sobie taką polisę wykup będziemy mieć 2 w jednym i przyjemność i pieniądze :płacz::hahaha: hm tylko co na to ubezpieczyciel by powiedział :płacz::hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@Heidi tak kręcę i wykręcić tego filmu nie mogę,, tytuł? ,,Blondi na zadupiu" zero auta,zero sklepu,zero internetu,jeszcze braki w gębie,paluszek złamany,,toż to końca nie

1 godzinę temu, Blondi napisał:

 

tak prosze pani, robi sie ! kierowca już na leżaco pani wyjcia z domu wyczekuje. Proszę się nie martwić , bo tylko 7 lat jest chudych i 7 lat tłustych i tak na okrągło zmiana zmianę goni

bentley z kierowcą.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie kalumnie rzucane były, że tylko to i owo mi w głowie....:love:O.o:d, a co tu się wyprawia?!!!! :d:d:d No, no, no.....same smakowitości....:d:d Co prawda ja orientację mam poprawną politycznie, ale na to dzieło sztuki, tfu...na tyłek @jolantapl. przyjemnie popatrzeć :d:d Chociaż uczciwie muszę przyznać, że kolega @Łukasz też taki całkiem, całkiem....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Na mnie kalumnie rzucane były, że tylko to i owo mi w głowie....:love:O.o:d, a co tu się wyprawia?!!!! :d:d:d No, no, no.....same smakowitości....:d:d Co prawda ja orientację mam poprawną politycznie, ale na to dzieło sztuki, tfu...na tyłek @jolantapl. przyjemnie popatrzeć :d:d Chociaż uczciwie muszę przyznać, że kolega @Łukasz też taki całkiem, całkiem....:d

A ja się tak dzisiaj przeglądałam w lustrze , i jakieś takie pozytywne zmiany zauważyłam :cool: Normalnie z twarzy coraz bardziej przypominam Roberta Redforda :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki... @Łukasz polecił nam wczoraj do obejrzenia program na ZDF. Obejrzałam, ale że leniwa jestem to na stronę WISO nie wlazłam, coby szczegóły doczytać. Jednakże kumpela moja zorganizowała Niemca, który wlazł, przeczytał ze zrozumieniem, wydrukował, właśnie dla mnie skanuje i jutro będę posiadaczką przepisów na co prawo niemieckie nam pozwala, a na co nie :d Yupi!!!! Będzie podkładka!!! :d I podzielę się z wami, bo chytruska nie jestem :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi no jesteś nie zastąpiona ,,nie wiem jakie lata wybrać ,,czy na tłusto czy na chudo,,a może misz masz ,,trochę tego i trochę tego:hahaha: podnoś się z tej ziemi bo wilka załapiesz w tej kiecce,,,szykuje się film na bogato ,,a tak kocham,,luksusy,paradowanka,,extra auta,eksluzywne jedzenie itd, a o internecie zapomnę,,na 100% i jeszcze brakuje tylko facetów,,do tej całej zabawy :hahaha: 

@violka masz lustro? ale szczęsciara,,:hahaha:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

A ja się tak dzisiaj przeglądałam w lustrze , i jakieś takie pozytywne zmiany zauważyłam :cool: Normalnie z twarzy coraz bardziej przypominam Roberta Redforda :love:

Zrudziałaś?!!!!O.o Plam starczych dostałaś?!!!O.o Klata ci zarosła?!!!O.o Oj, to się w tobie natychmiast zakochuję :d:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz z innej beczki... @Łukasz polecił nam wczoraj do obejrzenia program na ZDF. Obejrzałam, ale że leniwa jestem to na stronę WISO nie wlazłam, coby szczegóły doczytać. Jednakże kumpela moja zorganizowała Niemca, który wlazł, przeczytał ze zrozumieniem, wydrukował, właśnie dla mnie skanuje i jutro będę posiadaczką przepisów na co prawo niemieckie nam pozwala, a na co nie :d Yupi!!!! Będzie podkładka!!! :d I podzielę się z wami, bo chytruska nie jestem :d:d:d

Tu masz wszystko :całus:http://www.beratung-senioren.de/downloads/informationsmaterial/2014/07_Haushaltshilfen_Inforeader.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Dzięki @violka :całus: Otworzyłam, ale jak zobaczyłam 24 strony to już mi się odechciało czytać :( Ja dostanę kompendium wiedzy w pigułce - 8 stron :d I na tyle mogę się poświęcić i poczytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...