Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Co dziennie to samo na tym forum ale,żeby   wspomnienia o zmarłych i kłopoty żołądkowo -jelitowe jakieś kosmate myśli  w Was wywoływały to chyba lekka przesada :płacz::hahaha:

Od miesięcy przerzucamy się różnymi skrajnościami, a ty się ciągle dziwisz :d To jakiś twój trick? :d;) Miał być dzień radości i zadumy, to jest, no nie? :love: Ty dumasz dlaczego te skrajności, a ja mam fun jak to czytam :całus:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Od miesięcy przerzucamy się różnymi skrajnościami, a ty się ciągle dziwisz :d To jakiś twój trick? :d;) Miał być dzień radości i zadumy, to jest, no nie? :love: Ty dumasz dlaczego te skrajności, a ja mam fun jak to czytam :całus:;)

Zgadzam się i popieram i obiecuję,że już mnie nic nigdy nie zdziwi szczególnie na tym forum :hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Heidi na 100% coś wymyśli aby mi ten internet sciągnąc,,,ona ma głowę do tych klocków:hahaha:

a żebyś chciałą wiedzieć, że ma głowę nie od parady.:cool: Zadzwoń do swojego opertora i wykup dodatkowo jednoroazowo internet i to  za niewielkie pieniadze . Mam kolegę co parał się  sprzedażą telefonó, miał swój POK  play-a, więc dokładnie zasięgnę języka, ale wiodomo, że nie dzisiaj.  Dam znać, tylko czym mnie dzisiaj przekupisz ? 

żaba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Zadzwoń do swojego opertora i wykup dodatkowo jednoroazowo internet i to  za niewielkie pieniadze

@Blondi w Orange nie opłaca się pakietów dodatkowych wykupować, bo wychodzi drożej. Po naszej poprzedniej dyskusji pokulałam się do salonu, wykręciłam rękę młodemu człowiekowi, no i.....Obojętnie jaki masz abonament na Polskę, przysługuje za granicą 2 GB za free. Powyżej płacisz 0,04 gr za MB. W telefonach jest możliwość sprawdzenia ile wykorzystałaś. Inaczej jest jak z telefonu robisz router, wtedy ciągnie internet jak na głodzie :hahaha: I wtedy dosłownie płaczesz i płacisz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jak jestem w pracy to od pracy mnie odciągacie jak jestem w domu to od obowiązków domowych czy Wy nie rozumiecie,że nie tylko karierę zawodową mi rujnujecie ale jeszcze życie :płacz::hahaha: dochodzi godz 14 a mój obiad jeszcze po podwórku goni :płacz::hahaha:

A co ty byś chciała? O.o Żeby nagle wszyscy zamilkli? O.o Zniknęli? O.o To chyba po bombie atomowej taki scenariusz przewiduję błaha, ha, ha.....:d:całus::święty: Zostaw ten obiad, niech biega :d Makaron ugotuj, cukrem posyp i po sprawie ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

dochodzi godz 14 a mój obiad jeszcze po podwórku goni :płacz::hahaha:

to ty goń kury, a... i pamiętaj , że pióra idą na poduszki, a cała reszta w garnek !!! Tylko nie zrób odwrotnie  !!!, a my już do stołu szykujemy się  zasiąść. Nie spiesz się, zdejmij papiloty, idź z psem na spacer, a my tu pograsujemy jak myszy w serze. Nie będziemy samolubni i tobie też skąpić nie będziemy i zostawimy same dziury :d

ciasto.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi nie zasięgaj już jęzora ,,bo ja mam wykupiony już dodatkowo internet ,,ja jestem w tym sprytna ,,ale co z tego jak na  tym zadupiu nie ma żadnej porządnej sieci,,nic nie łapie,a jak złapie to na jakis czas ,,co chwila rozłancza,,a internetu swojego mam 14 Gb na miesiac,,zawsze starczało:płacz: wykupię dodatkowo 10 Gb jak mi tu nie działa ,,tutaj jest problem z zasięgiem,,ale bardzo dziękuję za oferowaną pomoc,,:lody::ciacho::kawa::frytki::burger::ciastko::pizza::softserve::drink::jabłko::jabłko: już więcej nic nie mam ,,wszystko oddałam :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty byś chciała? O.o Żeby nagle wszyscy zamilkli? O.o Zniknęli? O.o To chyba po bombie atomowej taki scenariusz przewiduję błaha, ha, ha.....:d:całus::święty: Zostaw ten obiad, niech biega :d Makaron ugotuj, cukrem posyp i po sprawie ;):d

Wystarczy ,że wczoraj kierowca busa powiedział,że więcej kursu na Śląsk nie bierze albo się z firmy zwalnia szczegółów dlaczego Wam oszczędzę:$ mnie się gęba nie zamyka ale jak ma się 8 takich osób na pokładzie to ja się temu kierowcy wcale nie dziwię :płacz::hahaha: Więc nie wyobrażam sobie nawet ,że to forum mogłoby opustoszeć a co dopiero zamilknąć :serce:@Mirelka1965 nie wiem co powie pilot Twojego samolotu o ile w czasie lotu się nie ewakuuje na spadochronie ;) kiedy Ty lecisz ? bo muszę wtedy uważnie śledzić wiadomości.:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka  od czerwca ciagnę swój internet, miesiąc w miesiac ,,nie mam ograniczeń,,ile mam tyle zużyje i jeszcze idzie na laptopka właśnie i ten pożera jak smok,,wiem o tym, ale narazie nigdy nic nie dopłacałam,,może zalezy jaki masz abonament w orange,,dzwonie i korzystam z internetu,,no zaraz musze sprawdzić bo nie wytrzymam napięcia ,,narazie  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty byś chciała? O.o Żeby nagle wszyscy zamilkli? O.o Zniknęli? O.o To chyba po bombie atomowej taki scenariusz przewiduję błaha, ha, ha.....:d:całus::święty: Zostaw ten obiad, niech biega :d Makaron ugotuj, cukrem posyp i po sprawie ;):d

A co ja napiszę dzisiaj w temacie ulubionych dań na obiad? hm chyba udam,że mnie rodzina albo sąsiedzi dzisiaj na obiad zaprosili :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

A co ja napiszę dzisiaj w temacie ulubionych dań na obiad? hm chyba udam,że mnie rodzina albo sąsiedzi dzisiaj na obiad zaprosili :płacz::hahaha:

połóż się swobodnie w trawie i  w końcu upoluj coś na ten obiad . To, że jesteś w PL wcale nie znaczy, że nie masz nic do roboty !!! Rodzina czeka !!! Dyrdymały na bok, gały proszę  otworzyć i czuwać, czuwać cały czas  aż miąsko jakieś podejdzie wtedy chaps .... no i dalej to już czarny scenariusz>:( (dla ofiary oczywiście)

pożegnanie z Afryką.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Wystarczy ,że wczoraj kierowca busa powiedział,że więcej kursu na Śląsk nie bierze albo się z firmy zwalnia szczegółów dlaczego Wam oszczędzę:$ mnie się gęba nie zamyka ale jak ma się 8 takich osób na pokładzie to ja się temu kierowcy wcale nie dziwię :płacz::hahaha: Więc nie wyobrażam sobie nawet ,że to forum mogłoby opustoszeć a co dopiero zamilknąć :serce:@Mirelka1965 nie wiem co powie pilot Twojego samolotu o ile w czasie lotu się nie ewakuuje na spadochronie ;) kiedy Ty lecisz ? bo muszę wtedy uważnie śledzić wiadomości.:płacz::hahaha:

Oglądaj wiadomości po 15-tej :d Strefa zagrożenia Monachium :love: Daj namiar na kierowcę busa, wyślę mu kartkę z kondolencjami i flaszkę wódki, żeby zmory przepędził :d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

:kawa: jest, :ciacho: jest, to ja teraz  piękną muzyczkę filmową  puszczę  coby dobrą aurę stworzyć w dniu dzisiejszym : pożegnanie z Afryką 

 

@Heidi!!!! Dawaj adres!!!!! Natychmiast muszę cię wycałować!!!!!! Mój ukochany film....z wiecie kim :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Oglądaj wiadomości po 15-tej :d Strefa zagrożenia Monachium :love: Daj namiar na kierowcę busa, wyślę mu kartkę z kondolencjami i flaszkę wódki, żeby zmory przepędził :d:p

:hahaha: błaha ha numerem  tel .niestety też nie chciał się wymienić :płacz::hahaha: ale na priv podam Ci namiary na firmę może jakoś pomogą Ci go odnależć jak jeszcze dla nich pracuje :(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

:hahaha: błaha ha numerem  tel .niestety też nie chciał się wymienić :płacz::hahaha: ale na priv podam Ci namiary na firmę może jakoś pomogą Ci go odnależć jak jeszcze dla nich pracuje :(:hahaha:

A masz podejrzenia, że do wariatkowa go zamknęli?!! O.o Coś ty nawyprawiała?!!! O.o To ze dwie flaszki będę musiała przesłać!!!! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Po takim kursie to Wszystko jest możliwe:płacz::hahaha: a wariatkowo to jeszcze nie najgorszy scenariusz :d

Ło mateńko droga, na chwilę z oczu nie można cię spuścić!!! :d;) No, ale jak chłop był niczego sobie.....:$:cool::d Ale do sądu cię nie poda? ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...