Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Łukasz napisał:

jolantapl. witaj na forum oficjalnie:love: czegóż to nie robi się dla miłej osoby:całus:

images.jpeg

Zgadzam się z Tobą dla miłej osoby człowiek jest w stanie nie tylko z redukować swój obwód pasa ale nawet przysłowiowe góry przenosić :$:całus: Tylko proszę Cię nie wstawiaj więcej takich zdjęć bo Wszyscy pomyślą,że tak wyglądamy :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

nie do końca zgadzam się z postawionymi tutaj tezami...nie mógłbym odpowiedzieć rodzinie czy pdp,na pytanie o mnie, o moją rodzinę, że to tajemnica ...państwowa. Tak też nie mógłbym odpowiedzieć rodzinie czy pdp na temat ich zwierzeń...przepraszam, ale to mnie nie interesuje. Jeździmy do pracy, w której potrzebna jest wrażliwość. Najwaźniejsze, żeby nie przekroczyć granicy, jakiejś bariery. Nie mówić wszystkiego, jak też nie być wścibskim

I mówisz dokładnie to samo co dziewczyny, tylko innymi słowami :całus: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No i każda wykonuje swoją pracę najlepiej jak umie :d Coś pominęłam? Coś przeinaczyłam? :cool::love::d

Wszystko OK. Lekcje odrobione:d. Piąteczka, żółwik :love: . Planeta jet wielka, dla każego miejce znajdzie się, a że już nie zawsze u mojego boku, to mowi śię/pisze : trudno !!!

mysz.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Zgadzam się z Tobą dla miłej osoby człowiek jest w stanie nie tylko z redukować swój obwód pasa ale nawet przysłowiowe góry przenosić :$:całus: Tylko proszę Cię nie wstawiaj więcej takich zdjęć bo Wszyscy pomyślą,że tak wyglądamy :rozpacz::hahaha:

A my już wiemy jak wyglądacie! :p Koleżanka @Heidi ma jakiegoś znajomego paparazzi i was przylukał;):d59f99b5d8ce38_zakochanis.jpg.c22c80f4c5bd4a72009a81117045305b.jpg Przed nami nic się nie ukryje błaha, ha, ha.....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

tak, tak, za słona , tak mi się wysypało :) . A wiesz  dlaczego  dzisiaj będzie na obiad wątroba ? :d

Ja się domyślam pewnie dlatego,że przy smażeni się jej nie soli dopiero każdy sam sobie sypie ile chce jak ma już na talerzu ale uważaj ,żebyś cebulkę odpowiednio usmażyła bo jak nie to wiesz co Cię czeka jak mi coś nie zasmakuje >:( no dobra już dobra nie będę już nigdy wobec Ciebie taka okrutna przecież przeprosiłam i obiecałam poprawę :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

ale uważaj ,żebyś cebulkę odpowiednio usmażyła bo jak nie to wiesz co Cię czeka jak mi coś nie zasmakuje >:(

O rety!!! , takie inteligentne , a nie wiedzą  , szybciej zgadywać !!! już mi się nudzi czekać !!!

już nie mogę.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

O kurczę  O.o Muszę babcię do dentysty zawiezć , a dopadł mnie jakiś Durchfall >:( Stresa przecież nie mam , bo to nie w moich kłach będą grzebać xd:hahaha:

Za dużo oparów po tych olejach, żywokostach, farbach.....;) A tak na serio, to co wczoraj jadłaś? Coś takiego czego babka nie ruszyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A tak na serio, to co wczoraj jadłaś? Coś takiego czego babka nie ruszyła?

pewnie coś po kryjomu zżarła  i chciała, żeby nie wydało się, a tu niespodzianka: kibel wszystko wygada  :hahaha:. Babka zdowa ,a tu pod nogami  potok  jakiś pynie :d:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

nie mówię dokładnie tego samego, co niektóre dziewczyny,Mirelka:)ale jest ok

Każdy interpretuje inaczej, a nie jest to powód, żeby się rozszarpywać przecież O.o;):d 59f9a02052acb_ptakzokiemwdziobie.jpg.d8e442fc6e03f247f592c1997a2f6b79.jpg To jest przecież piękne, gdy tylu ludzi ma inny punkt widzenia i potrafi respektować zdanie innych :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...