Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kocham piękne perfumy to i takie sexowne zapachy  mnie unoszą szybciej niż się przewiduje,,działa na mnie niesamowicie :serce: teraz myślę jakie mam kupić swojemu słodziakowi,,aby mnie w biegu rozbierały,,znacie jakieś takie czarodziejskie? 

@jolantapl.znając mnie to przecież tylko mi Amory w głowie,,a co! wszystko przez ten portal opiekunek,,:płacz: zepsuta jestem troszke,,ale na dobre mi to wychodzi:hahaha: wszystkich pociągnę jak magnez do tego sexu,,,:love: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka to co ja nie jestem prawdziwą kobietą ?:płacz: to czym do jasnej ciasnej,,to co widzą  patrząc na mnie ? orangutanka? :hahaha: nie!!! ja jestem dziewczyną ,,pomocy!!!! idę stąd ,,bo zaraz zamienię się w diablicę w dzisiejszą noc:hahaha:

https://www.youtube.com/watch?v=xILX00JkcCU

nie otworzy się ,,co za ślimaka mam,,,mówię o internecie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@violka to co ja nie jestem prawdziwą kobietą ?:płacz: to czym do jasnej ciasnej,,to co widzą  patrząc na mnie ? orangutanka? :hahaha: nie!!! ja jestem dziewczyną ,,pomocy!!!! idę stąd ,,bo zaraz zamienię się w diablicę w dzisiejszą noc:hahaha:

https://www.youtube.com/watch?v=xILX00JkcCU

nie otworzy się ,,co za ślimaka mam,,,mówię o internecie,,

Ja wcale nie neguję tego ,że jesteś prawdziwą kobietą :d Jak czytam Twoje posty , to jestem tego pewna :d Twierdzę tylko ,że feromony a perfumy , to są zupełnie inne rzeczy i nam te pierwsze są nie potrzebne :święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Blondi napisał:

Jesteście przepiękne ,,u jakiego dentysty robicie ząbki? muszę też koniecznie takie mieć,bo zazdroszczę trochę:płacz:

@Blondi nie łam się. Tel podam na priv :d. Przy ostatniej wizycie stomatolog wreszcie zrobił mi ząbki , że całe DE teraz może mi pozazdrościć, zresztą myślę, że wy też :serce:. Teraz to ja mogę w głoś się śmiać pełną gębą i nawet na plecach tarzać się  nawet w oleju :) 

szczęka.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich wielkich pożeraczy serc ja nie chcę @Heidi ,,:płacz: 

@violka ja musze mieć wszystko i jedno i drugie ,,i jeszcze może coś więcej,,jestem nieraz lekko pazerna,,na mnie wszystkie cudowne zapachy działają, ale mnie już bierze chcica ,,przez pisanie tylko ,,już moja wyobrażnia działa ,,a tu jeszcze 5 tyg, siedzieć  w robocie ,,hahaha na wczasach u babci,,:hahaha:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Dzisiaj @Maria Jolanta to moja bratnia dusza , w robótkach ręcznych i pochówku

No tak są różne wypaczenia.  Rozumiem, że niektórzy ludzie zabierają ze sobą zdjęcia na drugi świat i paczkę fajek, a wy zabierzecie igłę z nitką, motki z wełną, farby, pędzle,oleje,  itd, itp... . Ok. ok, ok nic nie mówię !!! tak tylko sobie tu pisakuję w czasie rozmyślań. Ja jednak wolę zabrać ze sobą domokrążcę :) i będziemy "malować" 9 miesięcy, aż wymalujemy wózek dziecięcy....tra, la, la, a że będziemy w niebie, więc o grzechu nie ma mowy:serce: :całus: 

seks.jpeg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Takich wielkich pożeraczy serc ja nie chcę @Heidi ,,:płacz: 

@violka ja musze mieć wszystko i jedno i drugie ,,i jeszcze może coś więcej,,jestem nieraz lekko pazerna,,na mnie wszystkie cudowne zapachy działają, ale mnie już bierze chcica ,,przez pisanie tylko ,,już moja wyobrażnia działa ,,a tu jeszcze 5 tyg, siedzieć  w robocie ,,hahaha na wczasach u babci,,:hahaha:

 

 

Rozumiem Ciebie :d U mnie perfumy goszczą się po całym domu , mam wszystkie ekskluzywne marki :d Kupuję  z rozlewni podrabianych marek :d od 16 do 30 zł :d Większość w ogóle nie różni się od oryginału :serce: Tani luksus w czystej postaci :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

No tak są różne wypaczenia.  Rozumiem, że niektórzy ludzie zabierają ze sobą zdjęcia na drugi świat i paczkę fajek, a wy zabierzecie igłę z nitką, motki z wełną, farby, pędzle,oleje,  itd, itp... . Ok. ok, ok nic nie mówię !!! tak tylko sobie tu pisakuję w czasie rozmyślań. Ja jednak wolę zabrać ze sobą domokrążcę :) i będziemy "malować" 9 miesięcy, aż wymalujemy wózek dziecięcy....tra, la, la, a że będziemy w niebie, więc o grzechu nie ma mowy:serce: :całus: 

seks.jpeg

Marsz pod zimny prysznic :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Ja wcale nie neguję tego ,że jesteś prawdziwą kobietą :d Jak czytam Twoje posty , to jestem tego pewna :d Twierdzę tylko ,że feromony a perfumy , to są zupełnie inne rzeczy i nam te pierwsze są nie potrzebne :święty:

A znacie kawał odnośnie feromonów ? 

Przechodzi dwóch niewidomych obok sklepu rybnego . Jeden z nich nagle się odzywa i mówii: cześć dziewczyki .

Tak @violka ma rację feromony,a perfumy to dwa rózne zapachy. @Blondi  zapytaj @Łukasza, on jest autorytetem w tejże kwestii  :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja idę na fajkę ,,kto jeszcze idzie,,,:hahaha:

przecież ja wiem co to są feromony,,kogo Wy tu chcecie szkolić:hahaha:   jazda na fajkę albo pod zimny pryśnic,, :święty::płacz:  @Łukasz ma tylko wodę brzozową,,bo wszystko oszczędza na jakąs randkę,,a w ogóle to nie ma czasu na takie bzdety,,bo on też tylko natura i natura,,a w ogóle to jest przecież tak zakręcony   jak słoik na zimę,,nic do niego nie dochodzi,,nawet nie wie czy teraz siedzi czy stoi:płacz:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

a musze mieć wszystko i jedno i drugie ,,i jeszcze może coś więcej,,jestem nieraz lekko pazerna,,na mnie wszystkie cudowne zapachy działają, ale mnie już bierze chcica ,,przez pisanie tylko ,,już moja wyobrażnia działa ,,a tu jeszcze 5 tyg, siedzieć  w robocie ,,hahaha na wczasach u babci,,:hahaha:

a tam, weź się za babcię, dobra partnerka: z kuchni wyrzuca, gotuje, kreatywna, handmade , ze mały biznesik może  otworzycie wspolnie.... Takie wiesz.... 5 tygodni starcone , to grzech odłogiem leżeć :d. daj jej jabłko  posmaruj olejem po rybach i gra muzyka, wytrzymasz    :d:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodniono, że kobiety znacznie częściej przyciągają osobników płci przeciwnej, gdy zastosują zwłaszcza mieszaninę dwóch związków: androsteronu i androstenolu. Są to dwa najlepsze feromony, które zwiększają motywację seksualną, a także mają pozytywny wpływ na nastrój i pobudzenie.

A teraz dopiero idę na tą fajke,,nie mogę odejsc na sekundę od tego mojego laptopka,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Ale ciacho , grrrr.:love: Kochanego ciałka nigdy zbyt wiele :całus::love:

No nie ,,gdzie tutaj widzisz ciacho,,czy ja jestem ślepotka już? toż to kupa tłuszczu,,zwały boczku,,pasibrzuch,,że jeszcze znalazł taki długi centymetr który go objał:hahaha:  marsz na wodę i na jabłka i nic więcej ,,nic!  Ja nie lubię takich spaślaków,,toż to dwa kroki zrobi i już cały mokry,,:płacz::rozpacz: płacz tutaj nawet nie pomoże,,,nie ,,ja kocham się w innych biszkoptach czy tortach,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Ale ciacho , grrrr.:love: Kochanego ciałka nigdy zbyt wiele :całus::love:

No nie ,,gdzie tutaj widzisz ciacho,,czy ja jestem ślepotka już? toż to kupa tłuszczu,,zwały boczku,,pasibrzuch,,że jeszcze znalazł taki długi centymetr który go objał:hahaha:  marsz na wodę i na jabłka i nic więcej ,,nic!  Ja nie lubię takich spaślaków,,toż to dwa kroki zrobi i już cały mokry,,:płacz::rozpacz: płacz tutaj nawet nie pomoże,,,nie ,,ja kocham się w innych biszkoptach czy tortach,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...