Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no a ja nawet nie zdążyłem sobie i Wam kawy zrobić...za to mam pyszne ciasto urodzinowe:tort:.och te bezuchy...drzwi do dziadka się nie  zamykają...dobrze, że nie muszę kawy im robić,gościom. Za to słodkie poczęstunki dostajemy,haha. Aniemogę nic słodkiego jeść,bo dbam o linię teraz,muszę się jolancie w realu spodobać...:płacz::hahaha: więc częstujcie się ciastem ...:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

A nie mogę nic słodkiego jeść,bo dbam o linię teraz,muszę się jolancie w realu spodobać...:płacz::hahaha: więc częstujcie się ciastem ...:hahaha:

Kochani @jolantapl. pisała, że jest w drodze i pije kawę, ha... !!!  to nie jest prawdą  !!! Właśnie szkuje się na imprezę nasza królewna i chyba zabiera ze sobą damę do towarzystwa, bo @Łukasz wydaje jej się ...., że lubi damskie towarzystwo i lubi sie podobać kobietom

halloween.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

ale mi smutno:(:hahaha:

co tobie slonko nasze dolega ?  Czy ty wiesz , że bez ciebie nasz świat stanąłby w miejscu ?  my wszystkie za toba szalejemy, ale mamy świadomość, że 2 to juz o jedną za dużo, więc nie pchamy się ,czekamy grzecznie w kolejce aż nas zauważysz. Ja osobiście też dbam o linię , dlatego sport uprawiam. A jak @jolantapl. znudzi się tobą  to ja będę w sam raz  i na pewno zmieszczę się do puszki po śledziach., w ten złoty dla mnie czas i mnie zauważysz ,  Miłość cierpliwa jest, łakawa jest, nie lęka się niczego ( nawet śmierdzących adidasów )

57d233aedb71faa5b896bd58533c9b83.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Blondi - zaopiekujesz się mną jak będę stara ?

Też ma schizę na robótki. Bo to nie tylko szydełko czy druty ale decoupage, biżuteria, quilling, scrapbooking, cekiny, wstążki, szycie, haftowanie, tkanie i co tylko mi do głowy wpadnie.  Kilka pomysłów mam w głowie jeszcze ale czasu mało, czasu mało.:d

A domek z mebelkami ze sklejki wnuczce też machnęłam. :d

 

 

Po za drutami , robię to samo co Ty . :d plus renowację starych mebli . Od roku mam fisia na Shabby chic . Wymieniłam sobie mebelki w jadalni razem ze stołem , za który zapłaciłam 4o zł :d ( piękny osiemdziesięcioletni dębowy blat ) Pracowałam nad nim 3 tygodnie , ale do dzisiaj jak obok niego przechodzę , to zawsze muszę pogłaskać :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na wypadek, gsybyś miał w głowę dostać z tęsknty, to kupiłam dla ciebie młynek do kawy, myśli zajęte, ręce zajęte mieleniem, kawę codziennie nam zrobisz, naczynia pozmywasz i a'piać od nowa ...... aż ukochana wróci i.. a'piać od nowa ....

kawa robi się.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzisiaj @Maria Jolanta to moja bratnia dusza , w robótkach ręcznych i pochówku . Ja mojej rodzinie zapowiedziałam że mają mnie skremować i rozsypać w Tatrach . Jak zamkną  się przede mną  bramy Niebios , to i tak będę sobie fruwać na wysokościach :hahaha: Jezeli tego nie zrobią , to będę ich nachodzić w  każdej nocy :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Od roku mam fisia na Shabby chic . Wymieniłam sobie mebelki w jadalni razem ze stołem , za który zapłaciłam 4o zł :d ( piękny osiemdziesięcioletni dębowy blat ) Pracowałam nad nim 3 tygodnie , ale do dzisiaj jak obok niego przechodzę , to zawsze muszę pogłaskać :hahaha:

O...ch ja tu widzę, że same artystyczne dusze zebrały się . @violka będziesz moim przewodnikiem. Tu musze zaraz na gorąco zapytać : Czy stosujesz farby Annie Sloan, czy masz inny tańsz patent . Z głaskaniem to ja ciebie akurat rozumiem. Zapewne ten przemieniony  mebel  jest dla ciebie więcej wart jak te z antykwariatu .  Ja kupiłam takistary  stół  połamany/klamot + 11 krzeseł, że jak stolarz zobaczył, to rechotania pępka dostał. Jednak jak  go odrestaurował, to chciał odkupić ( głupek jakiś , ja całe noce nie spałam, bo wyobrażałam sobie ile historii i tajemnic mógłby ten stół opowidzieć gdyby tylko mógł-  2 wojny światowe wystarczą  dla wyobraźni) :)  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Heidi napisał:

Kochani @jolantapl. pisała, że jest w drodze i pije kawę, ha... !!!  to nie jest prawdą  !!! Właśnie szkuje się na imprezę nasza królewna i chyba zabiera ze sobą damę do towarzystwa, bo @Łukasz wydaje jej się ...., że lubi damskie towarzystwo i lubi sie podobać kobietom

halloween.jpg

 Muszę Wam się przyznać , że to ja i @Heidi My dzisiaj razem imprezujemy w zamku na górze Frankenschteina . Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy , wiecie już jak wyglądamy więc się rozpoznamy bez problemu :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Dziewczyny -  załóżmy nowy temat.

Sama chcę Violkę wyspowiadać jak i czym zrobiła ten stół.

Mam zamiar popróbować na komodach w mojej sypialni. Jak sp...ę to wywalę i kupię nowe. :d:d:d

 

 Czyścimy , odrobaczamy , szpachlujemy , szlifujemy , malujemy jednym kolorem , następnie docelowym kolorem , ścieramy papierem ściernym na brzegach i gdzieś tam jeszcze i na koniec woskujemy . Blat drewniany tylko szlifujemy i przez tydzień czasu olejujemy olejem lnianym :d:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ja mojej rodzinie zapowiedziałam że mają mnie skremować i rozsypać w Tatrach

Rozsypanie prochów to nie jest tajie proste.  Ustawa tego zakazuje. Rozmawiałam z księdzem, bo też miałam taki plan, żeby w Portugalii pętać się po krzakach :hahaha:. Całe życie byłam powściągliwa , to po śmierci chciałam chociaż "polatać" , żeby mój mąż pojechał choć 1 raz w roku na wycieczkę w ciepłe strony.Takie przyjemne z pożytecznym, bo ja bardzo praktyczna jestem :) . Nie da się niestety. A w  Naturfriedhof  w Muehltal zazwyczaj  póki co pochuwku dokonuje się dla osób samotnych, bez rodzin i spdkobierców :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

O...ch ja tu widzę, że same artystyczne dusze zebrały się . @violka będziesz moim przewodnikiem. Tu musze zaraz na gorąco zapytać : Czy stosujesz farby Annie Sloan, czy masz inny tańsz patent . Z głaskaniem to ja ciebie akurat rozumiem. Zapewne ten przemieniony  mebel  jest dla ciebie więcej wart jak te z antykwariatu .  Ja kupiłam takistary  stół  połamany/klamot + 11 krzeseł, że jak stolarz zobaczył, to rechotania pępka dostał. Jednak jak  go odrestaurował, to chciał odkupić ( głupek jakiś , ja całe noce nie spałam, bo wyobrażałam sobie ile historii i tajemnic mógłby ten stół opowidzieć gdyby tylko mógł-  2 wojny światowe wystarczą  dla wyobraźni) :)  

Annie Sloan jest droga . Ja kupuję farby akrylowe na allegro , sa tak samo dobre :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Sama chcę Violkę wyspowiadać jak i czym zrobiła ten stół.

spokojnie , w necie masz wszysko pokazane .Wpisz tylko:  Annie Sloan , pooglądaj sobie jak to się robi ,a potem wskakuj na stronę PINTEREST i masz tyle pomysłów do realizacji, że życia nie starczy. Zatem kobiety od dzisiaj: Pędzle w ręce !!!!  ( tylko te które mam na myśli :):) :d, oczywiście  !!!)

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Blat drewniany tylko szlifujemy i przez tydzień czasu olejujemy olejem lnianym :d:serce:

potem rozbieramy się, flakon feromonów wylewamy na siebie , polewamy czekoladą , posypujemy cukrem pudrem, łapiemy za krawat domokrążcę, przyciągamy do siebie, kłdziemy się razem na stół  i  w ten sposób sprawdzamy czy stół jest dobrze wykonany w naszej wersji :całus::serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja sie z Was uśmiałam,,wreszcie się dokopałam tutaj  ,,talenciaki jakich mało,,czyli główki pracują,,mądre dziewczynki z Was,,,brawo:hahaha: 

32 minut temu, Heidi napisał:

łapiemy za krawat domokrążcę, przyciągamy do siebie, kłdziemy się razem na stół  i  w ten sposób sprawdzamy czy stół jest dobrze wykonany w naszej wersji 

To mi się najlepiej podoba,,czemu? tarzanko w oleju? a ten poślizg jaki cudowny,,nie kończe bo zaraz będe 600 km dawać,,,,:płacz:

@Łukasz co się probiło,,jakie Ty masz wzięcie,,kolejka jest jak  za czasów komuny,,wszyscy po papier toaletowy stali a Ty masz teraz taką kolejkę i płaczkujesz ,że Ci smutno,,a co ja mam powiedzieć? no co!!!  dawaj piątkę i jest wesoło już:hahaha: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, violka napisał:

 Muszę Wam się przyznać , że to ja i @Heidi My dzisiaj razem imprezujemy w zamku na górze Frankenschteina . Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy , wiecie już jak wyglądamy więc się rozpoznamy bez problemu :d

Jesteście przepiękne ,,u jakiego dentysty robicie ząbki? muszę też koniecznie takie mieć,bo zazdroszczę trochę:płacz: 

@Maria Jolanta jasne ,że się zaopiekuję Tobą w razie co, ale tylko i wyłącznie wirtualnie,,nowa moda nastała na opiekowanie się wirtualnie,,już nie mogę zliczyć tych wszystkich przyjemności jakie mogą być wirtualnie:hahaha: no i zaczęłam,,  wirtualny świat:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Heidi napisał:

potem rozbieramy się, flakon feromonów wylewamy na siebie , polewamy czekoladą , posypujemy cukrem pudrem, łapiemy za krawat domokrążcę, przyciągamy do siebie, kłdziemy się razem na stół  i  w ten sposób sprawdzamy czy stół jest dobrze wykonany w naszej wersji :całus::serce:

No coś Ty :cool: Jakie feromony :święty: nam takie dodatki niepotrzebne ;) Mój stół jest baaardzo stabilny :hahaha::święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

No coś Ty :cool: Jakie feromony :święty: nam takie dodatki niepotrzebne ;) Mój stół jest baaardzo stabilny :hahaha::święty:

do sexu ,,do sexu :święty: koniecznie muszą być zapaszki jeszcze,,,obudz się,,nie żałuj tego stolika,,zmiesci się tam czworo nawet,,nie ugnie się,,jak jest stabilizowany:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

do sexu ,,do sexu :święty: koniecznie muszą być zapaszki jeszcze,,,obudz się,,nie żałuj tego stolika,,zmiesci się tam czworo nawet,,nie ugnie się,,jak jest stabilizowany:hahaha:

Zapaszki tak :d ale prawdziwe kobiety feromonów nie potrzebują :święty: mają branie i bez tego :$:hahaha: Przecież wiecie :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...