Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Mirelka1965 :hahaha:

To a'propos czego? O.o I nie o kumatość teraz biega:p Bajka dla dorosłych się nie podobała, czy to że do Gremlinów porównanie poczyniłam? O.o A może te łzy oznaczają tęsknotę za moją nieobecnością przez ponad pół dnia tutaj? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.10.2017 at 15:02, Betty napisał:

Tak jak pisalam, babka, lat 70 mieszka od 5 lat w takim bloku bez barier, bo jezdzi na wozku, ma 70 lat, a w wieku 30 lat zdiagnozowano u niej Parkinsona, jedna strona ciala polbezwladna, jak po wylewie, jest po 2 operacjach mozgu, ma rozrusznik mozgu wstawiony.... dlaczego dwoch opiekunow? bo ona jest strasznie ciezka, a przy tym na wpol bezwladna....

Betty ty to lubisz wyzwania, szacun!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jolantapl. napisał:

Dostałam referencje w formie podziękowania od rodziny podopiecznej czyli brata :) a do tych podziękowań był dołączony mały załącznik ;) a referencje są oczywiście tak jak przewidziałam na firmowym papierze z adresem i numerem tel .do rodziny hm chyba wyślę je tej sprytnej pani właścicielce jednej z agencji ,która naopowiadała mi bajek ,że ja w czasie 2 tygodniowego zlecenia takiego syfu narobiłam,że teraz 2 miesiące będzie trzeba po mnie sprzątać :płacz::hahaha: Co o tym myślicie wysłać jej skan ?

Jolanta jestes wielka!!!!

Ja bym zlosliwie babie wyslala!

Niech sie puknie w ten pusty baniak, klamczucha i swinia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi, na :kawa: nikt dzisiaj nie zaprosił, a ponieważ późno się robi na kofeinowy napój, proponuję napój z teiną, dla odmiany :love: Korzystałam dzisiaj ze środków komunikacji miejskiej, zatem ciałko moje przemarzło Ten Hulający Facet przeniknął mnie na wskroś, zatem zapraszam na popołudniową filiżankę czegoś gorącego, przy czym informuję, że nie jest to poncz, ani grog ;):dherbatka.jpg.e48ed8bf7c7157eaf3f456d2307cf650.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Korzystałam dzisiaj ze środków komunikacji miejskiej, zatem ciałko moje przemarzło

O.... laboga myślałby kto , że ty prawdę tu piszesz :) .wysłałam jednego takiego turystę z aparatem foto, byś go nie rozpoznała i.. efekty oczy moje  zobaczyły nieoczekiwane

małpa reporter.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, ha,,.... "komunikacja miejska" . Fotografia prawdę pokazuje. Za darmochę podróżujesz. Te wyjazdy do DE to już taką przebiegłą z ciebie zrobiły, że aż miło patrzeć Czy to już prawdy nie można napisać ? Podzielić się informacją  to grzech jakiś ?

pogoda.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

O.... laboga myślałby kto , że ty prawdę tu piszesz :) .wysłałam jednego takiego turystę z aparatem foto, byś go nie rozpoznała i.. efekty oczy moje  zobaczyły nieoczekiwane

małpa reporter.jpg

 

9 minut temu, Heidi napisał:

ha, ha,,.... "komunikacja miejska" . Fotografia prawdę pokazuje. Za darmochę podróżujesz. Ye wyjazdy do Dę to już taką przebiegłą z ciebie zrobiły, że aż miło patrzeć Czy to już prawdy nie można napisać ? Podzielić się informacją  to grzech jakiś ?

pogoda.jpg

No przecież mówiłam, że lecę!!! :d Nikt nie zapytał jak, a ja lecę tak ;) Albo tak czarownica.jpg.66db8d4686c569a170d64d3189835af5.jpg:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 napisz w końcu pawdę, że wykorzystałaś 

34 minut temu, Mirelka1965 napisał:

tego Hulająego Faceta ,przeniknął mnie na wskroś

przcież nie rzucimy roboty i nie polecimy za nim , bo nie zdążymy, on ciągle ucieka :hahaha:. I teraz nie wiem: czy my takie straszne jesteśmy, czy widać, że napalone na to czego nie widać a tylko czuć ? :hahaha::love: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@Mirelka1965 a walizki  rozumiem umyślny targa :hahaha::całus: ?

Jakie walizki?!!! O.o:d Ja dama do towarzystwa jestem, to lecę z torebeczką malutką, maleńką, a resztę wysyłam kurierem przez e-paka.pl z Bydgoszczy :d:d:d Moje delikatne rączęta nie będą dźwigać tobołów ;) Przystojny, młody, sympatyczny kurier z tej firmy dowiezie na miejsce, przydźwiga do pokoju, a ja...pięknie się uśmiechnę, podziękuję i zaparafuję przyjęcie przesyłki :d Taka cwana jestem :d;) I odpowiadam na niezadane pytania: nie, nie odwaliło mi :d:love::d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak chcę !!!!:całus:. . Ja tak jak @Blondi dbam o rączęta, paznokietki i kręgosłup. Nie po to uczyłam się , aby teraz toboły dźwigać. Kto rzucał w szkołę kamieniami niech teraz targa worki jak Jaś co przez wieś wędrował :)  . Łatwo ten temat wysyłki walizek, toboków i wszelakich bagaży ogarnia się ? Bo ja mam potrzebę paletę z moim ulubionym rowerem wysłać wysłać :) !!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

też tak chcę !!!!:całus:. . Ja tak jak @Blondi dbam o rączęta, paznokietki i kręgosłup. Nie po to uczyłam się , aby teraz toboły dźwigać. Kto rzucał w szkołę kamieniami niech teraz targa worki jak Jaś co przez wieś wędrował :)  . Łatwo ten temat wysyłki walizek, toboków i wszelakich bagaży ogarnia się ? Bo ja mam potrzebę paletę z moim ulubionym rowerem wysłać wysłać :) !!!

Ja niekumata dałam radę, dasz i ty ;). Zadzwoniłam, powiedzieli co muszę zrobić, jak zapakować, co wydrukować i tyle :święty:. A tak na serio, to bałam się pierwszy raz samolotem z tobołami na odprawę, potem znaleźć gdzie walizy są, potem targać po lotnisku, szukać transportu :( Jak się sprawdzi, to następnym razem zrobię tak samo. Koszty wyszły mnie taniej niż bilet z bagażem :d. I tyle :cool:. Jak chcesz namiary to na priv, eventuell poślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja niekumata dałam radę, dasz i ty ;). Zadzwoniłam, powiedzieli co muszę zrobić, jak zapakować, co wydrukować i tyle :święty:. A tak na serio, to bałam się pierwszy raz samolotem z tobołami na odprawę, potem znaleźć gdzie walizy są, potem targać po lotnisku, szukać transportu :( Jak się sprawdzi, to następnym razem zrobię tak samo. Koszty wyszły mnie taniej niż bilet z bagażem :d. I tyle :cool:. Jak chcesz namiary to na priv, eventuell poślę.

Daj mi też na pri:)v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też zaszaleję...po Nowym Roku...będę brał tylko sztele w duuuużych miastach,by albo samolotem (żadna Economy Class, tylko byznes klas):całus: albo ECN - EuroCityNight , pociągiem w przedziale sypialnym....Bo też i moja pupcia jędrna, szkoda byłoby więc jakichś odleżynek dostać:p:hahaha:

A dla tych co teraz w DE....Na ZDF o 19.25 jakiś materiał o Pflegekraefte aus Ausland..czy jakoś tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha::hahaha::hahaha: hahaha ,,  @Heidima się tego osobistego tragaża,,,do tego i do tamtego,,mówicie samoloty? jasne ,że sie piszę i już niedługo będa samoloty u mnie też,, przecież atrakcje moje dopiero sie tak naprawdę zaczynają,,rowerek elektryczny to tylko taki malutenki początek,, ogromnych skrzydeł jakie na mnie czekają:hahaha: będzie fruuuuuuuuuuu   frufru,,,,,,nikt mnie nie złapie już w locie:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

a ja też zaszaleję...po Nowym Roku...będę brał tylko sztele w duuuużych miastach,by albo samolotem (żadna Economy Class, tylko byznes klas):całus: albo ECN - EuroCityNight , pociągiem w przedziale sypialnym....Bo też i moja pupcia jędrna, szkoda byłoby więc jakichś odleżynek dostać:p:hahaha:

A dla tych co teraz w DE....Na ZDF o 19.25 jakiś materiał o Pflegekraefte aus Ausland..czy jakoś tak:)

Obejrzałam, ale musiałam poczekać 40 minut na reportaż. No i jestem zadowolona, bo POWIEDZIELI PRAWDĘ :d Żadnych zabiegów medycznych, żadnej pracy na 24,pozwolenie na pracę A1 i ubezpieczenie zdrowotne mamy mieć i wiele, wiele innych. I podali nawet stronę niemiecką, gdzie można dowiedzieć się na co zwracać uwagę przy wyborze agencji. Nareszcie rzetelny reportaż. I podali ile to kosztuje : 2600-3000 za dwie osoby. Ale nie podali niestety, ile my z tego mamy dostać. Ale podobało mi się. 

I naszemu jędrnemu, odważnemu koledze dedykuję bajkę na dzisiejszy wieczór :d:całus:

kapturek.jpg.139d144d7549c05ec2db059c73386169.jpg Treść pamiętasz jeszcze? :cool:;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 tym razem nie ściemniasz :)  Sprawdziłam cię :) Ja... zdążyłam przed zamknięciem porozmawiać z przemiłą kobietą z bydgoszcz.epaka oczywiśce jeszcze .pl. Czynne mają od 9.00 do godz 18 od pn. do pt i nawet w soboty i co najważniejsze wszystko załatwia się na telefon :całus: . Kurier rzeczywiście przyjeżdza do wskazango miejsca w PL i wysyłają do wszystkich krajów świata. :dNa razie wystarczy mi DE :). Na Emiraty Arabskie jeszcze czas poczekać :d  Najlepsze jest to, że mają do dyspozycji wszystkich przewoźników międzynarodowych , tym samym widzą za ile kto zawiezie moją paczkę :) . Jasne jest, że dama wybierze najdroższy kurs :cool: :):d . Mało tego Pani mówi też, że jak nie mam ubezpieczenia na podróż, to też mi zrobi :oi nie muszę być osobiście (tylko przerzucimy się listami). Jaka firma !!!  Pięknie !!! Znalazłam ich też na fb, super . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...