Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Heidi napisał:

@Łukasz ty nie martw się imionami i że kolejność mylisz: Grzegorz,czy Wojciech, czy też Zbyszko z Bogdańca :hahaha: . Na pewno już senny byłeś i to co ukryć chciałeś pomału wyjąkiwać zacząłeśO.oO.o:hahaha:.  Wiesz, ja też bardzo boję się zasnąć u boku mjego męża, bo jak zacznę sypać imionami : Grzegorz, Wojciech czy też Zbyszko z Bogdańca, Jurad ze Spychowa, Henryk VII , to rozwód pewny :hahaha::hahaha:

Dawaj mężusiowi tabletki nasenne :d;) Jak się z tobą nie rozwiedzie to na allegro będziesz metodę antyrozwodową sprzedawać i majątek zbijesz :d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Przez myśl by mi nie przeszło,że takie niewinne bajeczki tyle emocji w Was wzbudzą i rozgrzeją Wasze zmysły prawie do czerwoności ;):hahaha:Ale ,żeście sobie znów poużywały chyba już na zadne pytanie nie odpowiem będę milczeć jak grób:(:hahaha:

Błaha, ha, ha....A to dopiero bajka! :całus: Ale za te właśnie bajki tak cię lubię :całus:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

mykam, puścić sobie audiobooka z bajkami:p i idę robić obiadek:love:

Bajkomat hahahaha:hahaha: a zacina się czasami? a może jakieś piski są? bo bardzo lubię jak się coś popsuje,,,albo zacznie zgrzytać,,albo albo tak troszke głos się zmienia na inny:święty::serce: tak może amorowato,,bo jestem dzisiaj amorowo nastawiona ,,ale moment ja chyba mam tez coś fajnego z bajki,,poszukam zaraz,,,:serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Blondi...krótka i na temat:love:

Bo ja sama jestem wielkim tematem:hahaha: dzisiaj mam wene na same super bajeczki,,swoim pisaniem doprowadzę do tego ,że zjawi się mój słodziak szybciej niż się spodziewa-hahaha :serce: mam dzisiaj Amorowo,,,szczęsliwie ,cudownie,,mimo ,że jestem daleko od :serce:mojego kochanego,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam referencje w formie podziękowania od rodziny podopiecznej czyli brata :) a do tych podziękowań był dołączony mały załącznik ;) a referencje są oczywiście tak jak przewidziałam na firmowym papierze z adresem i numerem tel .do rodziny hm chyba wyślę je tej sprytnej pani właścicielce jednej z agencji ,która naopowiadała mi bajek ,że ja w czasie 2 tygodniowego zlecenia takiego syfu narobiłam,że teraz 2 miesiące będzie trzeba po mnie sprzątać :płacz::hahaha: Co o tym myślicie wysłać jej skan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

mykam, puścić sobie audiobooka z bajkami:p i idę robić obiadek:love:

To o tobie @Łukasz i @jolantapl.?:love: Musiałam w tempie ekspresowym nadrobić braki  z czasów dziecięcych i jak dotarłam do tej bajki to edukację postanowiłam zakończyć :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Dostałam referencje w formie podziękowania od rodziny podopiecznej czyli brata :) a do tych podziękowań był dołączony mały załącznik ;) a referencje są oczywiście tak jak przewidziałam na firmowym papierze z adresem i numerem tel .do rodziny hm chyba wyślę je tej sprytnej pani właścicielce jednej z agencji ,która naopowiadała mi bajek ,że ja w czasie 2 tygodniowego zlecenia takiego syfu narobiłam,że teraz 2 miesiące będzie trzeba po mnie sprzątać :płacz::hahaha: Co o tym myślicie wysłać jej skan ?

Ślij. Pomóc nie pomoże, miny bezcennej nie zobaczysz, ale dla ciebie satysfakcja ogromna! :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...