Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Blondi napisał:

Bo dzisiaj wyjedzie i będzie jechac i jechac i rano jeszcze będzie w De-bo kawa będzie na stacji,,bo w Pl nie ma na stacji kawy,,,paniałas ?  ok! :płacz: co za czasy ,,niech porobią budki z kawą na każdym zakręcie,,:hahaha: a jak referencji nie dostanie to zostanie następny tydzień,,a jak zmienniczka sie przestraszy ,,to już nawet nie chce myśleć ,,co @jolantapl. wykombinuje,,,a fajki chodz masz? czy siedzisz przy tej kawie o suchym pysku:płacz: 

Mam fajki nie siedzę o suchym pysku:)  jak jeden dzień bez fajek byłam to jak wpadłam do sklepu to facet przy kasie aż oczy ze zdziwienia przecierał bo ja się na te fajki rzuciłam jak ach nie będę już pisać od rana takich sprośnych rzeczy :$ a tyle wzięłam paczek ,że wyjątkowo i na podróż mi starczy i jeszcze do domu przywiozę :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

hm i co ja mam z Tobą zrobić?>:( do wcześniejszych postów moich mam Cię odesłać?:płacz::hahaha:

Możesz odsyłać, nawet do bólu :d Czytałam i nawet pytanie zadałam, ale odpowiedzi konkretnej nie otrzymałam, to co się dziwisz? Zasada prosta jak konstrukcja cepa jest: jest odpowiedź, jest wiedza, a jak odpowiedzi nie ma, to.....kto pyta, nie błądzi :d

12 minut temu, Blondi napisał:

mnie bo ja jestem za murzynami,,,daleko w tyle,,ale też nie będę czytac tak ja Ty kiedyś nie czytałas,,a przypomnij sobie ,,no!!! jak było!! :hahaha: oj demencji nie mam,,,

No i? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Mam fajki nie siedzę o suchym pysku:)  jak jeden dzień bez fajek byłam to jak wpadłam do sklepu to facet przy kasie aż oczy ze zdziwienia przecierał bo ja się na te fajki rzuciłam jak ach nie będę już pisać od rana takich sprośnych rzeczy :$ a tyle wzięłam paczek ,że wyjątkowo i na podróż mi starczy i jeszcze do domu przywiozę :płacz::hahaha:

Prezenty świąteczne już szykujesz? ;):d A facet godny uwagi był? Czy tak się na fajkach skupiłaś, że nawet mu się nie przyjrzałaś? :d:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

no to mogę spokojnie iśc zapalić sobie,,,odetchnąc świeżym powietrzem,,dawaj  @jolantapl. na jednego,,szybko ,,bo jest chcica niesamowita :hahaha:

To chodż sobie poklepiemy na tym papierosku .Wiesz od nie dawna na forum szaleje taka jedna @Mirelka1965 ona niby miastowa ale taka jakaś z lekko nie kumata jest ;) niby szklaną kulę ma i potrafi czytać między wiersz a się nie zorientowała dlaczego ja dzisiaj wyjeżdzam a jutro rano jeszcze w de będę :$ To napiszę może przeczyta znajomych po trasie chce odwiedzić tylko cicho sza moze nie przeczyta :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Prezenty świąteczne już szykujesz? ;):d A facet godny uwagi był? Czy tak się na fajkach skupiłaś, że nawet mu się nie przyjrzałaś? :d:cool:

Tak każdy po paczce fajek pod choinkę dostanie i wystarczy niech wiedzą,że mamusia w de pracuje :hahaha: Na fajkach  byłam skupiona ale kątem oka zerknęłam i powiem tak był godny uwagi :$ tylko własciwie czemu on mi się tak przyglądał?:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jolantapl. napisał:

To chodż sobie poklepiemy na tym papierosku .Wiesz od nie dawna na forum szaleje taka jedna @Mirelka1965 ona niby miastowa ale taka jakaś z lekko nie kumata jest ;) niby szklaną kulę ma i potrafi czytać między wiersz a się nie zorientowała dlaczego ja dzisiaj wyjeżdzam a jutro rano jeszcze w de będę :$ To napiszę może przeczyta znajomych po trasie chce odwiedzić tylko cicho sza moze nie przeczyta :hahaha:

I co? O.o Odpadł język od mówienia prawdy? ;) Trzeba aż tortur było, żeby prawdę wydusić z ciebie? ;) No i co miastowość ma do kumania? O.o W tych półsłówkach to nawet noblista by się nie zorientował o co kaman :rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dzień Dobry.

Leenia mam. Wczoraj wypucowałam kuchnię, dzisiaj może też coś wypucuję, ale i tak mam wrażenie że cały dzień nic nie robię. I dobrze mi z tym. :d:d:d

 

I nie rób nic dalej, w końcu na urlopie jesteś, no nie? :love:59f6c80154dfe_nawakacjach.jpg.0e3a4a893bf0c632dd91d6060ed52562.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jolantapl. napisał:

Tak każdy po paczce fajek pod choinkę dostanie i wystarczy niech wiedzą,że mamusia w de pracuje :hahaha: Na fajkach  byłam skupiona ale kątem oka zerknęłam i powiem tak był godny uwagi :$ tylko własciwie czemu on mi się tak przyglądał?:hahaha:

Hi, hi, hi.......:święty::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Blondi za:kawa:, Wam,dziewczyny, za miłe uśmiechy...Miłego dnia:love: Nie stresujcie się, spokojnie spędzajcie dzień. jolantapl. Ty się słoneczko dobrze spakuj....będzie mi bajek brakować, haha. Ale przy okazji dykcję ćwiczę, może będę kiedyś bajeczki w TV dzieciom czytał:całus: jak jola z pl sądzisz....nadaję się z tym głosem ?:hahaha: a mirelka z (3)miasta...uważaj na tego Wojciecha (chyba, że już sobie poszedł).  Blondasku...rób swoje,dbaj o dobre samopoczucie dziadków...a Maria Jolanta....czas zobaczyć zmiany w swoim mieście:)  Papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

ojej,to imię pomyliłem, haha. Ale szalał czy dalej szaleje...U mnie niedaleko Wuerzburga dziś spokojnie, niebo z chmurkami, aczkolwiek chłodny poranek

Hi, hi,hi...A już myślałam, że mi odwaliło i nerwosol chciałam kupować:love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Dzięki Blondi za:kawa:, Wam,dziewczyny, za miłe uśmiechy...Miłego dnia:love: Nie stresujcie się, spokojnie spędzajcie dzień. jolantapl. Ty się słoneczko dobrze spakuj....będzie mi bajek brakować, haha. Ale przy okazji dykcję ćwiczę, może będę kiedyś bajeczki w TV dzieciom czytał:całus: jak jola z pl sądzisz....nadaję się z tym głosem ?:hahaha: a mirelka z (3)miasta...uważaj na tego Wojciecha (chyba, że już sobie poszedł).  Blondasku...rób swoje,dbaj o dobre samopoczucie dziadków...a Maria Jolanta....czas zobaczyć zmiany w swoim mieście:)  Papatki

Jestem już prawie spakowana a nawet jak czegoś zapomnę to w nie długim czasie sobie odbiorę ;) .Głos masz ok szczególnie jak go ściszasz i potęgujesz napięcie :$ więc bajeczki możesz dzieciom opowiadać jak najbardziej a zawsze warto się zabezpieczać na każdą ewentualność jak nie ta praca to inna :):całus: a bajki na dobranoc  możesz teraz  swojemu dziadkowi opowiadać będziesz trenował głos no i może dziadkowi będzie się lepiej spało.

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jolantapl. napisał:

Jestem już prawie spakowana a nawet jak czegoś zapomnę to w nie długim czasie sobie odbiorę ;) .Głos masz ok szczególnie jak go ściszasz i potęgujesz napięcie :$ więc bajeczki możesz dzieciom opowiadać jak najbardziej a zawsze warto się zabezpieczać na każdą ewentualność jak nie ta praca to inna :):całus:

Hi, hi, hi....bajeczki dzieciom, hi, hi, hi...:d;):d  Bajerować to my, ale nie nas błaha, ha, ha....:d:d:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

wiecie co kocham jeszcze? projektowanie,:hahaha:

Dzięki za kawkę @Blondi, ty to chociaż nie skąpisz wody i pięknej zastawy Versace w filiżanek ilości niezliczonej :kawa::kawa::kawa:Już po wypiciu 3-ciej byłam napita jak plandeka na żuku :) .  O... tak, o... tak  mogę wypić kropelkę  kawy w cudnej porcelanie  tym bardziej, że takiej jeszcze nie mam ( ale to już kwestia chwili :) ) . Teraz wiem, że do projektowania klimatów  nadajesz się jak nikt inny :całus: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi....bajeczki dzieciom, hi, hi, hi...:d;):d  Bajerować to my, ale nie nas błaha, ha, ha....:d:d:cool:

 

47 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi....bajeczki dzieciom, hi, hi, hi...:d;):d  Bajerować to my, ale nie nas błaha, ha, ha....:d:d:cool:

Na bajkach się nie znasz :( kiedyś w Tv pan Kobuszewski opowiadał bajki na dobranoc specjalnie dla dorosłych i co ? mnie te bajeczki się bardzo podobały chociaż nie byłam jeszcze wtedy dorosła :$:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciężko pracowałam a tutaj jakie emocje się dzieją,,ja też chcę głosu tego mojego kochanego ,,usłyszeć podczas emocji ,,,proszę nie nakręcać mnie ,,bo potem to się różnorako kończy,,amory mi tylko w głowie,,a dzisiaj dzień pracy mam,,bo jutro znowu laba,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ty nie martw się imionami i że kolejność mylisz: Grzegorz,czy Wojciech, czy też Zbyszko z Bogdańca :hahaha: . Na pewno już senny byłeś i to co ukryć chciałeś pomału wyjąkiwać zacząłeśO.oO.o:hahaha:.  Wiesz, ja też bardzo boję się zasnąć u boku mjego męża, bo jak zacznę sypać imionami : Grzegorz, Wojciech czy też Zbyszko z Bogdańca, Jurad ze Spychowa, Henryk VII , to rozwód pewny :hahaha::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Coś ja tu widzę całe podniecone forum:serce: i niech tak zostanie do końca dnia ,,a jutro zaczniemy od nowa :hahaha: a ja słyszłam ,że przeleciał przez Pl Krzysztof:płacz: ot się narobiło, chłopy kurde nie mogą na dupach usiedzieć i ich nosi po wszystkich zakątkach,,,:hahaha: czego szukał jeden z drugim? chyba guza 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jolantapl. napisał:

 

Na bajkach się nie znasz :( kiedyś w Tv pan Kobuszewski opowiadał bajki na dobranoc specjalnie dla dorosłych i co ? mnie te bajeczki się bardzo podobały chociaż nie byłam jeszcze wtedy dorosła :$:hahaha:

Może i pan Kobuszewski takie bjaki opowiadał, ale po pierwsze, za mała byłam i takich bajek dla dorosłych nie słyszałam :d, a po drugie mamusia by mi nie pozwoliła ani posłuchać ani obejrzeć nic po dobranocce ;):p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

 Coś ja tu widzę całe podniecone forum:serce: i niech tak zostanie do końca dnia ,,a jutro zaczniemy od nowa :hahaha: a ja słyszłam ,że przeleciał przez Pl Krzysztof:płacz: ot się narobiło, chłopy kurde nie mogą na dupach usiedzieć i ich nosi po wszystkich zakątkach,,,:hahaha: czego szukał jeden z drugim? chyba guza 

Każdy chłop wiadomo za czym lata :cool: A czy on Grzegorz, czy Wojciech, czy Krzysztof to jeden pies :d I hula na całego :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...