Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Młoda jesteś, dasz radę :d Pani starsza, czyli ja, 6 tygodni na telefonie wisiała i nie oślepła, to tobie też nie grozi. Na miesiąc z full wypasem, ale bez oglądania filmów, potrzeba 1 GB. 

Ja bez muzyki z internetu dostaję fiksum dyrdum O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ja bez muzyki z internetu dostaję fiksum dyrdum O.o

Ja też i co? Czasami trzeba się poświęcić dla dobra wyższego i niemieckiego radia słuchać :cool::rozpacz:

Teraz, jolantapl. napisał:

No i znów kolejnych oszukasz z tym castingiem:d

@jolantapl. jakbyś się przepisowi wczorajszemu dokładnie przyjrzała, to wiedziałabyś kto poprzedni casting wygrał :p:d A ty tylko na obrazek spojrzałaś :(:rozpacz: I jakieś pomówienia jeszcze wysuwałaś :rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też i co? Czasami trzeba się poświęcić dla dobra wyższego i niemieckiego radia słuchać :cool::rozpacz:

@jolantapl. jakbyś się przepisowi wczorajszemu dokładnie przyjrzała, to wiedziałabyś kto poprzedni casting wygrał :p:d A ty tylko na obrazek spojrzałaś :(:rozpacz: I jakieś pomówienia jeszcze wysuwałaś :rozpacz: 

Sama napisałaś,że casting nie rozstrzygnięty został :( ,że co ? niby Ty go wygrałaś?:(

A moje ciasto pięknie pachnie za chwilę wyciągam je z piekarnika :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jolantapl. napisał:

Sama napisałaś,że casting nie rozstrzygnięty został :( ,że co ? niby Ty go wygrałaś?:(

A moje ciasto pięknie pachnie za chwilę wyciągam je z piekarnika :p

Czytaj między wierszami, przypatrz się składnikom, a nawet jak nie są identyczne, to.....:p I nigdy, przenigdy takiego numeru bym nie wywinęła, żebym sobie samej wygrać casting pozwoliła :p A twoje ciasto posmakujemy, może nie dzisiaj, ani jutro, ale mamy to jak w banku....szwajcarskim :p:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czytaj między wierszami, przypatrz się składnikom, a nawet jak nie są identyczne, to.....:p I nigdy, przenigdy takiego numeru bym nie wywinęła, żebym sobie samej wygrać casting pozwoliła :p A twoje ciasto posmakujemy, może nie dzisiaj, ani jutro, ale mamy to jak w banku....szwajcarskim :p:d

A ja czekam  na referencję może rodzina da mi je na firmowym papierze a to znani producenci są w branży tekstylnej ;) więc z takimi referencjami to Szwajcaria będzie moja :p a może nawet kogoś ze sobą zabiorę i wynajmę mu pokoik w pensjonacie :$;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu się orientuje , gdzie kupię coś do oliwienia skrzypiących drzwi ? Tylko nie wysyłajcie mnie do Bauhausu ( mam za daleko :( ) I to coś musi być takie z czym sobie sama poradzę , bez zdejmowania drzwi O.o Jeszcze kilka dni tego skrzypienia i będę miała zęby spiłowane do połowy :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

A ja czekam  na referencję może rodzina da mi je na firmowym papierze a to znani producenci są w branży tekstylnej ;) więc z takimi referencjami to Szwajcaria będzie moja :p a może nawet kogoś ze sobą zabiorę i wynajmę mu pokoik w pensjonacie :$;)

Branży tekstylnej szwajcarskiej nie znam, ale wierzę na słowo :d Natomiast ze Szwajcarią jako taką mam wiele wspólnego ;) Odzież szwajcarską kupuję w moim ulubionym lumpeksie szwajcarskim, mam gdzieś też jakiś stary zegarek szwajcarski, mam też kredyt we frankach szwajcarskich, aplikowałam do pracy w agencji szwajcarskiej, przeprowadziłam dwie rozmowy z rodzinami ze Szwajcarii i trzy z agencjami szwajcarskimi, koleżanki dwie pracują jako opiekunki w Szwajcarii, tak więc może w  pensjonacie szwajcarskim nie pobędę, ale reszta Szwajcarii jest moja :d:love:;) I może to w tej Szwajcarii przyjdzie nam to twoje ciasto zjeść :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Czy ktoś tu się orientuje , gdzie kupię coś do oliwienia skrzypiących drzwi ? Tylko nie wysyłajcie mnie do Bauhausu ( mam za daleko :( ) I to coś musi być takie z czym sobie sama poradzę , bez zdejmowania drzwi O.o Jeszcze kilka dni tego skrzypienia i będę miała zęby spiłowane do połowy :rozpacz::hahaha:

@violka zwykły kuchenny olej potrzebujesz :d Działa :d Wierz mi na słowo:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ten olej nie wcisnę w te szczeliny :( W domu kupiłam sobie kiedyś taki w sprayu z cieniutką końcówką .

@violka wykorzystaj butelkę od jakiegokolwiek płynu czyszczącego ze sprajem. Przelej płyn do innego naczynka, wlej trochę oleju, a po skończonej akcji wiesz co robić ;). Możesz też zanurzyć pędzelek w oleju i w szczelinki wetknąć :d Albo chusteczkę papierową nasączyć i pilniczek owinąć i.... Przetestowane wsie metody :d 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

@violka wykorzystaj butelkę od jakiegokolwiek płynu czyszczącego ze sprajem. Przelej płyn do innego naczynka, wlej trochę oleju, a po skończonej akcji wiesz co robić ;). Możesz też zanurzyć pędzelek w oleju i w szczelinki wetknąć :d Przetestowane obie metody :d 

Ok . Dziękuje ślicznie :całus: Jak nie pomoże , to będziesz miała lot z przesiadką we Frankfurcie i przyjedziesz mi to zrobić osobiście :święty::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: poranna czeka! Dzień dobry ,,mam od rana małego powera jak zawsze zresztą,,tylko mój internet nie ma tego powera :płacz: ale damy radę,,nowy tydzien i nowe wrażenia:hahaha:  buziaki budzcie swoje ,,,:love: dzisiaj dzień pracy ,,koniec laby,,Miłego dnia,,radosnego,,takiego z serduchem:serce: ja już żyję urlopem,,,och ach:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to takiego psikusa mi zrobił ,że w ogóle internetu nie miałam,,dopiero w nocy,,a w nocy to oczka się zamykały,,co za tereny nie internetowe ,,aby mój nawet nie łapał,,zadupie jakich mało,,gdzie mnie poniosło,,ale za to PDP są normalnego howu,,Wyobrazcie sobie,że babcia z dziadkiem oznajmili mi ,że jestem lepsza od logopedy,,że prowadzę zajęcia z dziadkiem o wiele lepsze,,że dziadkowi ćwiczę jeszcze pamięc itd ,itd, i teraz mam już jak w banku ,,codziennie lekcja niemieckiego razem z dziadkiem-dla mnie lepiej nie trzeba ,,bo po to tu jestem,,aby się szkolić w tym języku,,nie może być lenia,,a po drugie to zaczyna mobilizować mnie mój slodziak,,a przecież ja nigdy nie będę taka perfekt jak on,,niech zapomni,, normalnie napad na mnie i na naukę:hahaha: ale ale coś tam zostaje w tej główce,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooooobry Opekunkowo :serce: Oczom nie wierzyłam jak lapka odpaliłam O.oO.o @Blondi przygotowała dla nas :kawa: !!!! Niespodzianka jak chol.....:d Pachnie cudnie, smakuje rewelacyjnie i teraz ze smakiem siorbię z mojego hoboczka :d 59f6b738c1b8f_poniedziaek.jpg.71c00160b486ce9d53ab7fccc58aa68e.jpg Dzięki @Blondi że chciało ci się wstać i dla nas to cudo przygotować :całus: Nasza królewna chyba  zaspała, bo pewnie do późnej nocy się pakowała :d No bo dzisiaj 59f6b809acb0d_images(3).jpg.b3b5aa550b6cfc198edff6d5d27d169c.jpg :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Wczoraj to takiego psikusa mi zrobił ,że w ogóle internetu nie miałam,,dopiero w nocy,,a w nocy to oczka się zamykały,,co za tereny nie internetowe ,,aby mój nawet nie łapał,,zadupie jakich mało,,gdzie mnie poniosło,,ale za to PDP są normalnego howu,,Wyobrazcie sobie,że babcia z dziadkiem oznajmili mi ,że jestem lepsza od logopedy,,że prowadzę zajęcia z dziadkiem o wiele lepsze,,że dziadkowi ćwiczę jeszcze pamięc itd ,itd, i teraz mam już jak w banku ,,codziennie lekcja niemieckiego razem z dziadkiem-dla mnie lepiej nie trzeba ,,bo po to tu jestem,,aby się szkolić w tym języku,,nie może być lenia,,a po drugie to zaczyna mobilizować mnie mój slodziak,,a przecież ja nigdy nie będę taka perfekt jak on,,niech zapomni,, normalnie napad na mnie i na naukę:hahaha: ale ale coś tam zostaje w tej główce,,,:love:

Hi, hi, hi.....to jeszcze się przekwalifikujesz i zawodowym logopedą zostaniesz :d Czyli brak internetu ma nie tylko plusy ujemne, ale plusy dodatnie też posiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ja całe życie w De wstaje o 6 rano,, nic i nikt tego nie zmieni, tylko z braku tego i tamtego wychodzi tak ,,ze jestem tutaj jak się doturlam ,,,:kawa: mam ponad 2 godz, na przygotowanie się do pracy-hahah szaleństwo co? zamiast spac do 7 spokojnie ,,,a pijcie ile wlezie :kawa: ,,u mnie :kawa: z kranu leci ,,:kawa::hahaha:  @Mirelka1965 logopedą ja jestem całe życie:hahaha: mam full talentów ,, jest mało rzeczy których bym nie potrafiła ,,blondynka ale z głową i rozumem,,może teraz nie czytam tyle co kiedyś,,ale mam coś takiego ,,jak chcę coś np, kupić albo coś poznac ze sprzętu ,,to będe tak czytać i szukać informacji ,że poznaje to coś od podstaw,,moja rodzina wie,że jak mam coś kupić to kota w worku nie kupię,,mam za dużo cieprliwości a to pomaga mi w takich grzebaniach w internecie,,pożera tylko full czasu , wiecie co kocham jeszcze? projektowanie,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Aż boję się zadać pytanie, żeby mnie znowu "ktoś" o niekumanie nie posądził :cool:;) Czemu dopiero jutro? :$ Ja myślałam, że dzisiaj wyjeżdżasz? O.o

hm i co ja mam z Tobą zrobić?>:( do wcześniejszych postów moich mam Cię odesłać?:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Aż boję się zadać pytanie, żeby mnie znowu "ktoś" o niekumanie nie posądził :cool:;) Czemu dopiero jutro? :$ Ja myślałam, że dzisiaj wyjeżdżasz? O.o

Bo dzisiaj wyjedzie i będzie jechac i jechac i rano jeszcze będzie w De-bo kawa będzie na stacji,,bo w Pl nie ma na stacji kawy,,,paniałas ?  ok! :płacz: co za czasy ,,niech porobią budki z kawą na każdym zakręcie,,:hahaha: a jak referencji nie dostanie to zostanie następny tydzień,,a jak zmienniczka sie przestraszy ,,to już nawet nie chce myśleć ,,co @jolantapl. wykombinuje,,,a fajki chodz masz? czy siedzisz przy tej kawie o suchym pysku:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

hm i co ja mam z Tobą zrobić?>:( do wcześniejszych postów moich mam Cię odesłać?:płacz::hahaha:

mnie bo ja jestem za murzynami,,,daleko w tyle,,ale też nie będę czytac tak ja Ty kiedyś nie czytałas,,a przypomnij sobie ,,no!!! jak było!! :hahaha: oj demencji nie mam,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...